Çocuklar Bu Hesap ile Hep Gülecek

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-04-27 15:37:18 | Güncellenme tarihi: 2018-04-27 16:12:15


Çocuklar Bu Hesap ile Hep Gülecek

Koşulsuz müşteri memnuniyetine özel önem vermeyi sürdüren Near East Bank, özel tasarlanmış mevduat paketleriyle yalnız büyüklerin değil küçüklerin de yarınlara güvenle bakmalarını amaçlıyor.
Yeni bir ders yılına daha heyecan içinde giren aileler için özel olarak tasarlanan “ Gülücük Hesap”, çocukların geleceğini güven altına alarak hem onları hem de ailelerini huzur ve güven içinde geleceğe hazırlayacak.


Daha ilk adımdan tüm çocukları birbirinden şık renkli ve özel tasarımla hazırlanan kumbaralarıyla tasarrufa da özendirmeyi amaçlayan “Gülücük Hesap”, birikim yaparken esnek yatırım avantajı ve sıkışık durumlarda ise hesap vadesini kırdırmayan bir ürün olarak dikkat çekiyor. Tüketiciye cazip oranlarla birikim olanağı da tanıyan “ Gülücük Hesap” faiz oranının her gün işlenmesi ve bakiyenin yarısı kadar miktarın çekilebilmesi özelliğiyle de tüketiciye fazladan avantaj sağlayabiliyor.

 

Near East Bank Çalışan Çocukları Reklam Yüzü Olacak

Düzenli yatırıldığında aile bütçelerine yük olmadan gelecek hazırlayabilen, rengarenk şık tasarımlı ücretsiz kumbaralarıyla çocukları küçüklükten tasarrufa özendirmeyi amaçlayan “ Gülücük Hesap” için tasarlanan afiş ve tanıtım görselleri çekimleri Dereboyu konsept şube önünde gerçekleştirildi. Şıklık yarışındaki miniklerin gülen yüzleriyse bu konu için oluşturulan ekibi çok heyecanlandırdı.