Near East Bank’tan Avantajlı Yeni Yıl Kredisi

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-04-30 14:48:59 |


Yıl boyunca başarıyla sürdürdüğü renkli krediler ile müşterilerine renkli çözümler sunan Near East Bank, Yaz döneminin ve Bayram döneminin ardından yılın son aylarında halkın yeni yıla güzel bir başlangıç yapmasını sağlamak amacıyla başlattığı Yeni Yıl Kredisi ile bir çok kişiye kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Yoğun talep gören kredi kolay ulaşılabilir, makul oranlı, küçük ve orta ölçekli işletmeleri, esnafı, tüketiciyi yaşanan sıkıntılı ortamda rahatlatmaya devam ediyor.


“Yeni Yıl Kredisi” olarak isimlendirilen yeni üründe kefil aranmaması, komisyon masrafı alınmaması önemli özellikler arasında yer alıyor. Yaklaşık 4 haftadır uygulanan ve piyasalarda yoğun ilgiyle karşılanan “ Yeni Yıl Kredisi ”nde üst limit 100 bin lira ve geri dönüş süresi 36 ay olarak belirlendi.


Near East Bank’ın ada genelinde bulunan 12 şubesinden kolayca kredi başvurusu gerçekleştirilmesinin yanısıra, inovatif bankacılığının en yeni uygulamaları ile de başvuru gerçekleştirilebiliyor. Kredi ön başvurusu www.neareastbank.com web adresinden ve www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan facebook kredi aplikasyonu üzerinden zahmetsizce yapılabiliyor. Gerçekleştirdiği bir çok yeni ve öncü uygulamayla tüketiciye hizmet veren banka, şubeye gitmeden online ön başvuru imkanı, kredi takibi, taksit yatırımının yanı sıra çeşitli bankacılık işlemlerinin yapılmasına da olanak sağlıyor.