Near East Bank 2018 Yılında Da Çalışanlarına Vermiş Olduğu Değeri Kanıtladı

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-05-02 11:07:38 | Güncellenme tarihi: 2018-05-02 11:07:47


Near East Bank 2018 Yılında Da Çalışanlarına Vermiş Olduğu Değeri Kanıtladı

Sektörde yaptığı yeniliklerle fark yaratan Near East Bank ve ortaklaşa yararlarla birbirine bağlı iştirakçiler 2018’e merhaba demek için Grand Pasha Hotel’de bir araya geldi.

Üst yönetim ve personelin eşleriyle birlikte katıldığı gecede konuklar şıklıklarıyla adeta göz kamaştırdı. Yoğun ve yorucu geçen bir yılın ardından heyecanla bekledikleri geleneksel baloda buluşan Near East Bank personeli sürprizlerle dolu bir gece geçirdi.

Gecenin başında konuşma yapan Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak, Near East Bank’ın istikrarlı bir şekilde büyümesine ve karlılığında özverili çalışmaları ile katkı sağlayan personel ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, 2018 yılında da Near East Bank’ın farklılık ve yeniliklerin peşinde olacağını belirterek, yeni yılın herkes için yeni başarılara imza atacağı bir yıl olmasını temenni etti.

Her yıl geleneksel hale gelen Near East Bank 10, 15 ve 20. Yıl hizmet verenler ve yüksek performans gösteren personele Genel Müdür Selami Kaçamak, Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Dinç Erkman, Cafer Lale ve Banka Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından plaket verildi. İnci Moreket ve Full Band orkestra elemanları ile birlikte coşku kattığı gece geleneksel piyango çekilişi ile noktalandı.