Near East Bank Personeli Geleneksel Kareoke Partisinde Buluştu

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-05-02 10:37:20 |


Near East Bank Personeli Geleneksel Kareoke Partisinde Buluştu


Near East Bank İnsan Kaynakları Birimi tarafından personel motivesini artırmaya yönelik yapılan yıllık sosyal aktivite planları kapsamında Colony The House’te organize edilen Kareoke Partisine, Near East Bank personeli yoğun ilgi gösterdi.


Near East Bank personelinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte, çalışanlar dilediklerince şarkı söyleyip, dans ederek bol eğlenceli ve keyifli dakikaların tadını çıkarttı. Kareoke Partisinde Near East Bank çalışanları ve üst yönetimi bir araya gelme imkanı bularak, iş ortamından uzak, samimi ve güzel vakit geçirerek takım ruhunu ve dinamizmi güçlendirdi.


İnsan Kaynakları Birimi tarafından organize edilen gece ile ilgili olarak bilgi veren İnsan Kaynakları Yönetmeni Çağla Serinsu, günden güne büyüyen ve hızla gelişen insan kaynağını, üst yönetimin de büyük desteği ile en verimli şekilde ilerletmek ve mutlu,huzurlu çalışanlar yaratmak maksadı ile çok çalıştıklarını ve bu yönde çalışmalarını sürekli geliştirdiklerini belirterek ilgili organizasyonun hedaflenen amaca ulaştığını, Personelin yoğun iş ortamından uzaklaşarak bolca eğlenip stres attığını ve birbirleri ile kaynaşma imkanı bulduklarını belirtti. Bu tür organizasyonlara kurum içi sosyalleşmeyi ve bağlılığı artırmak ve bunun yanında personelin iş streslerini azaltmak maksadi ile belirli dönemlerde düzenli olarak aktiviteler organize etmeye devam edeceklerni sözlerine ekleyerek konuşmasını tamamladı.