Her Sene Olduğu Gibi Bu Sene De Yeni Yıl İhtiyaçlarınız İçin En Uygun Çözümler Near East Bank’ta

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-05-02 11:07:14 |


Her Sene Olduğu Gibi Bu Sene De Yeni Yıl İhtiyaçlarınız İçin En Uygun Çözümler Near East Bank’ta

Near East Bank bu yılbaşında da hayallerinizi kolayca gerçekleştirebilecek, 2018 yılına daha mutlu ve huzurlu olarak girmenize olanak sağlayacak Yeni Yıl Kredisi Kampanyası’nı kullanıma sundu.

İlgi ve heyecanla beklenen Yeni Yıl Kampanyası’nın yüzü olarak KKTC’nin sevilen sanatçılarından Ahmet Evan’a yer veren Near East Bank, her konuda olduğu gibi yerli sanatçılara da desteğini kanıtlamış oldu!


Hayatı boyunca doğru bankayı bulamayan Mehmet Bey’in başına gelenleri konu alan kampanya reklamında Ahmet Evan Mehmet Bey’e Near East Bank’tan alınan Yeni Yıl Kredi’sinin avantaj ve kolaylıklarından bahsediyor. Kampanyanın amacı, Near East Bank ile nasıl faydalı ve kolay bir ilişki kurulacağı anlatılmaya çalışırken, insanların yeni yılda karşılaşabilecekleri ekonomik sıkıntıları Near East Bank’tan yardım alarak çok kolay ve basit bir şekilde çözebilecekleri konu edildi.


Marka haline gelen Near East Bank Yeni Yıl Kredi Kampanyası, her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi görerek zirveye ulaştı! 36 aya kadar vade seçeneği ile bu yıl da yüzünüzü güldürerek oldukça avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. 1.25’den başlayan aylık faiz oranı ve 178 TL taksit seçeneğiyle sevdiklerinizle birlikte yeni yıla girerken keyifli bir yılbaşı geçirmenize olanak sağlıyor.


KKTC’nin en yenilikçi bankası olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam eden Near East Bank’tan temin edeceğiniz Yeni Yıl Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.