Near East Bank’tan Tüketiciyi Rahatlatan 2 Yeni Kredi

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-04-27 16:28:20 |


Yeni Yıl Kredisi ve Akıllı Araç Kredisi


Ekonominin nefes borusu olarak kabul edilen piyasa kredilerinde pazar payını sürekli artıran Near East Bank, yılsonu için hazırladığı kolay ulaşılabilir, makul oranlı ve sabit kredilerle küçük orta ölçekli işletmeleri, esnafı, tüketiciyi rahatlatmaya devam ediyor.


Geçen yılın son aylarında sunduğu “ kahve kredileri” ve bu yılın ikinci çeyreği sonrasında açtığı “ Akıllı Kredi” paketiyle her sınıftan tüketiciden yoğun talep gören Near East Bank, titiz piyasa araştırmaları sonrasında yıl sonu için özel bir kredi ürünüyle tüketici önüne çıktı. “Yeni Yıl Kredisi” olarak adlandırılan yeni ürünün en önemli iki özelliğinden biri para miktarı veya ödeme kabiliyetine göre değişmeyen yıllık yüzde 10.90 olarak sabitlenmesi diğeri de kefilsiz olması. Yılsonu için hazırlanan yeni ürün de de teknoloji bankacılığının en yeni uygulamaları var. Bu çerçevede 5 bin liradan başlayarak 35 bin liraya kadar yıllık 10.90 olarak sabitlenen kredi faizine ilaveten kredi başvurusu internet ortamından yapılabiliyor. Onaylanan kredi www.kredimneoldu.com web sitesinden kolaylıkla takip edilebiliyor.

KKTC’nin en çok ziyaret edilen online araç marketi, en dinamik banka olan Near East Bank’ı seçti
Near East Bank’ın en yeni bilişim bankacılığı uygulamalarından yararlanarak tüketiciye sunduğu ikinci kredi paketi günümüzde hayatın bir parçası haline gelen arabalarla ilgili. Araba kullanıcılarının en yoğun tercih ettikleri site olarak kabul gören www.kktcarabam.com ile işbirliği yapılarak piyasaya sürülen “ Akıllı Araç Kredisi” ile tüketiciye sunulan avantajların bazıları şöyle: “ Site üzerinden başvuru yapanlara daha uygun faiz oranı, müşteri temsilcisi tarafından kısa sürede geri dönüş yapılması, başvuru sonrasında en kısa sürede onay verilmesi, uygulamanın sıfırlar km arabaların yanı sıra 2.El arabaları da kapsıyor olması, aracın yüzde yüzlük değeri kadar kredi olanağı,taksit hesaplama motorunun sürekli olarak sitede yer alarak kredi alana süreçle ilgili bilgileri sanal ortamdan takip olanağı yaratılması.