Dorana Turizm, THY Bowling Turnuvasında KKTC’yi Temsil Etti

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-05-23 11:04:28 | Güncellenme tarihi: 2018-06-05 15:26:46


Dorana Turizm, THY Bowling Turnuvasında KKTC’yi Temsil Etti

Türk Hava Yolları’nın KKTC Müdürlüğü tarafından Girne King’s Bowling Center’de düzenlemiş olduğu Bowling Turnuvası’nda KKTC Seyahat Acenteleri arasında birinci gelen Dorana Turizm, KKTC’yi İstanbul’da temsil etme şansını elde etti.  

56 farklı ülkenin katılımıyla, Mall of İstanbul Atlantis Bowling Salonun’da gerçekleştirilen THY Uluslararası Bowling Turnuvası’nda Dorana Turizm iyi bir derece alarak turnuvada başarı elde etti.

2018’de KKTC iç pazarı canlandırmaya odaklanan Dorana Turizm, bu yönde planladıkları yenilikler için turnuva sonrası görüşmeler gerçekleştirdi. Projeleri arasında Online satış ve kanal yönetim platformunu geliştirmeyi hedefleyen Dorana Turizm, bu projeyle şehir otelleri, yurt dışı otelleri ve butik otellerin doluluk oranlarını arttırmayı hedeflemektedir.

“Tatil lüks değil, ihtiyaçtır” sloganı ile tatil yapmak isteyenlere özel avantajlar sunan Dorana Turizm, taksitli tatil satışları ile pazara ivme kazandırıp, müşterilerini memnun ederek yüzlerini güldürmeye devam edecek.