Meme Kanseri farkındalığına Near East Bank desteği

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-04-27 16:18:17 | Güncellenme tarihi: 2018-04-27 16:19:45


Meme Kanseri farkındalığına Near East Bank desteğiDünyada ve ülkemizde çeşitli etkinliklerle gündem olan "Dünya Meme Kanseri Farkındalık Günü”ne anlamlı bir destek de Near East Bank’dan geldi.


Toplumsal sorumluluk anlayışına vermekte olduğu özel önem çerçevesinde ülkemizde de dünya ile ayni anda çeşitli etkinliklerle gündeme getirilecek “ meme kanseri farkındalık günü”ne destek verme kararı alan Near East Bank, etkinliklerin organizasyonunu üstlenen Kanser Hastalarına Yardım Derneği işe işbirliğine giderek tüm şubelerine güne özel bağış kutuları yerleştirdi.

Personel dahil şubelere gelen her müşteriye özel gün için 5 TL’lik bağış için çağrı yapan Near East Bank’ın şubeleri bugün için (25 Ekim) pembe renge bürünecek. Pembe aksesuarlar ile müşteri önüne çıkacak Near East Bank personeli, gönüllü olarak “ Meme Kanseri Günü” için açıklayıcı broşürler dağıtıp farkındalık çağrısı yapacak.