Near East Bank https://www.neareastbank.com/plugin/article Makale Listesi | Near East Bank Thu, 20 Jun 2019 09:56:38 +0300 CSZ CMS | Version 1.1.9 NEAR EAST TECHNOLOGY “43.KKTC ULUSLARARASI FUAR”INA KATILIYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/358/near-east-technology-43kktc-uluslararasi-fuarina-katiliyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/358/near-east-technology-43kktc-uluslararasi-fuarina-katiliyor Wed, 19 Jun 2019 10:57:23 +0300

NEAR EAST TECHNOLOGY “43.KKTC ULUSLARARASI FUAR”INA KATILIYOR | Near East Bank

Near East Technology, her yıl Haziran ayında geleneksel olarak düzenlenen “43. KKTC Uluslararası Fuarı”na katılıyor.

NEAR EAST TECHNOLOGY “43.KKTC ULUSLARARASI FUAR”INA KATILIYOR

NEAR EAST TECHNOLOGY “43.KKTC ULUSLARARASI FUAR”INA KATILIYOR

NEAR EAST TECHNOLOGY “43.KKTC ULUSLARARASI FUAR”INA KATILIYOR

 

Near East Technology, her yıl Haziran ayında geleneksel olarak düzenlenen “43. KKTC Uluslararası Fuarı”na katılıyor.

KKTC’de düzenlenen en önemli ekonomik organizasyonlardan biri olan fuar, ülkemizdeki sanayi ve ticari yaşamda prestij açısından, önemli bir yere sahip olarak her yıl vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ekonomi ve Enerji Bakanlığı organizasyonu altında gerçekleşecek olan fuar, yerli ve ithal ürünlerin tanıtımının yapılacağı genel amaçlı bir fuardır.

Fuara Bilgi Teknolojileri Hizmetleri alanında katılacak olan Kuzey Kıbrıs’ın en büyük teknoloji şirketi Near East Technology Ltd., bünyesindeki farklı markaların  günlük hayatta  ihtiyaç duyulan ve verimlilikte maksimum fayda sağlayacak en güncel teknolojik ürünleri ile fuarda yer alacaktır.

Kalite anlayışından ödün vermeyen Near East Technology, müşterilerinin sektörlerinde farklılık yaratmalarına olanak veren yazılım ve donanım alanında uçtan uca anahtar teslim  çözümler üreterek,   satış ve  satış sonrası teknik  destek hizmetlerini de vermektedir. 

Geçen yıl gerçekleşen fuara, KKTC’den 119 firma, kurum ve kuruluş, Türkiye’den ise 28 firma temsilcisi katılmıştır. Bu yıl daha çok katılım sağlanması planlanan fuar, 14-23 Haziran tarihleri arasında Atatürk Kültür Parkı ve Fuar Alanı’nda düzenlenecektir.  Fuar, Pazar - Perşembe günlerinde 19.00 - 23.00, Cuma - Cumartesi günlerinde ise 19.00 - 24.00 saatleri arasında halkın ziyaretine açık bulundurulacaktır.


]]>
DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/357/dorana-turizmIn-organIze-ettIGI-near-east-bank-ana-sponsorluGunda-gerCekleStIrIlen-gUeldUey-gUeldUey-show-bUeyUek-IlgI-gOerdUe https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/357/dorana-turizmIn-organIze-ettIGI-near-east-bank-ana-sponsorluGunda-gerCekleStIrIlen-gUeldUey-gUeldUey-show-bUeyUek-IlgI-gOerdUe Tue, 18 Jun 2019 08:20:51 +0300

DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ | Near East Bank

Dorana Turizm’in organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleşen Gülgüy Güldüy Show Girne Anfi Tiyatro’da sahnelendi.

DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK

ANA SPONSORLUĞUNDA

GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

 

Dorana Turizm’in organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleşen Gülgüy Güldüy Show Girne Anfi Tiyatro’da sahnelendi.

Küçük büyük tüm izleyicilerin beğenisini toplayan Güldüy Güldüy Show yoğun ilgi gördü. Ekranların sempatik kahramanlarının en sevilen skeçlerinden oluşan gösteri, Girne Anfi Tiyatro’yu tıklım tıklım dolduran izleyicilerin büyük takdirini topladı. Ezo Sunal yıllardır eğitmenliğini ve sunuculuğunu üstlendiği Güldüy Güldüy Show Çocuk, çocukların saf, olumlu enerjisi ve fenomen tiplemeri ile yıllardır sahnelerde olmaya devam ediyor.

Dorana Turizm’in organize ettiği Güldüy Güldüy Show Çocuk etkinliğinde, SOS Çocukköyü Derneği’ndeki çocukları da etkinlik içerisine katarak sosyal sorumluluğunu gerçekleştirerek, SOS Çocukköyü Derneği’ndeki çocukların yüzünü güldürmeyi başaramanın gururunu yaşadı.

Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, yapmış olduğumuz etkinliğin içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz sosyal sorumluluk projesinin vermis olduğu mutluluk içerisinde olduklarını dile getirdi. Çocukların yüzünün her zaman gülmesi gerektiğine vurgu yapan Mavili, çocuklar ile ilgili etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini söyledi. Ayrıca Mavili, Güldüy Güldüy Show Çocuk etkinliğinin duyrusu ve reklamlarını çıkarır çıkarmaz halkın büyük ilgi göstermesinden dolayı katılan herkese de teşekkür etti.

Güldüy Güldüy Show Çocuk programının ana sponsorluğunu üstlenen Near East Bank Bireysel Bankacılık Segment Yönetimi, Ürün Geliştirme ve Merkezi Pazarlama Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu yapmış olduğu açıklamada, Güldüy Güldüy Show’un ilk kez Kıbrıs’taki çocuklarla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Near East Bank olarak kültür ve sanatın gelişimine destek verdiklerini ve bu konuyu önemsediklerini dile getiren Samancıoğlu, çocukların kültür ve sanat alanında gelişimlerini sağlamak için her zaman destekçi olacaklarını dile getirdi.  

]]>
GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/356/gUeldUey-gUeldUey-show-Cocuk-Ilk-kez-kibrista https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/356/gUeldUey-gUeldUey-show-Cocuk-Ilk-kez-kibrista Mon, 10 Jun 2019 09:47:34 +0300

GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA! | Near East Bank

Dorana Turizm’in organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Güldüy Güldüy Show Çocuk ilk kez KKTC’ye geliyor.

GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA!

GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA!

GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA

Dorana Turizm’in organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Güldüy Güldüy Show Çocuk ilk kez KKTC’ye geliyor.  

Ekranların sevimli, yetenekli ve en sempatik ekibi olan Güldüy Güldüy Show Çocuk, Dorana Turizm’in aylardır üzerinde titizlikle çalışarak organize etmesiyle birlikte biletlerin satışa çıkar çıkmaz özellikle çocuklar tarafından büyük ilgi gördüğü gözlemlendi. Yapımcılığını BKM’nin üstendiği, Ezo Sunal’ın sunumu ile gerçekleşecek olan oyun, çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesinin, Güldüy Güldüy’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleri ile 15 Haziran Cumartesi günü Girne Anfi Tiyatro’da sahnelenecektir.

Yıllardır çocuklar ile gerçekleştirdiği çalışmalarının verdiği uzmanlığı sahneye taşıyan Ezo Sunal, skeçler öncesi bol kahkahalı sohbetleri ve yönlendirmeleri ile programa renk katacak.

Organizasyon hakkında açıklama yapan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, etkinliğin duyurulması ile birlikte tüm kesimlerden çok olumlu geri dönüş aldıklarını ve buna benzer etkinliklerin ülkemizde daha fazla yapılması gerektiğini dile getirdi.


]]>
NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE YAZA MERHABA PARTİSİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/355/near-east-banktan-Oezel-bankacilik-mUeSterIlerIne-yaza-merhaba-partIsI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/355/near-east-banktan-Oezel-bankacilik-mUeSterIlerIne-yaza-merhaba-partIsI Tue, 28 May 2019 08:29:31 +0300

NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE YAZA MERHABA PARTİSİ | Near East Bank

Near East Bank, müşterilerinin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin yanı sıra her yıl geleneksel olarak düzenlediği etkinlikler çerçevesinde Özel Bankacılık müşterilerini bir araya topladı.

NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE YAZA MERHABA PARTİSİ

NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE YAZA MERHABA PARTİSİ

NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE

YAZA MERHABA PARTİSİ

 

Near East Bank, müşterilerinin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin yanı sıra her yıl geleneksel olarak düzenlediği etkinlikler çerçevesinde Özel Bankacılık müşterilerini bir araya topladı.

Gillham Vineyard’da düzenlenen Yaza Merhaba Partisi’ne yoğun ilgi gösteren Özel Bankacılık Müşterileri çeşitli ikramlar ve müzik eşliğinde keyifli bir gün geçirdi.

Near East Bank sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile, KKTC genelindeki Near East Bank Şube İçi Hizmet Noktalarında Özel Bankacılık Müşterilerine risk profillerine uygun,  ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, varlıklarına değer katacak çözümler geliştiriyor, ayrıca bu segmentteki uzmanlığı ile her türlü bankacılık ve finans işlemlerinde müşterilerine uzun vadeli ve varlığa değer katan çözümler sunuyor.  

Her biri çok özel olan müşterilerine en iyi bankacılık deneyimini yaşattıklarını söyleyen Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, etkinliğe gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese teşekkür etti. Near East Bank Özel Bankacılık hedefinin, global yaklaşım, üstün ve ayrıcalıklı hizmet, maksimum getiriyi sağlayarak, varlıklarını değerlendirmek isteyen müşterilerimize, ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermek olduğunu söyledi.

Manyera ayrıca, uluslararası bankaların finansal yatırım araçlarını kullanarak yerli ve yabancı yatırımcılara global yatırım imkanları sunduklarını dile getirdi. Manyera, her müşteriye özel ve ayrıcalıklı hizmet yanında yüksek getirili ürün imkanları sunduklarını, nitelikli insan kaynağı ile hizmet verdiklerini ,  bu tür aktivite ve etkinliklerin devamının geleceğini belirtti.


]]>
İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/354/IhtIyaClariniza-sIhIrlI-dokunuSlar-yapan-IhtIyaC-kredIsI-near-east-bankta https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/354/IhtIyaClariniza-sIhIrlI-dokunuSlar-yapan-IhtIyaC-kredIsI-near-east-bankta Fri, 24 May 2019 08:28:06 +0300

İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA | Near East Bank

Bankacılık sektöründe uzun süreli ve sarsılmaz pazar liderliklerine sahip olan Near East Bank, müşterilerin şartlarına göre değişen ihtiyaçlarını belirleyerek İhtiyaç Kredi Kampanyası’nı tekrardan revize ederek müşterilerin kullanımına sundu.

İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

 

Bankacılık sektöründe uzun süreli ve sarsılmaz pazar liderliklerine sahip olan Near East Bank, müşterilerin şartlarına göre değişen ihtiyaçlarını belirleyerek İhtiyaç Kredi Kampanyası’nı tekrardan revize ederek müşterilerin kullanımına sundu.

Her zaman olduğu gibi müşterilerine avantajlı fırsatlar sağlayan Near East Bank, uygun vade seçenekleri ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterilerine uygun geri ödeme taksitlerinin kolaylığını yaşatmaya devam ediyor. Near East Bank İhtiyaç Kredisi 2.25’den başlayan aylık faiz oranı, 72 ay vade kolaylığı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Near East Bank kampanyasının yüzü olan KKTC’nin gururu ve sevilen sanatçısı Lütfiye Özipek, ihtiyaç kredisinin reklam filminde Near East Bank ile nasıl kolay bir ilişki kurulacağı anlatılmaya çalışılırken, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ekonomik sıkıntıları Near East Bank’tan yardım alarak basit, ve avantajlı bir şekilde çözebilecekleri konu edildi.

Müşterilerin ihtiyaçlarına rekabetçi fiyatlamalar ile cevap veren Near East Bank’tan temin edeceğiniz İhtiyaç Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
Mayıs 2019 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/353/mayis-2019-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/353/mayis-2019-giris-sinav-sonuclari Tue, 21 May 2019 19:15:55 +0300

Mayıs 2019 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

Mayıs 2019 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/352/near-east-bank-2019-Ilk-Ceyrek-bIlanCo-ve-hedef-toplantisini-gerCekleStIrdI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/352/near-east-bank-2019-Ilk-Ceyrek-bIlanCo-ve-hedef-toplantisini-gerCekleStIrdI Tue, 14 May 2019 08:16:50 +0300

NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ | Near East Bank

Near East Bank, sermaye güçlendirme planı ile bilançosunu daha da sağlamlaştırdığı 2019 yılında, nakdi ve gayri nakdi kredilerini artırarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Near East Bank, sermaye güçlendirme planı ile bilançosunu daha da sağlamlaştırdığı 2019 yılında, nakdi ve gayri nakdi kredilerini artırarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

2019 yılı ilk çeyrek hedef ve bilanço toplantısını Dorana Hotel’de şube müdürleri, şube müdür yardımcıları ve birim müdürleri ile gerçekleştiren toplantıda, Near East Bank her yıl olduğu gibi 2019 yılında da yarattığı değer zinciri içerisindeki paydaşlarla şeffaflık ve hesap verebilirlik temelli ilişkileri değerlendirildi.

Toplantıda, bilanço, hedefler, sigorta ve piyasa gelişmeleri hakkında sunumlar yapılarak buna bağlı olarak; yenilikçi ürün, kaliteli hizmet ve sağlanan finansman desteğini artırma, insanların yaşam kalitesini yükseltmek ve müşterilerin hayallerini daha çok gerçekleştirmek için fikirler üretilerek hayata geçirmek için düğmeye basıldı.

2019 yılına güçlü bir performansla başladıklarını belirten Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, 2019 yılında ana hissedarlarımızdan aldığımız destek ve ülkemize sunduğumuz sonsuz güvenle sermaye ve bilanço yapımızı daha da güçlendirirken ülkemiz ekonomisini desteklemeye devam ettik dedi. Sahip olduğumuz deneyim ve kaliteli insan kaynağımız ile müşterilerimizi “hizmette sınır yoktur” anlayışıyla odakta tutarak, insana ve teknolojiye de yatırım yapmayı sürdürdüklerini dile getirdi.


]]>
NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/351/near-east-bank-expat-mUeSterIlerI-ICIn-saGlik-semInerI-dUezenledI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/351/near-east-bank-expat-mUeSterIlerI-ICIn-saGlik-semInerI-dUezenledI Thu, 09 May 2019 11:38:26 +0300

NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ | Near East Bank

Yıllardır etnik kökeni ne olursa olsun her yaştan, her dilden ve her dinden insana hayatı daha da kolaylaştıracak hizmetler sunan Near East Bank, Expat Müşterilerine yönelik sağlıkla ilgili farkındalık semineri düzenledi.

NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ

NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ

NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ

 

Yıllardır etnik kökeni ne olursa olsun her yaştan, her dilden ve her dinden insana hayatı daha da kolaylaştıracak hizmetler sunan Near East Bank, Expat Müşterilerine yönelik sağlıkla ilgili farkındalık semineri düzenledi.

Dr. Suat Günsel Üniversitesi Hastanesi Genel Pratisyen Dr. Özgür Türk tarafından gerçekleştirilen seminer Park Palace Hotel Kongre Salonu’nda gerçekleşti. Katılımın büyük ilgi gördüğü seminerde Dr. Özgür Türk, kanser ve çeşitleri, sigaranın zararları ve yol açabileceği hastalıklar, kalp sağlığı, kolestrol ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Ayrıca Dr. Özgür Türk, insanların yemek seçimlerini etkileyen unsurlar hakkında bilgilendirmeler yaparak, duyusal ve duygusal açlık gibi önemli konulara da değinerek diyabetten korunmanın püf noktalarını verdi. Seminer sonrası Expat Müşterilerin sorularını cevaplayan Dr. Özgür Türk, seminere gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılan herkese teşekkür etti.

Semineri organize eden Near East Bank Expat Bankacılık ve Pazaralama Birimi Kıdemli Müdürü Naci Karanlık, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını söyledi. Sağlık Seminerine duyulan ilgiden memnun olduğunu dile getiren Karanlık, bu tür etkinlikleri sıklaştıracaklarını belirtti.


]]>
NEAR EAST BANK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/350/near-east-bank-yakin-doGu-UenIversItesI-bankacilik-ve-fInans-OeGrencIlerI-Ile-buluStu https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/350/near-east-bank-yakin-doGu-UenIversItesI-bankacilik-ve-fInans-OeGrencIlerI-Ile-buluStu Fri, 03 May 2019 08:33:23 +0300

NEAR EAST BANK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU | Near East Bank

Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak ve İç Sistemlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Sönmez, Yakın Doğu Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü öğrencileri için düzenlenen “Bankacılık Sektöründe İstihdam, Çalışma Koşulları ve Bankacılık Sektö

NEAR EAST BANK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

NEAR EAST BANK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

NEAR EAST BANK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

 

Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak ve İç Sistemlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Sönmez, Yakın Doğu Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü öğrencileri için düzenlenen “Bankacılık Sektöründe İstihdam, Çalışma Koşulları ve Bankacılık Sektörünün Genel Durumu” konulu söyleşiye katıldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Amerikan Corner Salonu’nda gerçekleşen söyleşide, bankacılık sektöründeki kariyer fırsatları, Near East Bank’ın başarı hikayeleri, ekonominin geleceği ve bugünü, bankacılık sektörünün yapısı ve genel durumu, sektörde pazarlamanın önemi ve mesleki deneyim ile ilgili birçok tecrübenin yer aldığı, verimli bir söyleşi gerçekleşti.

Bankacılık ve Finans Bölümü öğrencileri için önemli kazanımların sağlandığı bu etkinlikte YDÜ öğrencileri memnuniyetlerini dile getirdi. Üniversitemizde yürütülen kişisel gelişim ile mesleki tecrübe ve deneyimlerin kazanılmasına yönelik faaliyetlerin öğrencilerimizin, iş dünyasına başarılı bir şekilde atılmalarında önemli rol oynadığı ve onların kişisel gelişimlerinin kendileri için birincil amaç taşıdığı, Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak tarafından ifade edildi.

Near East Bank’ın teknolojik gelişiminden ve KKTC’deki bankacılık sektörü ile ilgili teknik veri ve bilgiler hakkında örnek veren Near East Bank İç Sistemlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Sönmez, YDÜ Bankacılık ve Finans öğrencilerine bilanço ve risk yönetimi hakkında araştırma yapmaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulundu. Söyleşi öğrencilerin merak ettikleri sorulara verilen cevapların ardından sona erdi.


]]>
CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/349/cyprus-computer-global-dell-emc-dell-technologies-IS-ortaklari-toplantisina-katildi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/349/cyprus-computer-global-dell-emc-dell-technologies-IS-ortaklari-toplantisina-katildi Wed, 17 Apr 2019 08:39:13 +0300

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI | Near East Bank

Near East Technology’nin teknik donanım tedarik bacağı olan Cyprus Computer Global, Dell EMC ve Avasya Teknoloji ‘nin davetlisi olarak Türkiye Sapanca’da Richmound Nua Wellness SPA Hotel de yapılan Dell EMC İş Ortakları toplantısına katıldı.

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI

 

Near East Technology’nin teknik donanım tedarik bacağı olan Cyprus Computer Global, Dell EMC ve Avasya Teknoloji ‘nin davetlisi olarak Türkiye Sapanca’da Richmound Nua Wellness SPA Hotel de yapılan   Dell EMC İş Ortakları toplantısına katıldı.  

Teknoloji ve inovasyon alanında büyük emek vererek günden güne gelişmeye devam eden Near East Technology, müşteri ihtiyaçlarını  müşterinin  iş fonksiyonlarına göre en iyi karşılayacak inovatif teknolojileri yakından takip etmek için Cyprus Computer Global olarak  katıldığı etkinlikte, Dell markasının yeni teknolojileri hakkında tanıtımlar ve genel bilgilendirmeler yapılarak, farklı iş sektörlerindeki kullanım alanları ile bu sektörlere sağlayacağı katkılardan ve Dell EMC’nin yeni ürün  hedeflerinden bahsedildi.

Dell Technologies' bünyesinde bulunan ve digital teknolojilerin gelişiminde rol alan Dell EMC ürünlerinin tanıtıldığı etkinlikte, sanal gerçeklik ve yapay zeka üzerinde Dell firmasının hangi cihazları ile bu çalışmalara destek verildiği ve bu güne kadar gelinen noktalardan bahsedilerek konu ile ilgili sunumlar yapıldı. Etkinlik süresince firmanın teknolojisini ve ürünlerini ülkemize kazandırmak ve iş sektörünün hizmetine sunabilmek adına Dell EMC yetkilileri ile görüşmeler yapılarak iş ortaklığının dahada gelişmesi konusunda fikir alış verişinde bulunuldu. 

Teknolojik yeniliklere öncülük eden, şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üreterek, sektörde fark yaratmaya devam edeceklerini söyleyen Near East Technology Genel Müdürü Renan Avni, sektörde daha da fark yaratmak adına uluslararası teknoloji firmalarıyla olan iş birlikleri ile çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerini dile getirdi. 

Cyprus Computer Global, Lenovo, Asus ve Epson markalarının ülkemizdeki satış ve yetkili teknik servis temsilciliğini yürütürken bunun yanında birçok uluslararası teknolojik markanın ürünlerinin temin ve satışını yapmaktadır. 


]]>
Nisan 2019 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/348/nisan-2019-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/348/nisan-2019-giris-sinav-sonuclari Tue, 09 Apr 2019 17:37:56 +0300

Nisan 2019 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

Nisan 2019 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/347/dorana-turizm-2-uluslararasi-kibris-konusu-kongresI-dUezenledI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/347/dorana-turizm-2-uluslararasi-kibris-konusu-kongresI-dUezenledI Fri, 05 Apr 2019 10:25:22 +0300

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ | Near East Bank

Dorana Turizm, 01-03 Nisan tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi’nde 2. Uluslararası Kıbrıs Konusu Kongresi’ni düzenledi.

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ

 

Dorana Turizm, 01-03 Nisan tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi’nde 2. Uluslararası Kıbrıs Konusu Kongresi’ni düzenledi.

Prof. Dr. Hüseyin Gökçekuş başkanlığında gerçekleştirilen kongre, 1997’den bu yana önemli yerel ve bölgesel gelişmeler ışığında Doğu Akdeniz'deki istikrar ve işbirliğinin yanı sıra Kıbrıs’taki siyasi çözüm sürecinin nasıl etkilendiğini analiz etmek amacıyla düzenlenmiştir.

Kongreye, T.C Dış İşleri Bakanlığı Genel Müdürü Sn. Çağatay Erciyes, T.C Lefkoşa Büyükelçisi Sn. Ali Murat Başçeri, KKTC Dış İşleri Bakanı Sn. Kudret Özersay, birçok emekli amiraller, önemli siyasetçiler ve devlet adamları katılarak kongrede görüşlerini bildirdiler.

Kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, edebiyat, eğitim, dil, iletişim, politika, ekonomi, turizm, tarih ve diğer konuların bu kongrenin kapsamında olduğunu kaydetti. Ülkemizde bilimsel ve akademik alandaki tüm organizasyonlara katkıda bulunmaya devam edeceklerini söyleyen Mavili, 2. Uluslararası Kıbrıs Konusu Kongresi’nin bir parçası oldukları için gurur duyduklarını dile getirdi.


]]>
NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/346/near-east-banktan-esnafa-Oezel-kredI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/346/near-east-banktan-esnafa-Oezel-kredI Tue, 02 Apr 2019 08:29:07 +0300

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ | Near East Bank

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan Near East Bank, sunmuş olduğu hızlı finansal çözümler ile esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan Near East Bank, sunmuş olduğu hızlı finansal çözümler ile esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Near East Bank, orta ve büyük ölçekli işletmelere sunduğu hizmeti ile esnafa birden fazla ürün oluşturup ihtiyacına uygun olan krediyi seçme alternatifi sunuyor. Near East Bank Esnaf Kredisi 2.25 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneği ile hayallerinize çözümler sunuyor.

Esnafa çok yönlü bir fırsat paketi sunduklarına dikkat çeken Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Near East Bank olarak ekonomimizin can damarı olan esnafımız için çalışmalarınızı tüm gücümüzle sürdürüyoruz dedi. Bu yaklaşımın bir uzantısı olarak sunduğumuz yeni hizmetimiz ile esnafımız, ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Esnaf Kredisi’nden kolayca faydalanabileceklerini belirtti. En yenilikçi banka apoletine sahip bir kurum olarak bu ürünlere dijital platformlarımız üzerinden de hızlıca başvuru imkanı sağladıklarını dile getirdi.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam edecek olan Near East Bank Esnaf Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/345/yaSlilar-haftasinda-near-east-bank-duyarliliGi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/345/yaSlilar-haftasinda-near-east-bank-duyarliliGi Fri, 29 Mar 2019 09:28:47 +0200

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI | Near East Bank

Halka ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler sunmanın yanı sıra toplumsal sosyal sorumluluk bilincine katkı koymayı da sürdüren Near East Bank, Çatalköy Belediyesi’nden gelen talebi değerlendirerek geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl d

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

 

Halka ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler sunmanın yanı sıra toplumsal sosyal sorumluluk bilincine katkı koymayı da sürdüren Near East Bank, Çatalköy Belediyesi’nden gelen talebi değerlendirerek geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da bölgedeki yaşlıları mutlu etmenin sevincini yaşadı.

18-24 Mart taihleri arasında bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için kutlanan Yaşlılar Haftasında Çatalköy Belediyesi ile işbirliğini geleneksel duruma getiren Near East Bank, bölgede yaşayan yerli ve yabancı yaklaşık 300 kişilik gurup için düzenlenen Dipkarpaz gezisine sağlık sponsoru olarak gün boyu yaşlalar ile birlikte sağlıkçılar vakit geçirdi.  

Sosyal sorumluluk bilincine proje bazlı katkılar sağlamaya devam edeceklerine vurgu yapan Near East Bank Ürün Geliştirme ve Pazarlama Kd. Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu, “her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır." dedi.


]]>
DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/344/dorana-turizm-yenI-SubesInI-aCti https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/344/dorana-turizm-yenI-SubesInI-aCti Thu, 07 Mar 2019 09:46:21 +0200

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI | Near East Bank

Köklü bir geçmişe sahip olan Dorana Turizm, Merkez Şube, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüs Ofisi’nden sonra müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üçüncü şubesini Yakın Doğu Üniversitesi Eğitim Sarayı içerisine açtı.

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

 

Köklü bir geçmişe sahip olan Dorana Turizm, Merkez Şube, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüs Ofisi’nden sonra müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üçüncü şubesini Yakın Doğu Üniversitesi Eğitim Sarayı içerisine açtı. 

Yatırımlarıyla ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunan Dorana Turizm, sektöre getirdiği yenilikler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam etmektedir. Dorana Turizm gerek fiziki anlamda gerekse teknoloji alanında yaptığı yenilikler ile sektörde öncü olmayı sürdürmektedir.

Sektörde en hızlı büyüyen şirketlerden biri olduklarını dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, büyüme stratejisi ve müşterilerimize yakın olma ilkemiz doğrultusunda şubeleşme çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdi. Dorana Turizm’in sunduğu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörün kendi içerisinde yarattığı en önemli markalardan biri olma yolunda ilerleyeceklerini söyleyen Mavili, 2019 yılı içerisinde birçok projeye imza atacaklarını belirtti.


]]>
NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/343/near-east-bank-sevgIlIler-gUenUe-CekIlISInI-gerCekleStIrIdI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/343/near-east-bank-sevgIlIler-gUenUe-CekIlISInI-gerCekleStIrIdI Fri, 01 Mar 2019 09:46:04 +0200

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ | Near East Bank

“Kalplerdeki Sanatı Yaşatan Kredi” sloganıyla müşterilerine hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Near East Bank, hizmette sınır tanımayarak Sevgililer Günü Kredisi’nden yararlanan müşteriler arasında yaptığı çekilişte bir çifte Uludağ Tatili kazandırdı.

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

“Kalplerdeki Sanatı Yaşatan Kredi” sloganıyla müşterilerine hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Near East Bank, hizmette sınır tanımayarak Sevgililer Günü Kredisi’nden yararlanan müşteriler arasında yaptığı çekilişte bir çifte Uludağ Tatili kazandırdı.

Near East Bank’ın 14 Ocak-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdiği Sevgililer Günü Kampanyası’ndan yararlanan 166 müşteri arasında, Noter Ömür Canateş tarafından yapılan çekilişte Mustafa Tekbaş Uludağ Tatilini kazandı. Uludağ’da 5 yıldızlı otelde herşey dahil eşi ile hafta sonu tatilini geçirecek olan Mustafa Tekbaş, çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Near East Bank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikleri ürün ve hizmetleriyle birleştirerek müşterilerine en iyi bankacılık deneyimini yaşatmayı kendine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Near East Bank Pazarlama Birimi’nin özel günlerde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya ve kampanya içerisinde özel hediyeler vermeye devam edecektir.


]]>
NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/342/near-east-bank-yenIlenen-teknolojI-takIbInI-sUerdUermeye-devam-edIyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/342/near-east-bank-yenIlenen-teknolojI-takIbInI-sUerdUermeye-devam-edIyor Wed, 27 Feb 2019 09:39:08 +0200

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR | Near East Bank

Güçlü sermayesi ve sağlam aktif yapısıyla bankacılık sektöründe öncü banka konumunu sürdüren Near East Bank, Allan Lloyds firmasının her yıl düzenlemiş olduğu ve bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerine katıldı.

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

 

Güçlü sermayesi ve sağlam aktif yapısıyla bankacılık sektöründe öncü banka konumunu sürdüren Near East Bank, Allan Lloyds firmasının her yıl düzenlemiş olduğu ve bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerine katıldı.

Bankacılık sektörü artan rekabet, hızla gelişen teknoloji ve globalleşen Pazar koşulları nedeniyle her geçen gün yeni ve farklı ihtiyaçları adresleyebilmeyi ve rakiplerine göre önde kalabilmeyi hedefliyor. Bu yıl Allan Llyods tarafından 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerinde yapılan sunumda, Bireysel ve Ticari Bankacılıkta müşteri memnuniyetini artırmak ve pratik ödeme sistemlerine teknolojinin sağladığı kolaylıklar ele alındı.

Avrupa’nın önde gelen bankalarının da bulunduğu etkinlikte, teknolojik gelişmelerin bankaları nasıl etkilediği ve ne kadar fayda sağladığı, özellikle finans sektöründe gelişen teknolojinin önemi ve faydalarının birebir gerçek örnekleriyle sunum yapılması ilgi topladı. Bankaların daha fazla rekabetçi ve güçlü olmaları için gelişen günümüz teknolojilerini nasıl kendi sistemlerine adapte edebileceklerine deyinen uzmanlar, gelişen bu yapıda teknolojiye ayak uyduramayan bankaların kısa sürede rekabetten uzaklaşacağını belirttiler.

Nitelikli yeni ürün ve hizmetlerimizle müşterilerine benzersiz bir bankacılık deneyimi sunduklarını söyleyen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, tüm platform ve altyapılarını dijital dönüşüme öncülük edecek şekilde yenilediklerini dile getirdi. Near East Bank olarak yeni teknolojiler kullanarak oluşturdıkları ürün ve hizmetlerde bankacılık sektörünün sınırlarını genişletmeye, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceklerini ifade etti. 


]]>
NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/341/near-east-bankla-teknolojI-kapinizda https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/341/near-east-bankla-teknolojI-kapinizda Mon, 25 Feb 2019 10:24:11 +0200

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA | Near East Bank

Near East Bank yenilikçi, kaliteli ve yüksek katma değerli ürün ve çözümler üretmek ve her zaman olduğu gibi müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için özel hazırladığı Lenovo Kredi’sini kullanıma sundu.

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

 

Near East Bank yenilikçi, kaliteli ve yüksek katma değerli ürün ve çözümler üretmek ve her zaman olduğu gibi müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için özel hazırladığı Lenovo Kredi’sini kullanıma sundu.

Lenovo Kredisi ile Near East Bank’ın işbirliği yaptığı mağazalardan temin edeceğiniz Lenovo marka laptop ürünlerini Lenovo Kredisi ile anında karşılayabilirsiniz. Herhangi bir Near East Şubesine uğramanıza gerek kalmadan anlaşmalı mağazalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Dijital alanda yakaladığı ivmeyle sektöre ilham vermeye devam eden Near East Bank, Lenovo laptop ihtiyacınız için bu benzersiz kolaylıktan yararlannabilirsiniz. Son teknolojiye sahip olmanızı sağlayacak Lenovo Kredisi ile 12 ay vade, 2.5’den başlayan faiz oranı ve 295 TL taksit seçeneği  ile  en iyi bilgisayara sahip olabilirsiniz.

KKTC’nin önde gelen teknoloji markası olan Lenovo’nun laptop ürününden yararlanmak için ihtiyacınız olan Lenovo Kredisi’ne www.neareastbank.com web sitesinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/340/near-east-bank-ve-near-east-hayat-CaliSanlarinin-saGliGini-da-dUeSUenUeyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/340/near-east-bank-ve-near-east-hayat-CaliSanlarinin-saGliGini-da-dUeSUenUeyor Tue, 12 Feb 2019 09:35:34 +0200

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR! | Near East Bank

Near East Bank ve Near East Hayat, müşterilerine sunduğu çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de fark yaratan bir adım attı.

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR!

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR!

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ

SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR!

Near East Bank ve Near East Hayat, müşterilerine sunduğu çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de fark yaratan bir adım attı.  İki şirket, Ocak ayı itibari ile tüm çalışanlarını; Yakın Doğu Topluluğu’nun önemli kurumlarından Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nde geçerli olacak, sağlık sigortası uygulaması ile sigortaladı.

Near East Bank ve Near East Hayat çalışanları için hazırlanan, yatarak ve ayakta tedavi teminatlarını kapsayan sağlık poliçesi; ameliyat, yoğun bakım, ameliyat öncesi ve sonrası tektik, ambulans; doktor muayene, ilaç, fizik tedavi ve rehabilitasyon, röntgen ve laboratuar tetkikleri, ileri tanı yöntemleri ve poliçe kapsamındaki diğer teminatlarla birlikte oldukça kapsamlı bir sağlık imkanı sunuyor.

Near East Hayat, çalışanların anlaşmalı sağlık kurumlarında kullanabilmeleri için “Sigortalı kart” ları hazırladı. Artık sigortalı tüm çalışanlar anlaşmalı sağlık kurumunda bu kartı kullanarak hizmet alabilecekler.

KKTC’nin en güvenilir banka markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Near East Bank, önce çalışanlarımın sağlığı dedi ve “Özel Sağlık Sigortası” uygulaması ile çalışanların sağlık ile ilgili giderlerini koruma altına almış oldu.

Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, müşterlerine sundukları hizmetlerin yanı sıra çalışanları için de daha iyi hizmetler sunacaklarını ve ilerleyen süreçte yarattıkları değeri arttırmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Haskasap; “Özel Sağlık Sigortası çalışanlar için önemli bir yan hak. Bu uygulama ile birlikte çalışanlarımızın Near East Bank’a duydukları güven ve bağlılık için önemli bir adım atmış olduk. “ dedi

Near East Hayat olarak hem müşterilerinin hem de çalışma arkadaşlarının sağlığının çok değerli olduğunu ve Sağlık Sigortacılığında daha pek çok yeni adım atacaklarını belirten Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün, ileride sağlık poliçelerine çeşitli koruma programları ilave edeceklerini söyledi.

Erken tanının insan sağlığı için önemini vurgulayan Şengün; 40 yaş ve üstü kadınlara Kontrol Mamografisi, 40 yaş ve üstü erkeklere ise PSA teminatları vermek suretiyle her yıl bu segmentteki sigortalılarının kontrollerini sağlayacaklarını belirtti.

Önce Çalışanların Sağlığı…

Hayat ve Sağlık Sigortacılığı alanında iddialı olan Near East Hayat, kendi çalışanlarına sağladığı bu imkanla hızla gelişen ve önemli derecede büyüme potansiyeli olan pazarda “Özel Sağlık Sigortaları” konusunda farkındalık yaratma çalışmalarını başlatmış oldu.


]]>
NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/339/near-east-bank-mUeSterIlerInI-dUeSUenerek-kredI-karti-faIz-oranlarini-deGIStIrmedI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/339/near-east-bank-mUeSterIlerInI-dUeSUenerek-kredI-karti-faIz-oranlarini-deGIStIrmedI Thu, 07 Feb 2019 11:25:40 +0200

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ | Near East Bank

KKTC Merkez Bankası tarafından 3 ayda bir olmak üzere kredi kartı azami aylık akdi ve gecikme faiz oranlarını düzenlemektedir.

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ

 

KKTC Merkez Bankası tarafından 3 ayda bir olmak üzere kredi kartı azami aylık akdi ve gecikme faiz oranlarını düzenlemektedir. Merkez Bankası’nın 28 Aralık 2018 tarihli almış olduğu bir karar sonrasında kredi kartı TL cinsi işlemlerde azami aylık faiz oranı %3,40 ve azami aylık gecikme faiz oranı % 3,90 olarak değiştirilmesine karar verildi.

24 Ocak 2019 tarihli Bankalar Birliği tavsiye kararı çerçevesinde, Near East Bank Üst Yönetimi tarafından alınan karar ile TL cinsi işlemlerde azami aylık akdi faiz oranı %2,54, azami aylık gecikme faiz oranını ise % 3,04 olarak eski oranda bırakarak, sürdürebilir finansal başarısının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanarak müşterilerinin menfaatlerini koruma kararı almıştır.

Müşterilerinin her zaman ve her koşulda yanlarında olmaya devam edeceklerini söyleyen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, “önce müşteri” felsefesi ile hareket ettiklerini, kredi kartı faiz oranlarını değiştirmeyerek müşterilerin ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamalarına olanak sağladıklarını dile getirdi. Near East Bank olarak sunmuş oldukları tüm hizmetlerde üst düzey ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlama hedefi ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.


]]>