Near East Bank https://www.neareastbank.com/plugin/article Makale Listesi | Near East Bank Thu, 25 Apr 2019 12:47:29 +0300 CSZ CMS | Version 1.1.9 CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/349/cyprus-computer-global-dell-emc-dell-technologies-IS-ortaklari-toplantisina-katildi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/349/cyprus-computer-global-dell-emc-dell-technologies-IS-ortaklari-toplantisina-katildi Wed, 17 Apr 2019 08:39:13 +0300

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI | Near East Bank

Near East Technology’nin teknik donanım tedarik bacağı olan Cyprus Computer Global, Dell EMC ve Avasya Teknoloji ‘nin davetlisi olarak Türkiye Sapanca’da Richmound Nua Wellness SPA Hotel de yapılan Dell EMC İş Ortakları toplantısına katıldı.

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI

CYPRUS COMPUTER GLOBAL DELL EMC (DELL TECHNOLOGIES) İŞ ORTAKLARI TOPLANTISINA KATILDI

 

Near East Technology’nin teknik donanım tedarik bacağı olan Cyprus Computer Global, Dell EMC ve Avasya Teknoloji ‘nin davetlisi olarak Türkiye Sapanca’da Richmound Nua Wellness SPA Hotel de yapılan   Dell EMC İş Ortakları toplantısına katıldı.  

Teknoloji ve inovasyon alanında büyük emek vererek günden güne gelişmeye devam eden Near East Technology, müşteri ihtiyaçlarını  müşterinin  iş fonksiyonlarına göre en iyi karşılayacak inovatif teknolojileri yakından takip etmek için Cyprus Computer Global olarak  katıldığı etkinlikte, Dell markasının yeni teknolojileri hakkında tanıtımlar ve genel bilgilendirmeler yapılarak, farklı iş sektörlerindeki kullanım alanları ile bu sektörlere sağlayacağı katkılardan ve Dell EMC’nin yeni ürün  hedeflerinden bahsedildi.

Dell Technologies' bünyesinde bulunan ve digital teknolojilerin gelişiminde rol alan Dell EMC ürünlerinin tanıtıldığı etkinlikte, sanal gerçeklik ve yapay zeka üzerinde Dell firmasının hangi cihazları ile bu çalışmalara destek verildiği ve bu güne kadar gelinen noktalardan bahsedilerek konu ile ilgili sunumlar yapıldı. Etkinlik süresince firmanın teknolojisini ve ürünlerini ülkemize kazandırmak ve iş sektörünün hizmetine sunabilmek adına Dell EMC yetkilileri ile görüşmeler yapılarak iş ortaklığının dahada gelişmesi konusunda fikir alış verişinde bulunuldu. 

Teknolojik yeniliklere öncülük eden, şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üreterek, sektörde fark yaratmaya devam edeceklerini söyleyen Near East Technology Genel Müdürü Renan Avni, sektörde daha da fark yaratmak adına uluslararası teknoloji firmalarıyla olan iş birlikleri ile çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerini dile getirdi. 

Cyprus Computer Global, Lenovo, Asus ve Epson markalarının ülkemizdeki satış ve yetkili teknik servis temsilciliğini yürütürken bunun yanında birçok uluslararası teknolojik markanın ürünlerinin temin ve satışını yapmaktadır. 


]]>
Nisan 2019 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/348/nisan-2019-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/348/nisan-2019-giris-sinav-sonuclari Tue, 09 Apr 2019 17:37:56 +0300

Nisan 2019 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

Nisan 2019 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/347/dorana-turizm-2-uluslararasi-kibris-konusu-kongresI-dUezenledI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/347/dorana-turizm-2-uluslararasi-kibris-konusu-kongresI-dUezenledI Fri, 05 Apr 2019 10:25:22 +0300

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ | Near East Bank

Dorana Turizm, 01-03 Nisan tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi’nde 2. Uluslararası Kıbrıs Konusu Kongresi’ni düzenledi.

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI KIBRIS KONUSU KONGRESİ DÜZENLEDİ

 

Dorana Turizm, 01-03 Nisan tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi’nde 2. Uluslararası Kıbrıs Konusu Kongresi’ni düzenledi.

Prof. Dr. Hüseyin Gökçekuş başkanlığında gerçekleştirilen kongre, 1997’den bu yana önemli yerel ve bölgesel gelişmeler ışığında Doğu Akdeniz'deki istikrar ve işbirliğinin yanı sıra Kıbrıs’taki siyasi çözüm sürecinin nasıl etkilendiğini analiz etmek amacıyla düzenlenmiştir.

Kongreye, T.C Dış İşleri Bakanlığı Genel Müdürü Sn. Çağatay Erciyes, T.C Lefkoşa Büyükelçisi Sn. Ali Murat Başçeri, KKTC Dış İşleri Bakanı Sn. Kudret Özersay, birçok emekli amiraller, önemli siyasetçiler ve devlet adamları katılarak kongrede görüşlerini bildirdiler.

Kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, edebiyat, eğitim, dil, iletişim, politika, ekonomi, turizm, tarih ve diğer konuların bu kongrenin kapsamında olduğunu kaydetti. Ülkemizde bilimsel ve akademik alandaki tüm organizasyonlara katkıda bulunmaya devam edeceklerini söyleyen Mavili, 2. Uluslararası Kıbrıs Konusu Kongresi’nin bir parçası oldukları için gurur duyduklarını dile getirdi.


]]>
NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/346/near-east-banktan-esnafa-Oezel-kredI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/346/near-east-banktan-esnafa-Oezel-kredI Tue, 02 Apr 2019 08:29:07 +0300

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ | Near East Bank

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan Near East Bank, sunmuş olduğu hızlı finansal çözümler ile esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan Near East Bank, sunmuş olduğu hızlı finansal çözümler ile esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Near East Bank, orta ve büyük ölçekli işletmelere sunduğu hizmeti ile esnafa birden fazla ürün oluşturup ihtiyacına uygun olan krediyi seçme alternatifi sunuyor. Near East Bank Esnaf Kredisi 2.25 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneği ile hayallerinize çözümler sunuyor.

Esnafa çok yönlü bir fırsat paketi sunduklarına dikkat çeken Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Near East Bank olarak ekonomimizin can damarı olan esnafımız için çalışmalarınızı tüm gücümüzle sürdürüyoruz dedi. Bu yaklaşımın bir uzantısı olarak sunduğumuz yeni hizmetimiz ile esnafımız, ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Esnaf Kredisi’nden kolayca faydalanabileceklerini belirtti. En yenilikçi banka apoletine sahip bir kurum olarak bu ürünlere dijital platformlarımız üzerinden de hızlıca başvuru imkanı sağladıklarını dile getirdi.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam edecek olan Near East Bank Esnaf Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/345/yaSlilar-haftasinda-near-east-bank-duyarliliGi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/345/yaSlilar-haftasinda-near-east-bank-duyarliliGi Fri, 29 Mar 2019 09:28:47 +0200

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI | Near East Bank

Halka ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler sunmanın yanı sıra toplumsal sosyal sorumluluk bilincine katkı koymayı da sürdüren Near East Bank, Çatalköy Belediyesi’nden gelen talebi değerlendirerek geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl d

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

 

Halka ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler sunmanın yanı sıra toplumsal sosyal sorumluluk bilincine katkı koymayı da sürdüren Near East Bank, Çatalköy Belediyesi’nden gelen talebi değerlendirerek geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da bölgedeki yaşlıları mutlu etmenin sevincini yaşadı.

18-24 Mart taihleri arasında bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için kutlanan Yaşlılar Haftasında Çatalköy Belediyesi ile işbirliğini geleneksel duruma getiren Near East Bank, bölgede yaşayan yerli ve yabancı yaklaşık 300 kişilik gurup için düzenlenen Dipkarpaz gezisine sağlık sponsoru olarak gün boyu yaşlalar ile birlikte sağlıkçılar vakit geçirdi.  

Sosyal sorumluluk bilincine proje bazlı katkılar sağlamaya devam edeceklerine vurgu yapan Near East Bank Ürün Geliştirme ve Pazarlama Kd. Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu, “her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır." dedi.


]]>
DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/344/dorana-turizm-yenI-SubesInI-aCti https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/344/dorana-turizm-yenI-SubesInI-aCti Thu, 07 Mar 2019 09:46:21 +0200

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI | Near East Bank

Köklü bir geçmişe sahip olan Dorana Turizm, Merkez Şube, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüs Ofisi’nden sonra müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üçüncü şubesini Yakın Doğu Üniversitesi Eğitim Sarayı içerisine açtı.

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

 

Köklü bir geçmişe sahip olan Dorana Turizm, Merkez Şube, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüs Ofisi’nden sonra müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üçüncü şubesini Yakın Doğu Üniversitesi Eğitim Sarayı içerisine açtı. 

Yatırımlarıyla ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunan Dorana Turizm, sektöre getirdiği yenilikler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam etmektedir. Dorana Turizm gerek fiziki anlamda gerekse teknoloji alanında yaptığı yenilikler ile sektörde öncü olmayı sürdürmektedir.

Sektörde en hızlı büyüyen şirketlerden biri olduklarını dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, büyüme stratejisi ve müşterilerimize yakın olma ilkemiz doğrultusunda şubeleşme çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdi. Dorana Turizm’in sunduğu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörün kendi içerisinde yarattığı en önemli markalardan biri olma yolunda ilerleyeceklerini söyleyen Mavili, 2019 yılı içerisinde birçok projeye imza atacaklarını belirtti.


]]>
NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/343/near-east-bank-sevgIlIler-gUenUe-CekIlISInI-gerCekleStIrIdI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/343/near-east-bank-sevgIlIler-gUenUe-CekIlISInI-gerCekleStIrIdI Fri, 01 Mar 2019 09:46:04 +0200

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ | Near East Bank

“Kalplerdeki Sanatı Yaşatan Kredi” sloganıyla müşterilerine hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Near East Bank, hizmette sınır tanımayarak Sevgililer Günü Kredisi’nden yararlanan müşteriler arasında yaptığı çekilişte bir çifte Uludağ Tatili kazandırdı.

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

“Kalplerdeki Sanatı Yaşatan Kredi” sloganıyla müşterilerine hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Near East Bank, hizmette sınır tanımayarak Sevgililer Günü Kredisi’nden yararlanan müşteriler arasında yaptığı çekilişte bir çifte Uludağ Tatili kazandırdı.

Near East Bank’ın 14 Ocak-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdiği Sevgililer Günü Kampanyası’ndan yararlanan 166 müşteri arasında, Noter Ömür Canateş tarafından yapılan çekilişte Mustafa Tekbaş Uludağ Tatilini kazandı. Uludağ’da 5 yıldızlı otelde herşey dahil eşi ile hafta sonu tatilini geçirecek olan Mustafa Tekbaş, çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Near East Bank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikleri ürün ve hizmetleriyle birleştirerek müşterilerine en iyi bankacılık deneyimini yaşatmayı kendine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Near East Bank Pazarlama Birimi’nin özel günlerde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya ve kampanya içerisinde özel hediyeler vermeye devam edecektir.


]]>
NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/342/near-east-bank-yenIlenen-teknolojI-takIbInI-sUerdUermeye-devam-edIyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/342/near-east-bank-yenIlenen-teknolojI-takIbInI-sUerdUermeye-devam-edIyor Wed, 27 Feb 2019 09:39:08 +0200

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR | Near East Bank

Güçlü sermayesi ve sağlam aktif yapısıyla bankacılık sektöründe öncü banka konumunu sürdüren Near East Bank, Allan Lloyds firmasının her yıl düzenlemiş olduğu ve bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerine katıldı.

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

 

Güçlü sermayesi ve sağlam aktif yapısıyla bankacılık sektöründe öncü banka konumunu sürdüren Near East Bank, Allan Lloyds firmasının her yıl düzenlemiş olduğu ve bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerine katıldı.

Bankacılık sektörü artan rekabet, hızla gelişen teknoloji ve globalleşen Pazar koşulları nedeniyle her geçen gün yeni ve farklı ihtiyaçları adresleyebilmeyi ve rakiplerine göre önde kalabilmeyi hedefliyor. Bu yıl Allan Llyods tarafından 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerinde yapılan sunumda, Bireysel ve Ticari Bankacılıkta müşteri memnuniyetini artırmak ve pratik ödeme sistemlerine teknolojinin sağladığı kolaylıklar ele alındı.

Avrupa’nın önde gelen bankalarının da bulunduğu etkinlikte, teknolojik gelişmelerin bankaları nasıl etkilediği ve ne kadar fayda sağladığı, özellikle finans sektöründe gelişen teknolojinin önemi ve faydalarının birebir gerçek örnekleriyle sunum yapılması ilgi topladı. Bankaların daha fazla rekabetçi ve güçlü olmaları için gelişen günümüz teknolojilerini nasıl kendi sistemlerine adapte edebileceklerine deyinen uzmanlar, gelişen bu yapıda teknolojiye ayak uyduramayan bankaların kısa sürede rekabetten uzaklaşacağını belirttiler.

Nitelikli yeni ürün ve hizmetlerimizle müşterilerine benzersiz bir bankacılık deneyimi sunduklarını söyleyen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, tüm platform ve altyapılarını dijital dönüşüme öncülük edecek şekilde yenilediklerini dile getirdi. Near East Bank olarak yeni teknolojiler kullanarak oluşturdıkları ürün ve hizmetlerde bankacılık sektörünün sınırlarını genişletmeye, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceklerini ifade etti. 


]]>
NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/341/near-east-bankla-teknolojI-kapinizda https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/341/near-east-bankla-teknolojI-kapinizda Mon, 25 Feb 2019 10:24:11 +0200

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA | Near East Bank

Near East Bank yenilikçi, kaliteli ve yüksek katma değerli ürün ve çözümler üretmek ve her zaman olduğu gibi müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için özel hazırladığı Lenovo Kredi’sini kullanıma sundu.

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

 

Near East Bank yenilikçi, kaliteli ve yüksek katma değerli ürün ve çözümler üretmek ve her zaman olduğu gibi müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için özel hazırladığı Lenovo Kredi’sini kullanıma sundu.

Lenovo Kredisi ile Near East Bank’ın işbirliği yaptığı mağazalardan temin edeceğiniz Lenovo marka laptop ürünlerini Lenovo Kredisi ile anında karşılayabilirsiniz. Herhangi bir Near East Şubesine uğramanıza gerek kalmadan anlaşmalı mağazalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Dijital alanda yakaladığı ivmeyle sektöre ilham vermeye devam eden Near East Bank, Lenovo laptop ihtiyacınız için bu benzersiz kolaylıktan yararlannabilirsiniz. Son teknolojiye sahip olmanızı sağlayacak Lenovo Kredisi ile 12 ay vade, 2.5’den başlayan faiz oranı ve 295 TL taksit seçeneği  ile  en iyi bilgisayara sahip olabilirsiniz.

KKTC’nin önde gelen teknoloji markası olan Lenovo’nun laptop ürününden yararlanmak için ihtiyacınız olan Lenovo Kredisi’ne www.neareastbank.com web sitesinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/340/near-east-bank-ve-near-east-hayat-CaliSanlarinin-saGliGini-da-dUeSUenUeyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/340/near-east-bank-ve-near-east-hayat-CaliSanlarinin-saGliGini-da-dUeSUenUeyor Tue, 12 Feb 2019 09:35:34 +0200

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR! | Near East Bank

Near East Bank ve Near East Hayat, müşterilerine sunduğu çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de fark yaratan bir adım attı.

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR!

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR!

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST HAYAT ÇALIŞANLARININ

SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNÜYOR!

Near East Bank ve Near East Hayat, müşterilerine sunduğu çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de fark yaratan bir adım attı.  İki şirket, Ocak ayı itibari ile tüm çalışanlarını; Yakın Doğu Topluluğu’nun önemli kurumlarından Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nde geçerli olacak, sağlık sigortası uygulaması ile sigortaladı.

Near East Bank ve Near East Hayat çalışanları için hazırlanan, yatarak ve ayakta tedavi teminatlarını kapsayan sağlık poliçesi; ameliyat, yoğun bakım, ameliyat öncesi ve sonrası tektik, ambulans; doktor muayene, ilaç, fizik tedavi ve rehabilitasyon, röntgen ve laboratuar tetkikleri, ileri tanı yöntemleri ve poliçe kapsamındaki diğer teminatlarla birlikte oldukça kapsamlı bir sağlık imkanı sunuyor.

Near East Hayat, çalışanların anlaşmalı sağlık kurumlarında kullanabilmeleri için “Sigortalı kart” ları hazırladı. Artık sigortalı tüm çalışanlar anlaşmalı sağlık kurumunda bu kartı kullanarak hizmet alabilecekler.

KKTC’nin en güvenilir banka markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Near East Bank, önce çalışanlarımın sağlığı dedi ve “Özel Sağlık Sigortası” uygulaması ile çalışanların sağlık ile ilgili giderlerini koruma altına almış oldu.

Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, müşterlerine sundukları hizmetlerin yanı sıra çalışanları için de daha iyi hizmetler sunacaklarını ve ilerleyen süreçte yarattıkları değeri arttırmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Haskasap; “Özel Sağlık Sigortası çalışanlar için önemli bir yan hak. Bu uygulama ile birlikte çalışanlarımızın Near East Bank’a duydukları güven ve bağlılık için önemli bir adım atmış olduk. “ dedi

Near East Hayat olarak hem müşterilerinin hem de çalışma arkadaşlarının sağlığının çok değerli olduğunu ve Sağlık Sigortacılığında daha pek çok yeni adım atacaklarını belirten Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün, ileride sağlık poliçelerine çeşitli koruma programları ilave edeceklerini söyledi.

Erken tanının insan sağlığı için önemini vurgulayan Şengün; 40 yaş ve üstü kadınlara Kontrol Mamografisi, 40 yaş ve üstü erkeklere ise PSA teminatları vermek suretiyle her yıl bu segmentteki sigortalılarının kontrollerini sağlayacaklarını belirtti.

Önce Çalışanların Sağlığı…

Hayat ve Sağlık Sigortacılığı alanında iddialı olan Near East Hayat, kendi çalışanlarına sağladığı bu imkanla hızla gelişen ve önemli derecede büyüme potansiyeli olan pazarda “Özel Sağlık Sigortaları” konusunda farkındalık yaratma çalışmalarını başlatmış oldu.


]]>
NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/339/near-east-bank-mUeSterIlerInI-dUeSUenerek-kredI-karti-faIz-oranlarini-deGIStIrmedI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/339/near-east-bank-mUeSterIlerInI-dUeSUenerek-kredI-karti-faIz-oranlarini-deGIStIrmedI Thu, 07 Feb 2019 11:25:40 +0200

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ | Near East Bank

KKTC Merkez Bankası tarafından 3 ayda bir olmak üzere kredi kartı azami aylık akdi ve gecikme faiz oranlarını düzenlemektedir.

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNİ DÜŞÜNEREK KREDİ KARTI FAİZ ORANLARINI DEĞİŞTİRMEDİ

 

KKTC Merkez Bankası tarafından 3 ayda bir olmak üzere kredi kartı azami aylık akdi ve gecikme faiz oranlarını düzenlemektedir. Merkez Bankası’nın 28 Aralık 2018 tarihli almış olduğu bir karar sonrasında kredi kartı TL cinsi işlemlerde azami aylık faiz oranı %3,40 ve azami aylık gecikme faiz oranı % 3,90 olarak değiştirilmesine karar verildi.

24 Ocak 2019 tarihli Bankalar Birliği tavsiye kararı çerçevesinde, Near East Bank Üst Yönetimi tarafından alınan karar ile TL cinsi işlemlerde azami aylık akdi faiz oranı %2,54, azami aylık gecikme faiz oranını ise % 3,04 olarak eski oranda bırakarak, sürdürebilir finansal başarısının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanarak müşterilerinin menfaatlerini koruma kararı almıştır.

Müşterilerinin her zaman ve her koşulda yanlarında olmaya devam edeceklerini söyleyen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, “önce müşteri” felsefesi ile hareket ettiklerini, kredi kartı faiz oranlarını değiştirmeyerek müşterilerin ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamalarına olanak sağladıklarını dile getirdi. Near East Bank olarak sunmuş oldukları tüm hizmetlerde üst düzey ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlama hedefi ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.


]]>
NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/338/near-east-bank-alsancaktakI-vatandaSlara-kIosk-Oedeme-sIstemI-kolayliGi-saGladi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/338/near-east-bank-alsancaktakI-vatandaSlara-kIosk-Oedeme-sIstemI-kolayliGi-saGladi Mon, 04 Feb 2019 11:19:31 +0200

NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI | Near East Bank

Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetle bankacılık alanında KKTC’ye model olmaya devam eden Near East Bank, kiosk ödeme sistemini Yiğitler Köyü’nden sonra Alsancak’a da kurdu.

NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI

NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI

NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI

 

Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetle bankacılık alanında KKTC’ye model olmaya devam eden Near East Bank, kiosk ödeme sistemini Yiğitler Köyü’nden sonra Alsancak’a da kurdu.

Near East Bank ve Alsancak Belediyesi işbirliğinde Alsancak’a kurulan kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Alsancak Belediye’sine gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan  belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından veya nakit olarak ödeme yapabilecekler. PayPoint firmasının adaya getirttiği kiosk ödeme sistemleri, özellikle çalışanlara oldukça kolaylık sağlayarak istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilmektedirler.

Hizmette sınır tanımadıklarını dile getiren Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, gelişen dünyada her alanda olduğu gibi bankacılık alanında da birçok yeniliklerin olduğunu dile getirdi. Sektördeki gelişmelerin yakından takip ettiklerinin altını çizen Haskasap, Yiğitler Köyü’nden sonra Alsancak’da yaşayan vatandaşlara da kiosk ödeme sistemi gibi bir yeniliği kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirtti.


]]>
Yakın Doğu Okullar Grubu “Sağlık Sigortası” uygulamasını hayata geçirdi! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/337/yakin-dogu-okullar-grubu-saglik-sigortasi-uygulamasini-hayata-gecirdi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/337/yakin-dogu-okullar-grubu-saglik-sigortasi-uygulamasini-hayata-gecirdi Mon, 04 Feb 2019 10:12:30 +0200

Yakın Doğu Okullar Grubu “Sağlık Sigortası” uygulamasını hayata geçirdi! | Near East Bank

Yakın Doğu Okullar Grubu, öğrencilerinin okul hayatları süresince sağlık koşullarını en iyi şekilde sürdürebilmeleri için Yakın Doğu Hastanesi, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi ve Near East Hayat işbirliği ile Near East Genç Sağlık Sigortası’

Yakın Doğu Okullar Grubu “Sağlık Sigortası” uygulamasını hayata geçirdi!

Yakın Doğu Okullar Grubu “Sağlık Sigortası” uygulamasını hayata geçirdi!

Yakın Doğu Okullar Grubu “Sağlık Sigortası” uygulamasını hayata geçirdi!

                Artık tüm öğrecilerimizin sağlığı Near East Hayat’la güvende..

 

Yakın Doğu Okullar Grubu, öğrencilerinin okul hayatları süresince sağlık koşullarını en iyi şekilde  sürdürebilmeleri için Yakın Doğu Hastanesi, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi ve Near East Hayat işbirliği ile Near East Genç Sağlık Sigortası’nı hayata geçirdi. Yakın Doğu Okullar Grubu tarafından finanse edilen ve tüm öğrencilere ek ödeme yükü getirmeden sigortalanan Yakın Doğu Okul Öncesi, Yakın Doğu İlkokulu ve Yakın Doğu Koleji öğrencileri, hazırlanan police kapsamında Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ile Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’nde, 7/24 ücretsiz tedavi imkanına sahip olacaklar.

 

Near East Hayat ile yapılan anlaşmaya göre; Yakın Doğu Okulları çatısı altında öğrenim gören tüm öğrenciler, eğitim –öğretim dönemleri boyunca, herhangi bir rahatszlık durumunda sigorta kapsamındaki sağlık kuruluşlarının Acil Servisinden giriş yapmaları durumunda ek bir ücret ödemeden tüm sağlık hizmetlerinden ücretiz olarak yararlanabilecekler.

Near East Hayat Genç Sağlık Sigortası kapsamında, polikliniklere yapılacak müracaatlar için yılda 2 kez muayene ve 1 tahlil hizmeti ücretsiz olacak. Bu teminatların kullanılmasından sonraki poliklinik hizmetlerinde ise % 30 indirim uygulanacak.

Near East Hayat, öğrencilerin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri ve anlaşmalı sağlık kurumlarında kullanabilmeleri amacıyla Yakın Doğu Okullar Grubu öğrencilerine renk temalı “Sigortalı Kart”ları da hazırladı.

İnsanların sağlığını her şeyin önünde tutan Near East Hayat, geleceğimiz olan çocuklarımızın kaliteli ve sağlıklı bir eğitim süreci yaşamaları konusunu son derece önemseyen Yakın Doğu Okullar Grubu ile böylesine anlamlı bir iş birliği içinde olmaktan da büyük mutluluk duyuyor.

Sağlık Sigortacılığı’nda ilkleri gerçekleştiren Near East Hayat, iştiraki ve acentesi olan Near East Bank vasıtasıyla Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve  Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi işbirliği ile KKTC’de ilk defa Yakın Doğu Okulları öğrencileri için özel sağlık sigortası uygulaması yapmış oldu.

 

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün, yapılan anlaşma sonrası şunları dile getirdi:

“Kaliteli bir eğitim alabilmeleri için çocuklarımızın sağlıklı olmaları gerekir. Near East Hayat olarak,  yaptığımız bu iş birliği ile çocuk sağlığı konusunda da önemli bir adım attığımızı düşünüyorum. Temennim tüm çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı bir hayat sürmeleridir. Olası hastalıklar ve kazalara karşı önlem almak önemlidir. Tüm öğrencilerimiz ve velilerimize bu güzel sağlık uygulamasını duyurmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz.”

 

 

 

Akademik ve Sosyo kültürel gelişim yanında sağlıklı ve kaliteli bir eğitime önem veriliyor…

Yakın Doğu Okullar Grubu olarak, tüm öğrencilerin akademik gelişmelerini en üst düzeye çıkarmanın en büyük hedefleri olduğunu belirten Yakin Doğu Koleji Müdürü Asım İdris, çağdaş bir vizyonla öğrencilerin akademik ve sosyo kültürel gelişimine önem verirken sağlıklı ve kaliteli bir eğitim süreci yaşamalarını da önemsediklerini dile getirdi.

Bu sepeble tüm öğrencilerini “Near East Genç Sağlık Sigortası” ile güvence altına almanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Asım İdris, “Öğrencilere kendilerinin ve yaşadıkları çevrenin sağlığı konusunda dikkatli, duyarlı ve bilinçli olmaları sağlarken, çocuklarımızın hızlı büyüme süreçlerinde onlara, sağlık, hijyen konularında doğru alışkanlıklar kazandırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla belli aralıklarla doktorlar tarafından öğrencilerin sağlığı çeşitli taramalarla takip edilirken, öğrencilerimizi sağlık sigortası güvencesi altına alarak da kapsamlı sağlık hizmetlerinden yararlanmalarını sağlayacağız” dedi.

 

 “Öğrencilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önemli…”

Yakın Doğu Koleji Ortaokul Müdürü Ömer Özkan, öğrencilerin, öğretmenlerin ve çalışanların Yakın Doğu Okular Grubu çatısı altındaki herkesin eğitim yanından bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı yaşamlar sürmesini istediklerini ve bunun için çalıştıklarını söyledi.

Geleceğin güvencesi olan öğrencilerin sağlığının da en az eğitimleri kadar değerli olduğunun bilinci ile yola çıktıklarını anlatan Ömer Özkan, bu bağlamda Near East Hayat Şirketi ile anlaşarak tüm öğrencileri ek bir ücret talep etmeden sigortaladıklarını ve bunun mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Özkan, “Böye bir uygulamaya öncülük ederken amacımız, öğrencilerimizin sağlığının değerine olan farkındalıklarını arttırmaktır. Bu farkındalık şüphesiz, onların bireysel sağlıklarının önemini de vurgulayacaktır. Hayatın bizlere bahşettiği en güzel armağan sağlıktır” dedi.

 

Kaliteli Eğitim Sağlıklı Hayatla Anlam Kazanır…

Yakın Doğu İlkokulu Müdür Muavini Mehmet Süleymanoğlu ise, “Near East Genç Sağlık Sigortası” yla birlikte öğrencilerinin eğitimine ve öğrenimine verdikleri büyük önem kadar, sağlıklı bir bedene ve duygu dünyasına da çok değer verdiklerini gösterdiklerini ifade etti.

Yakin Doğu Okullar Grubu olarak, bugünün ve yakın geleceğin sorunlarına cevap bulabilen yetenekli, sağlıklı bireyler yetiştirme kararlılıklarını sürdürdüklerini belirten Mehmet Süleymanoğlu, bu vesile ile sağlık sigortası olanağını tüm Yakın Doğu’lu öğrencilere karşılıksız sunan Yakın Doğu Ailesine teşekkürlerini sundu.

Sözlerinin devamında Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sağlam kafa, Sağlam vücutta bulunur” özdeyişine atıfta bulunan Süleymanoğlu, “İnsanın en değerli varlığı olan sağlığını, güvence altına almasının ne kadar mühim olduğunu, bu nedenle ülkemizin geleceğinin emanet ettiğimiz öğrencilerimize bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sayede aileler de sağlık harcamalarını kontrol altında tutabilecek, eğitim hayatı boyunca çocuklarının sağlığını da güvence altına almış olacaklardır” şeklinde düşüncelerini tamamladı.


]]>
Ocak 2019 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/336/ocak-2019-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/336/ocak-2019-giris-sinav-sonuclari Tue, 29 Jan 2019 09:57:22 +0200

Ocak 2019 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

Ocak 2019 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/335/near-east-banktan-kalptekI-sanati-yaSatan-kredI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/335/near-east-banktan-kalptekI-sanati-yaSatan-kredI Thu, 24 Jan 2019 09:52:34 +0200

NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ | Near East Bank

Near East Bank, kolay ödeme seçenekleri ile 14 Şubat’ta hayallerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlayacak Sevgililer Günü Kredi Kampanyası’nı kullanıma sundu.

NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ

Near East Bank, kolay ödeme seçenekleri ile 14 Şubat’ta hayallerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlayacak Sevgililer Günü Kredi Kampanyası’nı kullanıma sundu.

Güvenilir, sade, yenilikçi, insan odaklı ve inovatif değerler üzerinde kurulu olan Near East Bank, geleceğini buna göre şekillendirerek, müşterilerin hayatını kolaylaştırmak adına yenilikçi ürün ve uygulamaları sunmaya özen göstermektedir.

Near East Bank’ın Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı Kalpteki Sanatı Yaşatan Kredi 36 ay vade, 2.25’den başlayan faiz oranı ve 213 TL’den başlayan taksit seçeneği ile sevdiğinize layık olduğu mutluluğu yaşatabilirsiniz.

Near East Bank Sevgililer Günü Kredi Kampanyası’ndan yararlanan müşteriler arasında 13 Şubat günü noter huzurunda yapılacak olan çekilişte kazanan bir çifte Uludağ’da konaklama fırsatı sunacak olan Near East Bank, sevgilinizle birlikte unutulmaz bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır. 14 Şubat sevgiler gününde Near East Bank’ın sosyal medya hesabında kazanan talihli çiftimizin isimi yayınlanacaktır.

Near East Bank 14 Şubat’ta müşterilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için kullanıma sunduğu Sevgililer Günü Kredi Kampanyası için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/334/dorana-turIzm-yakin-doGu-kolejI-OeGrencIlerIne-nasa-kennedy-space-center-uzay-bIlIm-turu-dUezenlIyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/334/dorana-turIzm-yakin-doGu-kolejI-OeGrencIlerIne-nasa-kennedy-space-center-uzay-bIlIm-turu-dUezenlIyor Thu, 17 Jan 2019 15:09:32 +0200

DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR | Near East Bank

Dorana Turizm, Yakın Doğu Koleji işbirliğinde 26 Ağustos-2 Eylül 2019 tarihleri arasında kolej öğrencilerine NASA Kennedy Space Center Uzay Bilim Turu düzenliyor.

DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR

DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR

DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR

 

Dorana Turizm, Yakın Doğu Koleji işbirliğinde 26 Ağustos-2 Eylül 2019 tarihleri arasında kolej öğrencilerine NASA Kennedy Space Center Uzay Bilim Turu düzenliyor.

Dorana Turizm, Yakın Doğu Koleji öğrencilerinin hayallerini süsleyerek, dünya görüşlerini ve vizyonlarını değiştirecek olan Bilim Turu için rüya gibi bir gezi programı planlamıştır.

Gezide öğrenciler, Miami, Orlando, Little Havana, South Beach, Universal Studios, Sea World, Millionaire’s Row ve Celebrity Homes gibi dünyaca ünlü bölgeleri gezmenin yanında, Kennedy Space Center’e giderek Uzay Mekiği Atlantis’i görme, fırlatma rampası  deneyimi yaşama, 4D Marsa yolculuk serüveni, Mars’a iniş ve Mars’da yürüyüş simulasyonu gerçekleştirme imkanı bulacaklardır.

Ayrıca Yakın Doğu Kolej öğrencileri gerçek bir NASA Astronotuyla tanışıp, sohbet etme ve beraber öğle yemeği yeme fırsatı yakalayarak merak ettikleri konularda soru sorma ayrıcalığı yaşayacaktır.

NASA gezisi ile Yakın Doğu Koleji öğrencilerine benzersiz bir deneyim sunacaklarını söyleyen Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, NASA gezisi süresince alınan eğitim sonrasında, öğrencilerimizi eğitim hayatlarında bir adım öne çıkaracak olan, isimlerine özel bir eğitim sertifikasına sahip olacak olmalarının ileriki yıllarda kendilerine çok büyük bir avantaj sağlayacağını belirtti. Geleceğimiz olan öğrencilerimize en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayacak olan NASA bilim turunu düzenlemenin mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Mavili ayrıca; Dorana Turizm olarak bu gibi bilim ve araştırma turlarını önümüzdeki dönemde sürekli hale getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.


]]>
NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/333/near-east-bank-geleneksel-christmas-partIsI-dUezenledI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/333/near-east-bank-geleneksel-christmas-partIsI-dUezenledI Mon, 07 Jan 2019 10:01:48 +0200

NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ | Near East Bank

Expat Bankacılık ve Özel Bankacılık konusunda sektörün öncü bankalarından biri olan Near East Bank, müşterilerine en iyi finansal hizmeti sunmanın yanında onların kültürel ve sosyal hayatlarına da katkıda bulunmak adına her yıl gelenekselleşen Christmast

NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ

NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ

NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ

Expat Bankacılık ve Özel Bankacılık konusunda sektörün öncü bankalarından biri olan Near East Bank, müşterilerine en iyi finansal hizmeti sunmanın yanında onların kültürel ve sosyal hayatlarına da katkıda bulunmak adına her yıl gelenekselleşen Christmast Partisi’ni düzenledi.

Girne Oasis Hotel’in ev sahipliği yaptığı etkinliğe yaklaşık 400 kişinin katılımıyla çeşitli ikramlarda bulunularak canlı müzik eşliğinde davetliler keyifli bir gün geçirdi.

Expat Bankacılık ve Pazarlama Birimi Kıdemli Müdürü Naci Karanlık, sunmuş oldukları ayrıcalıklar ile özellikle sektördeki benzerlerinden ayrışarak bankacılık hizmetlerine farklı bir bakış açısı getirmenin mutluluğunu yaşamakta olduklarını söyledi.  Müşterilerini yakından tanıyarak, ihtiyaçlarına, risk ve getiri beklentilerine en uygun ürün ve hizmeti sunmaya 2019 yılı içerisinde de devam edeceklerini dile getirdi.

Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera ise; her biri çok özel olan müşterilerine en iyi özel bankacılık deneyimini yaşattıklarını söyleyerek bundan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Manyera, müşteri deneyiminin müşteriyle bankamız arasında ürün ve hizmet alımı süresince yaşanan ilişkilerin bütünü olduğuna inandıklarını dile getirdi. 2019 yıındaki hedeflerinin, müşterilerilerin özel bankacılık ürün ve hizmetlerinden duydukları memnuniyeti daha da yükseğe çekmek olduklarını belirtti.


]]>
BİRİKİMLİ HAYAT SİGORTASI İLE TATİLE ÇIKTILAR! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/332/bIrIkImlI-hayat-sIgortasi-Ile-tatIle-Ciktilar https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/332/bIrIkImlI-hayat-sIgortasi-Ile-tatIle-Ciktilar Thu, 27 Dec 2018 09:42:05 +0200

BİRİKİMLİ HAYAT SİGORTASI İLE TATİLE ÇIKTILAR! | Near East Bank

Yenilikçi ürünleriyle, gelecek çözümleri üreten Near East Hayat, Near East Bank şubeleri arasında gerçekleştirilen “Birikimli Hayat Sigortası Kampanyası”nın sonucunda en başarılı Near East Bank şube personeline İstanbul gezisi düzenledi.

BİRİKİMLİ HAYAT SİGORTASI İLE TATİLE ÇIKTILAR!

BİRİKİMLİ HAYAT SİGORTASI İLE TATİLE ÇIKTILAR!

BİRİKİMLİ HAYAT SİGORTASI İLE TATİLE ÇIKTILAR!

Yenilikçi ürünleriyle, gelecek çözümleri üreten Near East Hayat, Near East Bank şubeleri arasında gerçekleştirilen “Birikimli Hayat Sigortası Kampanyası”nın sonucunda en başarılı Near East Bank şube personeline İstanbul gezisi düzenledi.

Kampanyanın başarısı ve İstanbul gezisini kazanabilmek için tüm banka personeli özverili bir şekilde çalıştı. Başarılı sonuçlara ulaşılan kampanya sonrası Near East Bank Girne Park AVM Şubesi %370’lik performansı ile üst yönetimin takdirini toplayarak ödüle hak kazandı.

20 Kasım-20 Aralık tarihleri arasında düzenlenen kampanya da 340 yeni müşteri kazanıldı.

Near East Hayat’ın Birikimli Hayat Sigortası, ülkemizde huzurlu bir gelecek için tasarruf yapmak isteyenlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Geleceğe yönelik, küçük ama düzenli yapılacak ödemeler ile risk teminatlarının yanında birikim yapmanızı amaçlayan Birikimli Hayat Sigortası, getiri garantisi ile de güvenli birikim yapmanızı sağlıyor

Near East Bank Girne Park AVM Şube personelini gerçekleştirmiş oldukları kampanya sonuçları için tebrik eden Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, kısa sürede beklentilerinin üzerinde gerçekleştirilen Birikimli Hayat Sigortası üretimlerinde, Near East Bank’ın marka bilinirliğinin katkısının çok büyük bir etken olduğunu vurgulayarak, 2019 yılı içerisinde de müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Near East Bank Girne Park AVM Şubesi müdür ve çalışanları ödüllerini Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün’ün elinden aldılar.

Banka ve Sigorta Şirketi iş birliğinde yapılan bu kampanya ile Near East Hayat ürünleri’nin daha çok tanınması sağlanırken Near East Bank açısından ise başarılı bir çapraz satış gerçekleştirilmiş oldu.


]]>
NEAR EAST GRUP, 2018’İN BAŞARISINI YENİ YIL YEMEĞİ İLE KUTLADI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/331/near-east-grup-2018In-baSarisini-yenI-yil-yemeGI-Ile-kutladi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/331/near-east-grup-2018In-baSarisini-yenI-yil-yemeGI-Ile-kutladi Thu, 27 Dec 2018 09:26:16 +0200

NEAR EAST GRUP, 2018’İN BAŞARISINI YENİ YIL YEMEĞİ İLE KUTLADI | Near East Bank

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, kısa sürede kendini yeniliklere adapte edebilen dinamik yapısı, tutarlı yönetim anlayışı, verimliliği ve aktif kalitesiyle sektörde fark yaratan Near East Bank ve ortaklaşa yararlarla birbirine bağlı iştirakçiler 2

NEAR EAST GRUP, 2018’İN BAŞARISINI YENİ YIL YEMEĞİ İLE KUTLADI

NEAR EAST GRUP, 2018’İN BAŞARISINI YENİ YIL YEMEĞİ İLE KUTLADI

NEAR EAST GRUP, 2018’İN BAŞARISINI YENİ YIL YEMEĞİ İLE KUTLADI

 

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, kısa sürede kendini yeniliklere adapte edebilen dinamik yapısı, tutarlı yönetim anlayışı, verimliliği ve aktif kalitesiyle sektörde fark yaratan Near East Bank ve ortaklaşa yararlarla birbirine bağlı iştirakçiler 2019’a merhaba   demek için Concorde Hotel’de bir araya geldi.

Yönetim Kurulu ve personelin eşleriyle birlikte katıldığı gecede, dolu dolu geçen başarılı bir senenin ardından yılın yorgunluğunu birlikte atarak 2019’a “hoş geldin” demenin mutluluğunu yaşadılar.  Samimi ve eğlenceli bir ortamda geçen yemekte gönüllerince  eğlenen Near East Bank ailesi, 2019 yılı için enerji topladı.

Gecenin başında konuşma yapan Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, 2018 için koydukları hedeflere ulaşmada büyük emekler veren Near East Bank ve iştirakçi şirket personellerinin katkılarının çok büyük olduğuna dikkat çekerek, kendilerine teşekkür etti.  KKTC’nin en güvenilir banka markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerlediklerini söyleyen Haskasap, gelecek yıllarda da müşterilerine ve personele hep daha iyisini sunarak yarattıkları değeri arttırmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak, gecenin anlamına yönelik yaptığı konuşmasında başta hizmet kalitesi, karlılık, genç nüfusun istihdamı ve istikrarlı büyüme açısından oldukça verimli bir yılı geride bırakmaya hazırlandıklarını belirterek, bankanın bu başarılarında payı olan, takım ruhuyla çalışan her kademedeki personele içtenlikle teşekkür etti.

Her yıl geleneksel hale gelen Near East Bank 10, 15 ve 20. yıl hizmet verenler  ve yüksek performans gösteren personele Genel Müdür Selami Kaçamak, Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Dinç Erkman, Cafer Lale ve Banka Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından plaket verildi. Ahmet Evan ve orkestra elemanları ile birlikte coşku kattığı gece geleneksel piyango çekilişi ile noktalandı.


]]>
Near East Bank Mağusa Şubesi Ve Salamis Şube İle Hizmetinizde https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/330/near-east-bank-magusa-Subesi-ve-salamis-Sube-Ile-hizmetinizde https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/330/near-east-bank-magusa-Subesi-ve-salamis-Sube-Ile-hizmetinizde Thu, 20 Dec 2018 19:08:00 +0200

Near East Bank Mağusa Şubesi Ve Salamis Şube İle Hizmetinizde | Near East Bank

KKTC Finans Sektörünün 22 yıllık köklü ve güçlü bankası Near East Bank ülke genelindeki etkin bankacılık anlayışı ve müşterilerine sunduğu hizmet ağını geliştirmek için Mağusa Şubesi’nin yeni yerine taşınmasını ve Salamis Şube’nin açılışını yaptı.

Near East Bank Mağusa Şubesi Ve Salamis Şube İle Hizmetinizde

Near East Bank Mağusa Şubesi Ve Salamis Şube İle Hizmetinizde

Near East Bank Mağusa Şubesi Ve Salamis Şube İle Hizmetinizde

KKTC Finans Sektörünün 22 yıllık köklü ve güçlü bankası Near East Bank ülke genelindeki etkin bankacılık anlayışı ve müşterilerine sunduğu hizmet ağını geliştirmek için Mağusa Şubesi’nin yeni yerine taşınmasını ve Salamis Şube’nin açılışını yaptı. Çanakkale Bölgesi’ndeki hizmet binası için düzenlenen etkinliğe 3. Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Sağlık Bakanı Dr. Filiz Besim, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, YDÜ Kurucu Rektörü Dr. Suat Günsel, YDÜ Mütevelli Heyet Başkanı Doç.Dr. İrfan S. Günsel, Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak, milletvekilleri, bölge halkı ve çalışanlar katıldı.

Törene katılan KKTC 3. Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, açılış öncesi yaptığı konuşmada, uzun yıllar öncesinden tanıdığı Günsel Ailesini ülkede kazandıklarını ülke insanı ile paylaşmaları ve büyürken ülke ekonomisini de yatırımlarıyla kalkındırmaları nedeniyle bir kez daha kutladı. Eroğlu yeni açılan hizmet binaları ile Gazimağusa halkına daha etkin hizmetler sunulacağına inandığını kaydetti.

Near East Bank’ın halktan aldığı güvenle büyürken, ülke kalkınmasına da istihdamlar, sosyal fon yatırımları, vergiler ve harçlarla destek olmaya devam etmenin gururunu yaşadığını belirten Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak, Near East Bank’ın 15 Şube, 40 ATM ile ülkenin dört bir yanında müşteri memnuniyetine odaklı hizmetlerini yürüttüğünü anlatarak halkın güveni ile istikrarlı bir şekilde gelişen ve büyümeyi sürdüreceklerini kaydetti.

Açılış öncesi konuşmasında insan odaklı, genç istihdama yönelik yatırımları nedeniyle Yakın Doğu Grubunu kutlayan Sağlık Bakanı Dr. Filiz Besim, ülke için çalışan, teknolojiye yönelerek kendi kendine yeterli kurumlar yaratarak birçok alanda ülke kalkınmasına faydalar sağlayan YDÜ grubuyla işbirliği yapmaktan mutlu olduklarını ifade etti. Bakan Besim, grubun son dönemde gerçekleştirdiği Bireysel Sağlık Sigortası uygulamasının önemli olduğuna vurgu yaparak böylesi yatırımların ülkede arzu edilen yüksek yaşam kalitesine erişimi kolaylaştıracağına inandığını belirtti. Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, gerçekleştirilen yatırımlarla kentin ticaret ve turizm ağırlıklı olarak büyümesine önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirterek yatırımı gerçekleştiren Günsel Ailesi ve yöneticilerine teşekkür etti.

YDÜ Mütevelli Heyet Başkanı Doç.Dr. İrfan Günsel gerçekleştirdikleri her yatırımın KKTC’ni Türkiye ve dünya ile bütünleştirdiğini görmekten onur ve gurur duyduklarını vurguladı.Günsel Ailesi olarak tüm yatırımlarını ülkeye yaparak kalkınmaya ve ülke insanının refahına katkı koymayı sürdüreceklerini belirten Günsel,  Near East Bank’ın 22 yıllık süreçte 16 hizmet binası 300 personel ve 1.6 milyar TL’lik aktif büyüklüğe ulaşan güçlü sermaye yapısına, Türkiye’de temsilcilik açan ilk KKTC Bankası olma onuruna eriştiğini, özellikle son dönemde artan teknolojik yatırımlarla Banka’nın 21. Yüzyıl bankacılığı yolunda hızla ilerlediğine işaret etti. Günsel sözlerini; “ müşterilerine ve halka hep en iyiyi en güzeli sunma gayretindeki Near East Bank Ada’da yaşayan Kıtalıların Bankası olmanın gururunu yaşıyor ” şeklinde noktaladı.

Etkinlikte konuşan Near East Bank Genel Müdürü Selami Kaçamak,  Konuşmalardan sonra konuşmacıların birlikte kurdele kesimi hizmet binasının tanıtımı ve kokteyl parti ile etkinlik tamamlandı.


]]>