Near East Bank KKTC’yi Express Şube Bankacılığı ile Tanıştırıyor.

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-04-30 16:35:44 |


Near East Bank KKTC’yi Express Şube Bankacılığı ile Tanıştırıyor.

Yenilikçi yapısı ve modern konseptleri şubelerine taşıyan Near East Bank, bir ilkle EXPRESS Şube konseptini değerli müşterilerine sunmak için yurtdışı araştırmalarını tamamlamış ve ilk Express şubesini 1001 Airport mallda değerli müşterilerinin hizmetine açmaktan gurur duyuyor.


Express Şube Nedir?


20. Yüzyıl bankacılığında sınırlı sayıda servis içeren Bankacılık hizmetleri büyük şubelerde çok sayıda personel ile gerçekleştirilirken 21. Yüzyıl Bankacılığı gözönünde bulundurulduğu zaman müşteri kitlelerine sunulan hizmetlerin de gelişmesi ile şubecilik Kurumsal, Bireysel ve Ticari gibi sınıflara ayrılmıştır. Bankalar Operasyonlarını merkezileştirerek personel sayısını optimize edip satış kültürü gelişmiş personellerle pazar payını artırıcı, maliyetleri düşürücü fakat müşteri memnuniyetini artırıcı hamleler yapmayı ve bu modelde rekabeti artırmayı amaçlamışlardır. Express Şube Bankacılığı müşteriye her yerde hizmet ulaştırmayı amaçlayan bir tasarımdan yola çıkılarak ilk olarak Avrupa bankacılığında kendisini göstermiştir. Express Şube Bankacılığının en önemli rölü ve görevi klasik şubenin esnekliğinin artırılabilmesi, müşteri ihtiyaçlarının müşterinin bulunduğu perakende alanlara taşınması, hizmetlerinin etkin bir organizasyon yapısı ve güçlü teknolojik altyapı ile desteklenerek en iyi hizmetin küçük alanda sunulması olarak tanımlanabilir.


Near East bank uzun süredir üzerinde çalıştığı express şube bankacılığı araştırmalarının ilke meyvesi olarak 1001 Airport Mall’da KKTC’yi ilk express şube ile tanıştırıyor. İlk express şubeye giden yolda Near East Bank 19 yılda kazanmış olduğu bankacılık tecrübesi ile dünyanın önde gelen teknoloji sağlayıcılarıyla kurulan işbirliği ile modern teknoloji ve Bankacılığı birleştirerek altyapısını oluşturmuş, daha sonrasında satış ve operasyonda güçlü personel desteği ile express şubesini donatmıştır. Kalifiye insan faktörü ve değerli müşteri zamanını harmanlayarak kısa sürede istenilen hizmeti müşterisine sunan bir şube konseptine ulaşmıştır.


Express Şubenin operasyonel yapısı 08:00-17:00 saatleri arasında tüm yıl boyunca hizmet veren para transferleri, döviz işlemleri ve müşteri başvuruları üzerine odaklanmıştır.


Near East Bank’ın KKTC bankacıllığını tanıştırdığı Express Şube Bankacılığının değerli müşterilerine getirdiği avantajın neler olduğuna dikkat çekenPazarlama, BilgiTeknolojileri ve Destek Hizmetler Kıdemli Grup Müdürü Enver Haskasap, Near East Bank’ın 3 yıl içerisinde mevcut şubelerini modern ve teknolojik alt yapı ile geliştirmiş, şube sayısını 1.5 kat artırmış, kentsel ve kırsal tüm yerleşim alanlarına ulaşmayı hedeflediğini, express subelerin sağladığı avantaların ise küçük, modern ve smart bir anlayış ile müşterilerin günlük tüm bankacılık hizmetlerini alabilecekleri,geliştirilmiş teknolojik alt yapı ve hızlı merkezi iletişim ile desteklenerek günlük yaşantınızın standartlarını yükseltiyor.


Az sayıda personelden oluşan express şubeler gücünü Near East bankın güçlü ve geliştirilmiş teknolojik alt yapısıdan almakta, kişiye özel çözümler ve hizmetler ile KKTC’de halkımızın bulunduğu tüm noktalarda Near East Bank’ın şubelerine ulaşımınızı kolaylaştırıyor.


2015 itibariyle 12 merkezi şube, 1 bağlı Şube ve 1 express şube sayısına ulaşan Near East Bank sizlerden aldığı güçle büyüyor, büyüdükçe sizlere yakınlaşmayı amaç ediniyor. Bankacılıkta ulaşılabilirliğin önemini hiçbir zaman unutmadan yaygınlaşmaya, adayı üst seviye konforda bankacılık hizmeti almaya davet ediyor.