Sevginin Tadı Tuzu Kitabı ile Gülücük Hesap Elele

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-04-30 16:29:42 |


Sevginin Tadı Tuzu Kitabı ile Gülücük Hesap Elele

 Toplumsal Sosyal Sorumluluğa verdiği özel önem çerçevesinde “Sevginin Tadı Tuzu” kitabına sponsor olarak elde edilen geliri devlet hastanesi çocuk onkoloji servisinde tedavi gören çocukların “gülücük hesaplar”na yatıran Near East Bank bu amaçla çocuklara ve ailelerine yönelik bir de kokteyl parti düzenledi.

Dünya Çocuk Günü’ne özel olarak Girne Park Palace Otel’de 1 Haziran Pazartesi saat 18.00- 20.00 arasında düzenlenen müzikli özel eğlence etkinliğinde çocuklara gülücük hesap cüzdanları da dağıtıldı.

Animatörlerin çocuklarla oyunlar oynağı müzikli eğlence ortamında konuşan yazar Mutlu Soykurt, arkadaşlarıyla birlikte emek ve özveriyle ortaya çıkardıkları esere gösterilen ilgi yanında Near East Bank ve Magictouch firmalarının vermekte oldukları desteğin kendilerini sonsuz mutlu ettiğini söyledi. Soykurt “ çocukların yüzlerine yansıyan gülücükleri yaşamak bizlere tarifsiz duygular yaşattı. Gülücüklerin bu yavruların yüzlerinden hiç eksik olmamasını diler karınca kararınca her emek verene ayrıca teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Üç duyarlı toplum gönüllüsü anne Mutlu Soykurt, Özge Ertuğrul ve Hatice Kayım’ın büyük özveriyle hazırladıkları gönüllü annelerin yemek ve tatlı tariflerinden oluşan “ Sevginin Tadı Tuzu ” adlı kitaba Near East Bank ve Magictouch firması sponsor olmuştu. Near East Bank kitabın satış ve tanıtımı için geçtiğimiz günlerde Dereboyu konsept şube önünde yaklaşık 3 saat süren lansman düzenlemiş, Yoğun katılımlı tanıtım etkinliğinde yüksek oranda kitap satışı da yapılmıştı. Near East Bank’ın ülke genelindeki tüm şubelerinde gönüllü satışı yapılan kitabın şu ana kadar elde edilen geliri Dr. Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Çocuk Onkoloji Kliniği’nde halen tedavi gören çocukların açtırılan “Gülücük Hesap” ına yatırıldı.