Near East Bank https://www.neareastbank.com/plugin/article Makale Listesi | Near East Bank Thu, 13 Dec 2018 14:48:08 +0200 CSZ CMS | Version 1.1.9 Near East Hayat ve Albank Sigortacılıkta İş Birliğine Gidiyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/327/near-east-hayat-ve-albank-sigortacilikta-Is-birligine-gidiyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/327/near-east-hayat-ve-albank-sigortacilikta-Is-birligine-gidiyor Thu, 13 Dec 2018 09:41:19 +0200

Near East Hayat ve Albank Sigortacılıkta İş Birliğine Gidiyor | Near East Bank

Hayat ve Sağlık Sigortacılığı alanında KKTC’nin ilk yerel şirketi olan Near East Hayat Ltd., Nisan 2018’den itibaren faaliyetlerine devam ediyor

Near East Hayat ve Albank Sigortacılıkta İş Birliğine Gidiyor

Near East Hayat ve Albank Sigortacılıkta İş Birliğine Gidiyor

Near East Hayat ve Albank Sigortacılıkta

İş Birliğine Gidiyor

Hayat ve Sağlık Sigortacılığı alanında KKTC’nin ilk yerel  şirketi olan Near East Hayat Ltd., Nisan 2018’den itibaren faaliyetlerine devam ediyor

Near East Hayat, Albank ile acentelik sözleşmesi imzalayarak  güçlü bir iş ortağı  daha kazanmış oldu.  

Near East Hayat, Banka Sigortacılığının ön plana çıktığı günümüzde Kıbrıs’ın güçlü  ve Sigorta  ürünlerini bir finansal ürün olarak değerlendirip müşterilerine öneren  Albank  ile acentelik sözleşmesi imzalayarak önemli bir adım daha attı.

Albank, yapılan sözleşmeye göre Near East Hayat’ın tüm ürünlerini  müşterilerine  sunabilecek.  Süreçlerin nasıl işleyeceğine dair çalışmalar da başlatıldı. Bu hafta sonu Albank personeline tüm  ürünler hakkında    Near East  Hayat    Genel Müdürü   Ömür  Şengün  tarafından kapsamlı bir eğitim  verildi.  Albank, müşterilerine önümüzdeki haftadan itibaren Near East Hayat ürünlerini sunmaya başlayacak. Müşterilerinin sağlığı sürekli ön planda tutan ALBANK  “Önce Güven”  sloganının yanında  “Önce Sağlık “  sloganını da  kullanmaya başladı.

Near East Hayat ve Albank  7 Aralık’ta imzalanan sözleşme ile 

birlikte çalışma kararı aldı.

Hayat Sigortacılığı yanında sağlık alanında da iddialı olan  Near East Hayat , hızla gelişen ve önemli derecede büyüme potansiyeli olan bir pazarda lider olmayı hedefliyor. Çeşitli gelir grupları için farklı ürünler  olmak üzere, yatarak ,ayakta ve doğum teminatlı 6 adet Sağlık Sigortası planı ile müşterilerinin hizmetinde. Near East Topluluğu’nun bünyesinde yer alan sağlık kurumlarında doğrudan ödemeli olacak bu planlar sayesinde KKTC halkı çok ciddi rakamlara ulaşabilen sağlık giderlerini uygun fiyatlarla teminat altına almış olacak.

2016 yılında ING Bank’ı satın aldıktan sonra 2017 yılında HSBC’yi de bünyesine katan Albank, KKTC’de bireyler ve iş dünyasının finansal ihtiyaçlarına cevap verirken, Banka Sigortacılığı alanında da önemli katkılar sağlamaya devam etmeyi planlıyor.

Albank,  7  şubesi  ve Alternatif  Dağıtım Kanalları ile  Bireysel ve Özel bankacılık, Ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, Kurumsal ve Yatırım bankacılığı, döviz, para piyasaları işlemleri ile uluslararası bankacılık hizmetlerini içeren geniş bir yelpazede hizmetlerini sürdürüyor.

Bu stratejik ortaklık sayesinde Near East Hayat, müşteri segmentini genişletirken, pazar payını artırma fırsatı da bulacak.

Ülkemizde  sağlık sigortalarının diğer  Avrupa ülkelerine göre çok az   bir oranda  satın alındığı göz önüne alındığında  aslında bu imkan yaratılarak sosyal bir sorumluluk ta yerine getirilmektedir. Sağlık Hizmetlerini  güvence altına almak isteyen ülkemiz insanlarına kaliteli ,konforlu sağlık hizmeti alabilmek için bir alternatif yaratılmıştır.

İki kurum bu sözleşme ile rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı Bankacılık sektöründe rakip olmanın yanında, iş birliği yapılabilecek alanlarda sinerji yaratacak ortaklıklar yaparak sektörde bir ilki gerçekleştirdiler.

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün ve Albank Genel Müdürü Dr. Ahmet M. Karavelioğlu  sözleşmeyi imzalamak üzere biraraya geldiklerinde ilerideki olası ortak çalışma fırsatları konusunda diyalog kapılarını açık bırakmak üzere de anlaştılar.


]]>
DORANA TURİZM, BU YIL 9. ULUSAL VE 2. ULUSLARARASI DÜZENLENEN HİDATİDOLOJİ KONGRESİ’NİN ORGANİZASYONUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/326/dorana-turIzm-bu-yil-9-ulusal-ve-2-uluslararasi-dUezenlenen-hIdatIdolojI-kongresInIn-organIzasyonunu-baSariyla-gerCekleStIrdI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/326/dorana-turIzm-bu-yil-9-ulusal-ve-2-uluslararasi-dUezenlenen-hIdatIdolojI-kongresInIn-organIzasyonunu-baSariyla-gerCekleStIrdI Mon, 10 Dec 2018 09:34:27 +0200

DORANA TURİZM, BU YIL 9. ULUSAL VE 2. ULUSLARARASI DÜZENLENEN HİDATİDOLOJİ KONGRESİ’NİN ORGANİZASYONUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ | Near East Bank

Dorana Turizm tarafından düzenlenen Hidatidoloji Kongresi 15-17 Kasım tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

DORANA TURİZM, BU YIL 9. ULUSAL VE 2. ULUSLARARASI DÜZENLENEN HİDATİDOLOJİ KONGRESİ’NİN ORGANİZASYONUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ

DORANA TURİZM, BU YIL 9. ULUSAL VE 2. ULUSLARARASI DÜZENLENEN HİDATİDOLOJİ KONGRESİ’NİN ORGANİZASYONUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ

DORANA TURİZM, BU YIL 9. ULUSAL VE 2. ULUSLARARASI DÜZENLENEN HİDATİDOLOJİ

KONGRESİ’NİN ORGANİZASYONUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Dorana Turizm tarafından düzenlenen Hidatidoloji Kongresi 15-17 Kasım tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Türkiye Hidatidoloji Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen kongreye Türkiye, Yunanistan, İsviçre, Almanya ve Peru’dan katılımcılar katıldı. Dorana Turizm, yurt dışından gelen katılımcıların konaklama, transfer ve tüm organizasyonlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek katılımcıların takdirini topladı. Ekinokok adı verilen ve köpeklerden insanlara geçebilen paraziter hastalığın biyolojisi, medikal ve cerrahi tedavi seçenekleri, global ve bölgesel kontrol programları hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Dünya Sağlık Örgütü’nden katılan katılımcıların da konferasta bilgilendirici konuşma yapmaları ülkemiz ve Yakın Doğu Üniversitesi için bir ilk olmasını sağlamıştır. Dorana Turizm, kongreye katılan konuklara sosyal program kapsamında Yakın Doğu Üniversitesi, Kıbrıs Modern Sanat Müzesi, Kıbrıs Araba Müzesi ve Lefkoşa Kültür gezisi düzenlenleyerek katılımcılara Kuzey Kıbrıs’ı tanıtmıştır.  

Düzenledikleri Kongre hakkında değerlendirmelerde bulunan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili; ülkemizin kalkınmasında kültürel etkileşimin büyük rolü olduğunu söyleyerek birçok akademik etkinlikler düzenleyerek bilim insanları ile bölge halkını bir araya getirdiklerimi, kültürel kaynaşma ve bilgi alışverişini ön plana çıkararak bölgenin kalkınmasına katkı sağlamayı amaç edindiklerini belirtti. Ayrıca Dorana Turizm ekibinin önümüzdeki dönemlerde kongre, seminer, etkinlik gibi organizasyonlar için çeşitli anlaşmalar yaptıklarını vurguladı.


]]>
01 Aralık 2018 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/325/01-aralik-2018-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/325/01-aralik-2018-giris-sinav-sonuclari Tue, 04 Dec 2018 09:14:28 +0200

01 Aralık 2018 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, 01 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

01 Aralık 2018 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, 01 Aralık tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/324/near-east-bank-mUeSterIlerIne-Oezel-kredI-kartlari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/324/near-east-bank-mUeSterIlerIne-Oezel-kredI-kartlari Mon, 03 Dec 2018 11:49:29 +0200

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI | Near East Bank

Günden güne yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektörde fark yaratmaya devam eden Near East Bank, yenilediği kredi kartları ile hizmet kalitesini artırarak devam ediyor.

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI

 

Günden güne yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektörde fark yaratmaya devam eden Near East Bank, yenilediği kredi kartları ile hizmet kalitesini artırarak devam ediyor.

Yenilenen kredi kartları ile sadece KKTC’de değil dünyanın birçok noktasında alışveriş yapıp, taksitlendirme olanağı sunan Near East Bank kredi kartları, yapılan alışverişlere PlusPuan kazanmanızı sağlayarak, kazandığınız PlusPuanlar sayesinde bedava alışveriş yapma şansını elde edebilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında Visa ve/veya Mastercard amblemi olan diğer bankaların tüm ATM’lerinden, para ve nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca, dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza yönlendirerek kredi kartınızı değişmeden Debit kart olarak da kullanabilirsiniz.

Gelişimini en hızlı şekilde sürdürmeyi kendine amaç edinen Near East Bank temassız özellikleri ile NEB Standart Class, Basic Kart, NEB Royal Class, NEB Prestige Class, NEB BSNS Class ve NEB Campus Class Kart seçenekleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. Temassız ödeme teknolojisi ile para üstü ve sıra beklemekten kurtulabilir, zaman tasarrufu yapabilrsiniz. 50 TL ve altı işlemler için kartın pos cihazına takılmasına ve şifre girilmesine gerek olmadan, 50 TL’den 500 TL’ye kadar işlemlerde temassız ve  işlem güvenliği için şifre ile sağlanmaktadır.

Near East Bank müşterilerinin en çok ilgi gösterdiği NEB Standart Class, NEB Campus Class, NEB Royal ve NEB Prestige Class, müşterilerinin tüm özel gün kampanyalarından yararlanmalarını sağlayarak, kredi kartı harcamalarınızı Carplus POS cihazların yaptığınız takdirde %0.5 puan kazanmanıza olanak tanımaktadır . 45 puan ve üstü biriktirdiğiniz puanları ise 3 ile çarparak uçak bileti alma imkanı sunmanın yanında yurt dışında taksitlendirme seçeneği ile müşterilerin yüzünü güldürüyor.

Near East Bank Özel Bankacılık müşterilerinin kullandığı NEB Royal Class, müşterilere özel yurt dışı döviz ve duty free harcamalarına masrafsız 2 taksit imkanı sunmaktadır. Araç kayıt, seylüsefer ve ehliyet ücretlerinden komisyonsuz ve masrafsız 4 taksit imkanı sunan kart, bunun yanı sıra, seyahat acentelerine iki katı puan sunarak biriktirdikleri 500 puanı istedikleri şubeden nakit olarak çekebilmektedirler. Şirket sahipleri için özel tasarlanan NEB BSNS Class ile debit satış ve taksitli satış yapabilme özelliğine sahiptir.

Hizmette sınır tanımayan Near East Bank, kredi kartı sahibi olmayan tüm müşteriler www.neareastbank.com  adresinden veya en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilir.


]]>
NEAR EAST TECHNOLOGY IBM THINK İSTANBUL ZİRVESİNE KATILDI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/323/near-east-technology-ibm-think-Istanbul-zIrvesIne-katildi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/323/near-east-technology-ibm-think-Istanbul-zIrvesIne-katildi Thu, 22 Nov 2018 13:27:09 +0200

NEAR EAST TECHNOLOGY IBM THINK İSTANBUL ZİRVESİNE KATILDI | Near East Bank

Teknolojideki gelişmeleri en iyi ve hızlı biçimde bankacılık ürün ve hizmetlerine uygulayarak müşterilerine sunan Near East Bank, her yıl geleneksel olarak IBM tarafından düzenlenen IBM Think İstanbul Zirvesi’ne katıldı.

NEAR EAST TECHNOLOGY IBM THINK İSTANBUL ZİRVESİNE KATILDI

NEAR EAST TECHNOLOGY IBM THINK İSTANBUL ZİRVESİNE KATILDI

NEAR EAST TECHNOLOGY IBM THINK İSTANBUL ZİRVESİNE KATILDI

 

Teknolojideki gelişmeleri en iyi ve hızlı biçimde bankacılık ürün ve hizmetlerine uygulayarak müşterilerine sunan Near East Bank, her yıl geleneksel olarak IBM tarafından düzenlenen IBM Think İstanbul Zirvesi’ne katıldı.

Near East Bank ve IBM Partner World üyesi olan Near East Technology yetkililerinin  katıldığı zirvede Türkiye’de 80. yılını kutlayan IBM Türkiye, dijital dönüşümün temellerini oluşturan yapay zeka, bulut teknolojileri, siber güvenlik ve veri analitiği gibi konulara geniş yer verdi. Ayrıca, günümüz teknolojilerinin, dijital dönüşüm ile hayatımızı nasıl şekilllendirmeye başladığı, bulut teknolojileri, yapay zeka, analitik çözümler ve siber güvenlik üzerinde hem konu uzmanlarının görüşleri hem de bu teknolojiyi kullanan müşterilerin proje deneyimleri zirvenin odak konuları oldu.

 Günümüzde akıllı hale gelen teknolojinin dijital dönüşüm sürecinde içinde bulunduğu eko sistemin gerçeklerine göre en doğru bilgiye ulaşıp doğru kararlar vererek müşteri memnuniyetini geliştirmek için dijital dönüşüm çalışmalarını Near East Technology  ile beraber sürdüren Near East Bank,  çalışmalarında iş yapma niteliğinin geliştirilmesi ile iş gücünü daha verimli hale getirmek, bu hızlı değişim sırasında siber tehditlere karşı sürekli önlemler almak ve verilerin büyümesi nedeni ile geleneksel sistemlerin yeterli olmayacağı durumlarda  yapay zeka kullanımı ile riskleri doğru ve hızlı yönetebilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kendini geliştirmeye devam etmektedir.

 Bankacılık dijital eksenlerde inanılmaz bir ivmeyle gelişirken müşteri beklentilerinin de değiştiğini dile getiren Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, müşterilerimize ve onların beklentilerine odaklanarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz dedi. Tüm dijital bankacılık hizmetlerini, müşteri deneyimlerinden yola çıkarak, son teknolojileri kullanarak, en iyi çözümü getirecek şekilde geliştirdiklerini dile getiren Haskasap, geleceğin bankacılığını inşa etmeye başladıklarını söyledi.


]]>
NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/322/near-east-mobil-Sube-hayata-geCtI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/322/near-east-mobil-Sube-hayata-geCtI Wed, 14 Nov 2018 17:16:54 +0200

NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ! | Near East Bank

Kurum kültürünü özüne işleyen yenilikçi ve girişimci ruhla sürekli inovasyona devam eden Near East Bank, teknolojik yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek mobil bankacılık uygulamasını devreye aldı.

NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ!

NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ!

NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ!

 

Kurum kültürünü özüne işleyen yenilikçi ve girişimci ruhla sürekli inovasyona devam eden Near East Bank, teknolojik yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek mobil bankacılık uygulamasını devreye aldı.

Near East Bank maksimum kolaylık sağlama anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla hayata geçirdiği Mobil Şube uygulaması ile artık müşteriler bankacılık işlemlerini cep telefonlarından kolayca yapabilecekler. Mobil Şube’den yararlanılabilmesi için varsa mevcut İnternet Bankacılığı şifrenizle yoksa size en yakın Near East Bank şubeden internet bankacılığı şifresi alınması yeterlidir. Mobil Şube uygulamasını Apple Store veya Google Play Store’dan “Near East Mobil” olarak indirildikten sonra müşteri numaranız ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz.  

Dijital alanda yakaladığı ivmeyle sektöre ilham veren Near East Bank Mobil Şube uygulaması ile müşteriler her yerde ve her zaman güncel piyasa bilgilerini ve vadeli hesaplarını takip edebilir, hesap hareketlerini inceleyebilir, çek işlemi yapabilir, para transferi seçenekleri ile EÖS, EFT ve havale işlemlerini gerçekleştirebilir ve faturalarını ödeyebilirler. Near East Bank Mobil Şube, kullanıcı dostu ara yüzleri ve basit işlem adımlarıyla işlemlerinizi hızlı ve kolay yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca, KKTCELL ve Vodafone ile  işbirliği çerçevesinde, müşterilere mobil internet verilerini harcamadan Near East Mobil Şube uygulamasını kullanabileceklerdir.

Near East Bank Mobil Şube’ye giriş yapmadan da piyasa bilgileri menüsü ile Euro, Sterlin, Dolar kurları gibi piyasa bilgilerine erişebilir, hesaplama araçları ile kredi, mevduat getirisi gibi günşül finansal hesaplamalarınızı kolayca yapabilir, Near East Bank kampanya ve şube bilgilerine erişebilirsiniz.

Müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmak öncelikli hedefleri olduğunu dile getiren Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Mobil Şube uygulaması ile birlikte sınırları kaldırdıklarını dile getirerek yeni bir çağ başlattıklarını söyledi. Hız kesmeden yenilikçi çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Haskasap, geçmişten gelen öncü rolümüz doğrultusunda müşterilerimize hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunmaya devam edeceğiz dedi.


]]>
NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/321/near-east-banktan-hayallerInIzI-kolayca-gerCekleStIreceGInIzyenI-yil-kredIsI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/321/near-east-banktan-hayallerInIzI-kolayca-gerCekleStIreceGInIzyenI-yil-kredIsI Fri, 09 Nov 2018 10:33:56 +0200

NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ | Near East Bank

Verimliliği ve aktif kalitesiyle sektördeki en etkin bankalarından biri olan Near East Bank, her sene olduğu gibi bu yıl da yeni yıla özel uygun faiz oranlı Yeni Yıl Kredi Kampanyası’nı kullanıma sundu.

NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ

NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ

NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ

 

Verimliliği ve aktif kalitesiyle sektördeki en etkin bankalarından biri olan Near East Bank, her sene olduğu gibi bu yıl da yeni yıla özel uygun faiz oranlı Yeni Yıl Kredi Kampanyası’nı kullanıma sundu.

Her yıl ilgi ve heyecanla beklenen Yeni Yıl Kampanyası, her bütçeye uygun vade seçenekleri ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterilerine uygun geri ödeme taksitlerinin kolaylığını yaşatmaya devam ediyor.  Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’nde aylık 216 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 36 ay vade kolaylığı ile sevdiklerinizle birlikte yeni yıla girerken keyifli bir yılbaşı geçirmenize olanak sağlıyor.

Near East Bank, gelenekselleşen Yeni Yıl Kampanyası’nın marka haline gelmesi ve müşterilerine sunmuş olduğu ödeme kolaylıkları ile yoğun ilgi gören kampanya, 3 aya kadar taksit erteleme seçeneği ile  müşterilerin ihtiyaçlarını değil ödemelerini erteliyor.  Sevdikleri ile birlikte yeni yılı coşkuyla karşılamak isteyen müşterilerimizin her zaman olduğu gibi yanında olmayı sürdüren Near East Bank’ın müşterilerine sürdürebilir değer yaratmak bir numaralı sorumluluğu haline gelmiştir.

Yol haritasını yeniliğe ve gelişime olan inancıyla çizen Near East Bank’tan temin edeceğiniz Yeni Yıl Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank  facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

]]>
KIBRIS ARABA MÜZESİ VE KIBRIS MODERN SANAT MÜZESİ TURİSTLERİN AKININA UĞRUYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/320/kibris-araba-mUezesI-ve-kibris-modern-sanat-mUezesI-turIstlerIn-akinina-uGruyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/320/kibris-araba-mUezesI-ve-kibris-modern-sanat-mUezesI-turIstlerIn-akinina-uGruyor Wed, 07 Nov 2018 10:19:31 +0200

KIBRIS ARABA MÜZESİ VE KIBRIS MODERN SANAT MÜZESİ TURİSTLERİN AKININA UĞRUYOR | Near East Bank

Turizm sektöründeki yeni binası ve deneyimli kadrosuyla, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, transferler, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri, kongre ve etkinlik organizasyonlarının tüm süreçlerini yöneten Dorana Turizm, sektöre farklı bi

KIBRIS ARABA MÜZESİ VE KIBRIS MODERN SANAT MÜZESİ TURİSTLERİN AKININA UĞRUYOR

KIBRIS ARABA MÜZESİ VE KIBRIS MODERN SANAT MÜZESİ TURİSTLERİN AKININA UĞRUYOR

KIBRIS ARABA MÜZESİ VE KIBRIS MODERN SANAT MÜZESİ TURİSTLERİN AKININA UĞRUYOR

 

Turizm sektöründeki yeni binası ve deneyimli kadrosuyla, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, transferler, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri, kongre ve etkinlik organizasyonlarının tüm süreçlerini yöneten Dorana Turizm, sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlamaya devam ediyor.

Yenilikçi organizasyon yapısına sürekli farklı turlar ve organizasyonlar ekleyen Dorana Turizm, Yakın Doğu bünyesinde bulunan Kıbrıs Araba Müzesi ve Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’ne de tur düzenlemeye başladı. Dünya çapında birçok sanatçının eserlerinin bulunduğu Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nde çeşitli yağlı boya ve el sanatları çalışmaları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor. Kıbrıs Araba Müzesi içerisinde bulunan ve dünya tarihinde büyük izler bırakmış çok değerli arabalar, yurtiçi ve yurtdışı gruplar tarafından ziyaretçi akınına uğruyor.

Ayrıca, müze içerisinde gruplara özel etkinlik yapılması ile birlikte turistlerin ilgi odağı olan Kıbrıs Araba Müzesi, bu alanda lider olma yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir. Müze ziyaretleri konusunda açıklama yapan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, turizm alanında bulunan birçok firma ile görüştüklerini ve yurtdışından gelen yabancı turistlere yönelik ziyaret programı hazırladıklarını dile getirdi. Kuzey Kıbrıs’ın kültürel zenginliklerine bu değerli müzeleri katmanın ülkemizi tanıtma konusunda çok önemli olduğunu vurgulayan Mavili, dünyanın birçok yerinde turizm tanıtım faaliyetlerinin sürekli geliştiğini ve yenlikçi bakış açılarının sektörede önemli olduğunu söyledi.   


]]>
NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/319/near-east-banktan-kIosk-Oedeme-sIstemI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/319/near-east-banktan-kIosk-Oedeme-sIstemI Fri, 02 Nov 2018 11:31:49 +0200

NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ | Near East Bank

Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetle bankacılık alanında KKTC’ye model olan Near East Bank, kiosk ödeme sistemi ile önemli bir yeniliğe imza attı.

NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ

NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ

NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ

 

Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetle bankacılık alanında KKTC’ye model olan Near East Bank, kiosk ödeme sistemi ile önemli bir yeniliğe imza attı.

Near East Bank ve Değirmenlik Belediyesi işbirliğinde Yiğitler Köyü’ne kurulan kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Değirmenlik Belediye’sine gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan  belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından yapabilecekler. PayPoint firmasının adaya getirttiği kiosk ödeme sistemleri , özellikle çalışanlara oldukça kolaylık sağlayarak istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Vatandaşlardan tam not alan kiosk ödeme sistemi, Near East Bank ve Değirmenlik Belediyesi işbirliği çerçevesinde, Değirmenlik Belediyesi’nin uygun gördüğü 16 noktaya daha kiosk ödeme sistemi yerleştirilmesi planlanmıştır.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilmektedirler.

Near East Bank’ın bankacılık adına hayatı kolaylaştıracak yenilikleri ve trendleri her zaman yakından takip ettiklerini belirten Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, gelişen dünyada her alanda olduğu gibi bankacılık alanında da birçok    yeniliklerin olduğunu dile getirdi. Sektördeki gelişmelerin yakından takip ettiklerinin altını çizen Haskasap, kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlarınıza bir yeniliği daha kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını, 2019 yılı hedeflerinin içerisinde kiosk ödeme sistemlerini 5 farklı şehirde de gerçekleştirmek olduğunu söyledi.


]]>
NEAR EAST BANK ÇALIŞANLARINA MALİ ANALİZ VE BİREYSEL KREDİ TAHSİS SÜREÇLERİ İLE İLGİLİ EĞİTİM VERDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/318/near-east-bank-CaliSanlarina-malI-analIz-ve-bIreysel-kredI-tahsIs-sUereClerI-Ile-IlgIlI-eGItIm-verdI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/318/near-east-bank-CaliSanlarina-malI-analIz-ve-bIreysel-kredI-tahsIs-sUereClerI-Ile-IlgIlI-eGItIm-verdI Tue, 30 Oct 2018 10:30:49 +0200

NEAR EAST BANK ÇALIŞANLARINA MALİ ANALİZ VE BİREYSEL KREDİ TAHSİS SÜREÇLERİ İLE İLGİLİ EĞİTİM VERDİ | Near East Bank

Çalışan sayısını günden güne artırarak KKTC’nin en hızlı büyüyen bankası olan Near East Bank, Mali Analiz ve Bireysel Kredi Tahsis Süreçleri hakkında çalışanlara yönelik eğitim düzenledi

NEAR EAST BANK ÇALIŞANLARINA MALİ ANALİZ VE BİREYSEL KREDİ TAHSİS SÜREÇLERİ İLE İLGİLİ EĞİTİM VERDİ

NEAR EAST BANK ÇALIŞANLARINA MALİ ANALİZ VE BİREYSEL KREDİ TAHSİS SÜREÇLERİ İLE İLGİLİ EĞİTİM VERDİ

NEAR EAST BANK ÇALIŞANLARINA MALİ ANALİZ VE BİREYSEL KREDİ TAHSİS SÜREÇLERİ

İLE İLGİLİ EĞİTİM VERDİ

 

Çalışan sayısını günden güne artırarak KKTC’nin en hızlı büyüyen bankası olan Near East Bank,  Mali Analiz ve Bireysel Kredi Tahsis Süreçleri hakkında çalışanlara yönelik eğitim düzenledi.  

Near East Bank’ın gelişime ve öğrenmeye açık personeli, dinamik kurum kültürü ve bu kültürün sürdürülebilir kurum başarısına paralel olarak, her yıl olduğu gibi bu yıl da çalışanlarına yönelik eğitimler düzenleyerek bilgi düzeyleri geliştirildi. Bireysel Kredi Tahsis Birimi Kıdemli Müdürü Murat Gökhan Kodak ve Ticari Kredi Tahsis Birimi Müdür Yardımcısı Halil Yorgancıoğlu tarafından verilen eğitim Near East Üniversitesi’nde gerçekleştirilmiştir.

Müşteri temsilcilerine yönelik yapılan eğitimde; tüketici kredileri hakkında genel bilgi verildikten sonra bankamızdaki iş akışları üzerinde duruldu. Müşteri istihbaratının önemi ve nasıl yapıldığına ilişkin yöntemler hakkında bilgi verildi, kredi analizlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Merkez Bankası tarafından yayınlanan “Üstlenilen Risklere İlişkin Tebliğ”in tüketici kredilerine getirdiği değişilikler ve uygulamada dikkate alınması gereken hususlar hakkında bilgi verildi. Ayrıca, çalışanların kredi sürecinde ve uygulamada karşılaşılan sorunlar ve görülen eksiklikler hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.

İkinci oturumda ise Bilanço kalemleri hakkında detaylı bilgi verilip, Bilanço arındırma teknikleri üzerinde duruldu. Kredi risk yönetimde erken uyarı sinyalleri ve sorunlu kredilerin izlenmesi hakkında bilgi verilirken, ilgili konular hakkında vaka çalışmaları yapıldı. Katılımcılar ile Ticari kredilerde müşteri ve firmalar hakkında yapılan piyasa istihbaratlar ve mevcut piyasalarda yaşanan gelişmeler gibi konulara da değinilerek çalışanların bilgi düzeyleri yükseltildi.

“İnsan” odaklı yaklaşımlarını sadece müşterilerine değil, çalışanların hayatını da güzel kılmak üzere uygulayan Near East Bank, sunduğu eğitim ve gelişim fırsatlarıyla her yıl olduğu gibi bankanın başarı hikayesine yeni sayfalar eklemektedir. Büyüyen ve gelişen bir yapısı olan Near East Bank, yeniliklere açık, değişime hızlı adapte olabilen ve iş süreçlerinde bu vizyonla katma değer sağlayan bir insan kaynağı profili ile 2019 yılında da aynı hızla girmeyi hedeflemektedir.


]]>
Near East Bank ile “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede”! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/317/near-east-bank-ile-gelecegin-profesyonelleri-sahnede https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/317/near-east-bank-ile-gelecegin-profesyonelleri-sahnede Mon, 22 Oct 2018 12:12:13 +0300

Near East Bank ile “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede”! | Near East Bank

Near East Bank deneyimlerinden yararlanmak ve kariyerine güçlü bir adım atmak isteyen üniversite öğrencilerine,yönelik stajyer alımı uygulaması çerçevesinde yapılandırdığı “ Geleceğin Profesyonelleri Sahnede” programını tamamladı.

Near East Bank ile “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede”!

Near East Bank ile “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede”!

Near East Bank ile “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede”!

 

Near East Bank deneyimlerinden yararlanmak ve kariyerine güçlü bir adım atmak isteyen üniversite öğrencilerine,yönelik stajyer alımı uygulaması çerçevesinde yapılandırdığı “ Geleceğin Profesyonelleri Sahnede” programını tamamladı.

 Üniversite öğrencilerine “N Kuşağı” programı, yeni mezunlara ise “ On Numara Deneyim” programı ile  iki farklı staj imkanı sunan Near East Bank’ın amacı üniversite öğrencilerinin iş hayatına atacakları ilk adımdan itibaren yanlarında olarak bilgi ve deneyimlerimizi onlarla paylaşıp kariyer yolculuklarında iyi bir staj deneyimi edinmelerini sağlamaktır. 

 Girne Oasis Otel’de düzenlenen sertifika törenine, staj yapan öğrenciler, Near East Bank Yönetim Kurulu Üyeleri ve Near East Bank Birim Müdürleri katıldı. Near East Bank “Geleceğin Profesyonelleri Sahnede” programını başarı ile tamamlayan stajyerlere iş teklifi sunuldu ve Ekim ayı itibari ile Near East Bank’ta  Profesyonel hayata adım attılar. Sertifika töreni sonunda düzenlenen kokteylde stajyerlere katılım sertifikaları ve hediyeleri yöneticiler tarafından verildi.

 Etkinlikte konuşma yapan İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Özge Yılmaz Ciğerci, Stajın iş hayatının ilk adımı olduğunu, stajı gerçek bir tecrübeye dönüştürmenin iyi bir staj programı ve stajyerlerin ilgisi ile olduğunu, staj  kariyer hedefi belirlemede, ne yapmayı isteyip istemediğinin kararının verilmesinde,  iş tecrübesi kazanılmasında ve mezuniyet sonrası işe kabulde büyük önem taşıdığını dile getirdi.


]]>
DORANA TURIZM TOURISM EXPO JAPAN 2018’E KATILDI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/316/dorana-turizm-tourism-expo-japan-2018e-katildi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/316/dorana-turizm-tourism-expo-japan-2018e-katildi Tue, 09 Oct 2018 09:12:36 +0300

DORANA TURIZM TOURISM EXPO JAPAN 2018’E KATILDI | Near East Bank

Dorana Turzim uluslararası düzeyde tanınırlığını artırmak amacıyla Japonya’nın başkenti Tokyo’da 20-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen, Japonya ve Uzakdoğunun en büyük Turizm Fuarlarından biri olan JATA Turizm EXPO Japonya 2018 Fuarı’na katıldı.

DORANA TURIZM TOURISM EXPO JAPAN 2018’E KATILDI

DORANA TURIZM TOURISM EXPO JAPAN 2018’E KATILDI

DORANA TURIZM TOURISM EXPO JAPAN 2018’E KATILDI

 

Dorana Turzim uluslararası düzeyde tanınırlığını artırmak amacıyla Japonya’nın başkenti Tokyo’da 20-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen, Japonya ve Uzakdoğunun en büyük Turizm Fuarlarından biri olan  JATA Turizm EXPO Japonya 2018 Fuarı’na katıldı. 

 JATA Turizm EXPO Japonya 2018 Fuarı, dünyanın hızla büyüyen pazarlarında yer almak ve iş ağını genişletmek isteyen turizm temsilcilerini bir araya getirdi.  Turizm  sektörün gelişimini destekleyen ve yakından takip eden Dorana Turizm, onlarca ülkenin turizm portföylerini Japonya’daki seyehat acentelerine ve Japon turistlere sunma  fırsatı yakaladı.

 Fuara ilişkin kısa bir değerlendirme yapan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, uzak doğunun turizm açısından önemli bir kaynak     pazar konumunda olduğunu vurgulayarak, KKTC’nin de bu pazarda kendini tanıtma fırsatı verildiğinden dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. Fuar kapsamında B2B   görüşmeler de yaptıklarını dile getiren Mavili, önemli adımlar attıklarını bu adımları hayata geçirmek için heyecanlandıklarını söyledi.


]]>
BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/315/bIr-yakin-doGu-kuruluSu-olan-dorana-turIzm-1996-yilinda-kuruldu https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/315/bIr-yakin-doGu-kuruluSu-olan-dorana-turIzm-1996-yilinda-kuruldu Fri, 05 Oct 2018 09:13:45 +0300

BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU | Near East Bank

İç turizmin yanı sıra dış turizm de de aktif çalışmalar sürdüren Dorana Turizm çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekte ve marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU

BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU

BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU

İç turizmin yanı sıra dış turizm de de aktif çalışmalar sürdüren Dorana Turizm çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekte ve marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

22 yıldır Turizm sektöründe önemli atılımlarda bulunan Dorana Turizm, geçtiğimiz hafta itibari ile, T.C Büyükelçiliği karşısı, 2. Selim Caddesi no.53 Köşlüçiflik, Lefkoşa‘ya taşındı. Her zaman yeniliği ve teknolojiyi takip eden Dorana Turizm, verimliliğin artırılmasında çalışan memnuniyetini en önemli unsurlardan biri olarak görmektedir. Dorana Turizm’in yeni binası tamamen, çalışan memnuniyetine odaklanmış sosyal alanları ve pek çok alanda eğitime ayrılmış mekanları ile modern ve akıllı bina olma özelliği taşımaktadır. Bunun yanında misafir memnuniyetini ön planda tutan yapısı sayesinde, misafirlerin kendilerini konforlu ve daha rahat hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili yaptığı açıklamada; “biz büyüdükçe hedeflerimiz ve kadromuz da büyüyor. Uzun bir süredir yeni      ve modern bir binaya geçmeyi planlıyorduk. Ince eleyip sık dokuduğumuz arayışlarımız sonucunda, misafirlerimizin de kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda ofisimizi belirledik ve gerekli talimatları yaptırarak yeni yerimize taşındık. Uzun yıllardır turizm alanlarında önemli atılımlar yapmaktayız. 22 yıldır müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer vererek bu günlere geldik. Yenilendik, geliştik ve turizm sektörüne hep farklılıklar kattık, katmaya da devam edeceğiz. Tüm seyahatseverleri ve turizimci dostlarımızı yeni ofisimize bekliyoruz” dedi.


]]>
NEAR EAST BANK İLE NEAR EAST TECHNOLOGY’NİN ORTAK ÇALIŞMASIYLA ORTAYA ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ DÜNYA ÇAPINDA SES GETİRDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/314/near-east-bank-Ile-near-east-technologynIn-ortak-CaliSmasiyla-ortaya-Cikan-baSari-hIkayesI-dUenya-Capinda-ses-getIrdI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/314/near-east-bank-Ile-near-east-technologynIn-ortak-CaliSmasiyla-ortaya-Cikan-baSari-hIkayesI-dUenya-Capinda-ses-getIrdI Thu, 04 Oct 2018 08:49:15 +0300

NEAR EAST BANK İLE NEAR EAST TECHNOLOGY’NİN ORTAK ÇALIŞMASIYLA ORTAYA ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ DÜNYA ÇAPINDA SES GETİRDİ | Near East Bank

Near East Grup bünyesinde olan Near East Technology’nin Near East Bank için geliştirdiği IBM BPM süreç sistemi sayesinde artık, Near East Bank müşterileri kredi başvurularının onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için bir aydan fazla bir süre beklemeyecek.

NEAR EAST BANK İLE NEAR EAST TECHNOLOGY’NİN ORTAK ÇALIŞMASIYLA ORTAYA ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ DÜNYA ÇAPINDA SES GETİRDİ

NEAR EAST BANK İLE NEAR EAST TECHNOLOGY’NİN ORTAK ÇALIŞMASIYLA ORTAYA ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ DÜNYA ÇAPINDA SES GETİRDİ

NEAR EAST BANK İLE NEAR EAST TECHNOLOGY’NİN ORTAK ÇALIŞMASIYLA ORTAYA ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ DÜNYA ÇAPINDA SES GETİRDİ

Near East Grup bünyesinde olan Near East Technology’nin Near East Bank için geliştirdiği IBM BPM süreç sistemi sayesinde artık,  Near East Bank müşterileri kredi başvurularının onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için bir aydan fazla bir süre beklemeyecek.

Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen bankalarından biri olan Near East Bank, teknolojiye ve insana yaptığı yatırım ile geçtiğimiz yıllar içerisinde Near East Bank’ın büyüme felsefesinin odak noktasını oluşturmuştur. Teknoloji ve inovasyon alanında büyük emek vererek üzerinde titizlikle çalıştığı IBM BPM ürünü kullanarak banka içi süreç sistemini geliştirip, özellikle kredi süreçlerinin daha hızlı ilerlemesi ve tamamen kağıtsız ortamın oluşmasıyla operasyonel yükün de büyük ölçüde azalmasını sağlamıştır.  Bu özellik şube personelinin tamamen müşterilere mükemmel hizmet sunulmasına ve yeni iş üretilmesine odaklanmak olarak tanımlanabilir.

Geliştirilen IBM BPM süreç sistemi ile piyasada faiz oranları değiştiğinde iş süreçleri oluşturmak ve bu süreçleri değiştirmek için Near East Bank personeli artık zamanharcamadan sistem üzerinden tüm değişiklikleri onay mekanizmalarıyla hızlıca devreye alabilmektedir. BPM süreç yönetiminde süreçlerin operasyonel olarak kural mekanizmalarına göre ilerlemesi için kullanılan yazılım ile şube yöneticilerinin daha hızlı, daha doğru karar almasına yardımcı olacaktır. Buna bağlı olarak, Near East    Bank müşterileri, kredi başvurularının durumunu bir ay veya daha uzun bir süre beklemek yerine geliştirilen sistem ile bir veya iki gün içerisinde öğrenebileceklerdir.

Geliştirilen iş süreçlerinin banka işleyişine hız kazandırması, verimliliği artırması ve en önemlisi müşteri memnuniyetini artırmasıyla ilgili teknolojik ilerleme kendi ürünü    olan IBM firmasının da dikkatini çekmiş olup başarı hikayesini kendi sitelerinde yer verdiler.

 https://www.ibm.com/blogs/cloud-computing/2018/09/13/near-east-bank-bpm/

Near East Bank’ın son yıllarda gerçekleştirdiği dönüşümün temelinde teknoloji olduğunu ifade eden Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap,                “Near East Bank, teknolojiyi bir maliyet unsuru olarak değil, bir fırsat olarak, yeni gelir akışları oluşturmanın bir yolu olarak görüyor. Teknoloji kullanma şeklimiz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamamızda rakiplerimizin önüne geçmemizi sağlıyor. IBM BPM süreç sistemi de bunların merkezinde bulunmaktadır.” dedi.


]]>
NEAR EAST HAYAT’TAN BANKA ÇALIŞANLARINA SİGORTA EĞİTİMİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/312/near-east-hayattan-banka-CaliSanlarina-sIgorta-eGItImI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/312/near-east-hayattan-banka-CaliSanlarina-sIgorta-eGItImI Wed, 26 Sep 2018 09:23:39 +0300

NEAR EAST HAYAT’TAN BANKA ÇALIŞANLARINA SİGORTA EĞİTİMİ | Near East Bank

Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için gelişim ve iyileştirme çalışmalarına önem veren Near East Hayat, sigorta konusunda kapsamlı eğitimler ve seminerler vermeye devam ediyor.

NEAR EAST HAYAT’TAN BANKA ÇALIŞANLARINA SİGORTA EĞİTİMİ

NEAR EAST HAYAT’TAN BANKA ÇALIŞANLARINA SİGORTA EĞİTİMİ

NEAR EAST HAYAT’TAN BANKA ÇALIŞANLARINA SİGORTA EĞİTİMİ

 

Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için gelişim ve iyileştirme çalışmalarına önem veren Near East Hayat, sigorta konusunda kapsamlı eğitimler ve seminerler vermeye devam ediyor.

Bu kapsamda, 1 Eylül Cumartesi günü, Yakın Doğu Üniversitesi Kütüphanesi Salonunda “Birikimli Sigortalar ve Sağlık Sigortaları” konulu bir eğitim verildi. Eğitime Near East Bank, Şube müdürüleri, Müşteri Temsilcileri, Özel, Expat ve Ticari Bankacılık bölümü, Sigorta ve ADK Operasyonları Birimi ve Pazarlama departmanından yetkililer katıldı.

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün’ün sunumu ile gerçekleşen eğitimde, Sağlık Sigortalarının satışına başlanmış olmasından dolayı özellikle Sağlık Sigortası ile ilgili ürünler ve uygulamalar hakkında bilgiler verildi.


]]>
22 Eylül 2018 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/311/22-eyluel-2018-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/311/22-eyluel-2018-giris-sinav-sonuclari Tue, 25 Sep 2018 10:10:21 +0300

22 Eylül 2018 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, 22 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

22 Eylül 2018 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, 22 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
NEAR EAST HAYAT’TAN KKTC’DE BİR İLK: ANLAŞMALI ECZANELERE PROVİZYON EĞİTİMİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/310/near-east-hayattan-kktcde-bIr-Ilk-anlaSmali-eczanelere-provIzyon-eGItImI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/310/near-east-hayattan-kktcde-bIr-Ilk-anlaSmali-eczanelere-provIzyon-eGItImI Mon, 17 Sep 2018 08:58:19 +0300

NEAR EAST HAYAT’TAN KKTC’DE BİR İLK: ANLAŞMALI ECZANELERE PROVİZYON EĞİTİMİ | Near East Bank

Near East Hayat, Sağlık sigortalılarının, eczanelerde ilaçlarını sadece katkı payı ödeyerek alabilmelerine olanak sağlayacak eczane anlaşmaları yapıyor.

NEAR EAST HAYAT’TAN KKTC’DE BİR İLK: ANLAŞMALI ECZANELERE PROVİZYON EĞİTİMİ

NEAR EAST HAYAT’TAN KKTC’DE BİR İLK: ANLAŞMALI ECZANELERE PROVİZYON EĞİTİMİ

NEAR EAST HAYAT’TAN KKTC’DE BİR İLK: ANLAŞMALI ECZANELERE PROVİZYON EĞİTİMİ

Hayat ve Sağlık Sigortacılığı alanında KKTC’nin ilk yerel şirketi olan Near East Hayat Ltd., Nisan 2018’den bu yana Hayat ve Ferdi Kaza sigortası ürünlerinin satışı ile

başlayan faaliyetini Eylül ayı itibari ile Sağlık Sigorta alanında da sürdürmeye başladı.

Near East Hayat, Sağlık sigortalılarının, eczanelerde ilaçlarını sadece katkı payı ödeyerek alabilmelerine olanak sağlayacak eczane anlaşmaları yapıyor.

KKTC’de sağlık sigortacılığı alanında bir ilki gerçekleştiren Near East Hayat, anlaşmalı eczanelerine sağlık sigorta sistemi , sağlık ürünleri  ve e-provizyon konusunda

eğitim düzenledi. 31 Ağustos Cuma günü, Near East Hayat Ltd, Genel Müdürlük merkezinde gerçekleşen eğitime Girne, Lefkoşa ve Magusa’da yer alan

Eczanelerin sorumlu Eczacıları katıldı.

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün’ün açılış konuşmasını yaptığı toplantıda sistem hakkında ayrıca bir sunum yapıldı.


]]>
NEAR EAST BANK’TAN UYGUN ÖDEME PLANLARI İLE EĞİTİM KREDİSİ! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/308/near-east-banktan-uygun-Oedeme-planlari-Ile-eGItIm-kredIsI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/308/near-east-banktan-uygun-Oedeme-planlari-Ile-eGItIm-kredIsI Tue, 11 Sep 2018 09:04:46 +0300

NEAR EAST BANK’TAN UYGUN ÖDEME PLANLARI İLE EĞİTİM KREDİSİ! | Near East Bank

Near East Bank, giderek artan eğitim harcamaları için özel hazırladığı Eğitim Kredi Kampanyası ile geleceğimize umut olan çocuklarımızın eğitimlerini en kaliteli şekilde sürdürmeleri için fırsat sunuyor.

NEAR EAST BANK’TAN UYGUN ÖDEME PLANLARI İLE EĞİTİM KREDİSİ!

NEAR EAST BANK’TAN UYGUN ÖDEME PLANLARI İLE EĞİTİM KREDİSİ!

NEAR EAST BANK’TAN UYGUN ÖDEME PLANLARI İLE

EĞİTİM KREDİSİ!

Near East Bank, giderek artan eğitim harcamaları için özel hazırladığı Eğitim Kredi Kampanyası ile geleceğimize umut olan çocuklarımızın eğitimlerini en kaliteli şekilde sürdürmeleri için fırsat sunuyor. 12 aya varan vade seçeneği, “0” faiz ve hızlı onay seçeneği sunan Near East Bank Eğitim Kredisi, eğitime verdiği önem ve tam destek

sayesinde özel okul, özel kurs ücretleri veya üniversite ödemelerinize yardımcı oluyor.  

Gençlerin önünü açarak daha bilinçli nesiller yetişmesi adına eğitim masraflarına destek sağlayan Near East Bank, eğitimin önündeki engelleri kardırmaya yardımcı

olmak için her zamanki gibi müşterilerinin yanında olarak desteğini sürdürmeye devam ediyor. Eğitim hayallerini hem çocukları için hem de kendileri için devam

ettirmek isteyenlere yönelik olan Near East Bank Eğitim Kredi Kampanyası kolay ödeme seçenekleri sunarak müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemektedir.

Eğitime verdiği önem ve destek ile her zaman müşterilerinin yanında olan Near East Bank’tan temin edeceğiniz Eğitim Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com

web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde

hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
NEAR EAST BANK PERSONELİNİ EĞİTMEYE DEVAM EDİYOR! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/307/near-east-bank-personelInI-eGItmeye-devam-edIyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/307/near-east-bank-personelInI-eGItmeye-devam-edIyor Fri, 07 Sep 2018 14:26:45 +0300

NEAR EAST BANK PERSONELİNİ EĞİTMEYE DEVAM EDİYOR! | Near East Bank

Teknoloji ve yenilik odaklı stratejisi, müşterilerine sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetleri, lokal ve global yenilikleri adapte ederek müşterilerine kusursuz bankacılık deneyimi sunan Near East Bank, personeline eğitim vererek geleceğin bankacılığının geli

NEAR EAST BANK PERSONELİNİ EĞİTMEYE DEVAM EDİYOR!

NEAR EAST BANK PERSONELİNİ EĞİTMEYE DEVAM EDİYOR!

NEAR EAST BANK PERSONELİNİ EĞİTMEYE DEVAM EDİYOR!

 

Teknoloji ve yenilik odaklı stratejisi, müşterilerine sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetleri, lokal ve global yenilikleri adapte ederek müşterilerine kusursuz bankacılık deneyimi

sunan Near East Bank, personeline eğitim vererek geleceğin bankacılığının geliştirilmesine öncülük etmeye devam ediyor. 

Teknoloji alanına sürekli yenilikler katan Near East Bank, Operasyon Grubu Kıdemli Birim Müdürü Cemre Ziyaoğlu öncülüğünde süreç yönetimi hakkında personele eğitim

verildi. Eğitimde, teknolojiyi kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayacak yenilikçi ürün ve hizmetlere yer verdi.  

Ziyaoğlu eğitim sırasında yaptığı konuşmada, Near East Bank’ın global standartlara uygun bir inovasyon uygulama modeli olduğuna değinerek, personelin “yeni teknolojilere

hızlı adaptasyon” dönemini çok rahat geçirdiğini ve eğitim sırasında personelin sunmuş olduğu fikirler ışığında yola devam edeceklerini söyledi.


]]>
Dorana Turizm, Turizm Ve Çevre Bakanlığı ile THY İşbirliğinde Bursa’da Gerçekleştirilen Kuzey Kıbrıs Tanıtım Etkinliğine Katıldı! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/304/dorana-turizm-turizm-ve-Cevre-bakanligi-ile-thy-Isbirliginde-bursada-gerceklestirilen-kuzey-kibris-tanitim-etkinligine-katildi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/304/dorana-turizm-turizm-ve-Cevre-bakanligi-ile-thy-Isbirliginde-bursada-gerceklestirilen-kuzey-kibris-tanitim-etkinligine-katildi Mon, 03 Sep 2018 10:29:38 +0300

Dorana Turizm, Turizm Ve Çevre Bakanlığı ile THY İşbirliğinde Bursa’da Gerçekleştirilen Kuzey Kıbrıs Tanıtım Etkinliğine Katıldı! | Near East Bank

6-8 Ağustos tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilen, Turizm ve Çevre Bakanlığı, THY, KITSAB, KITOB, Sağlık Turizmi Konseyi, KITREB yetkilileri ve Turizm sektöründeki temsilcilerin katıldığı “Bursa-KKTC Turizm Tanıtım Günleri” etkinliğine Dorana Turi

Dorana Turizm, Turizm Ve Çevre Bakanlığı ile THY İşbirliğinde Bursa’da Gerçekleştirilen Kuzey Kıbrıs Tanıtım Etkinliğine Katıldı!

Dorana Turizm, Turizm Ve Çevre Bakanlığı ile THY İşbirliğinde Bursa’da Gerçekleştirilen Kuzey Kıbrıs Tanıtım Etkinliğine Katıldı!

Dorana Turizm, Turizm Ve Çevre Bakanlığı ile THY İşbirliğinde Bursa’da

Gerçekleştirilen Kuzey Kıbrıs Tanıtım Etkinliğine Katıldı

                                                                                                                                                                          

6-8 Ağ ustos tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilen, Turizm ve Çevre Bakanlığı, THY, KITSAB, KITOB, Sağlık Turizmi Konseyi, KITREB yetkilileri ve Turizm

ektöründeki temsilcilerin katıldığı “Bursa-KKTC  Turizm Tanıtım Günleri” etkinliğine Dorana Turizm LTD’de katıldı.

Hilton Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte workshop ve B2B toplantılarının yanı sıra, KKTC ve Türkiye turizminin tanıtım faaliyetleri ve pazarlama konusundaki işbirlikler ile ilgili

neler yapılabileceği konuları ele alındı.

Etkinlikte Türkiye turizm sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı bulan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, turizm işbirliği

konusunda görüşmelerde bulundu. Turizmin Dünyada ve KKTC’de en hızlı gelişen sektörlerden biri olduğuna değinen Mavili, KKTC turizminin tanıtılması için ellerinden

gelen çabayı ortaya koyduklarını dile getirdi.  


]]>