Özel Eğitim Merkezi’ne Katkılar Sürüyor

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-04-27 16:09:27 |


Özel eğitime gereksinim duyan, 04 – 18 yaş aralığında 60 dolayında çocuğa hizmet veren Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi’ne (LÖEM) Near East Bank’ın katkıları sürüyor.

Özel eğitime gereksinim duyan, 04 – 18 yaş aralığında 60 dolayında çocuğa hizmet veren Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi’ne (LÖEM) Near East Bank’ın katkıları sürüyor.

Eğitim merkezi girişindeki boş alana çocuklar için oyun parkı yaptıran, ülkemizde ikamet eden yabancıların oluşturduğu Yardıma Muhtaç Çocuklar Vakfı (Children in Need Foundation) ile birlikte geçtiğimiz yıl Merkez’e 12 kişilik tam donanımlı yeni bir minibüs bağışlayan, Near East Bank, LÖEM’e ilgi ve desteğini devam ettiriyor.

Bayram öncesi moral destek amacıyla üst kademe yönetiminden geniş kapsamlı bir heyetle LÖEM’i ziyaret ederek Merkez Müdürü Soner Öyken’le Merkez’in çalışmaları ve acil gereksinimlerine ilişkin toplantı yapan Near East Bank heyeti, beraberinde götürdüğü hizmet alan çocuklar ve gençlerle çalışanların kullanabilecekleri elektronik malzemeler ve mutfak araç gereçleri yetkililere takdim etti.

Yapılan toplantıda, merkez mudavimlerinin kimi zaman gözlem kimi zaman da eğlence amaçlı dış gezilerinde kendilerine yardımcı olacak çalışmalar gereksinimi bilgisini alan Near East Bank Bireysel ve Ticari Bankacılık, Merkezi Pazarlama Grup MüdürüEnver Haskasap, ihtiyaç duyulduğunda Banka olarak LÖEM’e destek sağlanacağı sözünü verdi. Ziyaret vesilesiyle Merkez’i de gezerek atölyeler ve diğer alanları yerinde görme olanağı bulan Near East Bank heyeti görevlilerle birlikte anı fotoğrafı çektirerek Merkez’den ayrıldı.