Near East, 7.İş İnsanları Sempozyumu ve Kariyer Fuarı Etkinliğine Katıldı!

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-05-02 11:38:46 |


Near East, 7.İş İnsanları Sempozyumu ve Kariyer Fuarı Etkinliğine Katıldı!

Her yıl kariyer günleri çerçevesinde geleneksel olarak Yakın Doğu Üniversitesi’nin düzenlediği 7. İş İnsanları Sempozyumu ve Kariyer Fuarı etkinliğine Near East’de katılarak, öğrencilere profesyönel hayatlarında yardımcı olmak için destek verdi.

Öğrenciler, firmalar/kuruluşlar ve sektörün seçkin profesyönelleri ile bir araya gelme imkanı buldukları etkinliğe “Near East İle Geleceğe Doğru Adım” sloganı ile katılan Near East, öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü. Standta Near East Grubu bünyesindeki Near East Bank, Near East Technology, Near East Investment ve Near East Hayat hakkında öğrencilere detaylı bilgi verilerek öğrencilerin iletişim bilgileri alındı.

Etkinliğe Near East Bank İnsan Kaynakları Kd. Yönetmen Çağla Serinsu ve Near East Technology İnsan Kaynakları Takım Lideri Özge Ciğerci katılarak, öğrencilerin mezuniyet sonrasında Near East bünyesindeki şirketlerde gerek ilk işe giriş olanaklarını yakalama, gerekse kariyerlerini yönlendirme noktalarında öğrencilerle bilgi paylaşımında bulundular.