KURUMSAL WEB SİTESİNİ YENİLEYEN NEAR EAST BANK, ŞUBE DENEYİMİNİ DİJİTALE TAŞIDI!

Kategori: Duyurular -> Near East Bank Duyurular | Yayın tarihi: 2018-06-11 13:09:26 | Güncellenme tarihi: 2018-06-11 13:10:24


KURUMSAL WEB SİTESİNİ YENİLEYEN NEAR EAST BANK, ŞUBE DENEYİMİNİ DİJİTALE TAŞIDI!

KURUMSAL WEB SİTESİNİ YENİLEYEN NEAR EAST BANK, ŞUBE DENEYİMİNİ DİJİTALE TAŞIDI!

 

Teknolojik gelişmeleri en hızlı ve avantajlı biçimde bankacılık ürün ve hizmetlerine uygulayarak kullanıma sunan Near East Bank, kurumsal web sitesini yeniledi. Web sitesinin modern arayüz tasarımı, responsive tasarım ve güncel kodlama detayları, hızlı ulaşılabilecek sosyal medya linkleri, zahmetsiz iletişim formu kullanımı ve yön gösterici Google haritası gibi yeni özellikleri ile bankacılıkta yeni bir dönem açılıyor.

Yenileme kampanyasında müşteriler ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yeniden yapılandırılan web sitesini kullanan Near East Bank’lılar kendilerine özel teklif ve kampanyalarla karşılaşacaklar. 21 yıla uzanan dijitalleşme sürecinde, her zaman sektöre yön veren, öncülük eden ve fark yaratan Near East Bank, yenilediği web siesi ile hızlı, güvenli ve daha sade hale getirilen web sitesi ile müşteriler dilediği zaman online olarak hesaplarını görebilir, hesaplar arası para aktarabilir, hızlı havale yapabilir, fatura ödeyebilir, döviz işlemleri yapabilirler.  

Site içeriklerinde, Near East Bank müşterilerinin aradıkları ürün ve bilgileri kolayca bulabilmesi için kullanıcı odaklı bir bilgi mimarisi doğrultusunda düzenlenen www.neareastbank.com , farklı cihazlara uygun olarak geliştirilmiş yeni arayüzü ile ziyaretçiler bilgisayarları dışında, cep telefonu ya da tabletleri üzerinden de siteye giriş yaptıklarında aynı deneyimi yaşama imkanına sahip olacaklardır.

Near East Bank hedefinden biri de, müşterileri ile etkileşim içinde olduğu her kanalda, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak, her türlü bankacılık ihtiyaçlarını güvenli, kolay ve hızlı şekilde karşılamaktır. Her zaman olduğu gibi, temel stratejileri doğrultusunda müşterilerine hep daha iyisini sunarak, yarattıkları değeri arttırmaya devam edecektir.