Near East Ailesi, Geleneksel Bahar Pikniğinde Bir Araya Geldi!

Kategori: Haberler -> İnsan Kaynakları Haberleri | Yayın tarihi: 2018-05-09 11:53:16 | Güncellenme tarihi: 2018-05-09 12:00:59


Near East Ailesi, Geleneksel Bahar Pikniğinde  Bir Araya Geldi!

Etkin ve yaygın hizmet anlayışı ile ülkeyi kucaklayan, kazandıkça ülke ekonomisine istihdam sağlayan Near East Grup, çalışanların iş yükünü, stresini azaltmak ve kurum içi iletişimi güçlendirerek aidiyet hissi oluşturmak adına geleneksel yaz pikniği düzenledi.


Taşkent Piknik alanında düzenlenen etkinliğe, Near East Bank, Near East Technology, Near East Investment, Dorana Turizm LTD ve Near East Hayat personel ve ailelerinin katılımı ile stres atıp eğlenceli vakit geçirdiler. Near East Bank ve iştirakçilerine özel hazırlanan etkinliğe 700 kişi katılarak, kaynaşıp birlikte eğlenme fırsatı buldular.


Etkinlik, Yakın Doğu Üniversitesi Catering’in eşsiz lezzetleri ile renklenirken, hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik aktiviteler yapıldı. Bireysel canlı müzik performansı, tavla turnuvası, çeşitli spor etkinlikleri ve çocuk aktivitelerin düzenlendiği etkinlikte aynı zamanda yeşilin, tabiatın ve güzel havanın tadı çıkartıldı. Etkinliker sonunda yarışmalarda ilk 3’e giren personele madalya ve çeşitli hediyeler verildi.


Personelin yoğun iş ortamından uzaklaşarak aileleri ile birlikte keyif dolu bir gün geçirdiği pikniği organize eden Near East Bank İnsan Kaynakları Birimi, organizasyonun hedeflenen amaca ulaştığını belirterek, her yıl daha eğlenceli, daha keyifli kurum içi sosyalleşmeyi artırıcı organizasyonlar düzenlediklerini söylediler. Ayrıca, sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Taşkent Doğa Parkı ve Taşkent Rehabilitasyon Doğa Merkezi Sosyal Sorumluluk Merkezi’ne” katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.