Near East Bank https://www.neareastbank.com/plugin/article Makale Listesi | Near East Bank Wed, 11 Dec 2019 12:16:50 +0300 CSZ CMS | Version 1.1.9 HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/392/hayallerInIze-dokunan-yenI-yil-kredIsI-near-east-bankta https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/392/hayallerInIze-dokunan-yenI-yil-kredIsI-near-east-bankta Mon, 09 Dec 2019 12:31:48 +0300

HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA | Near East Bank

Etik değerleri, şeffaf ve temiz bankacılık anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’ni kullanıma sundu.

HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

Etik değerleri, şeffaf ve temiz bankacılık anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’ni kullanıma sundu.

Her yıl müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Near East Bank Yeni Yıl Kredisi, her bütçeye uygun vade seçenekleri ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterilerine uygun ödeme taksitlerinin kolaylığını yaşatmaya devam ediyor. Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’nde aylık 183 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 36 ay vade kolaylığı ile sevdiklerinizle birlikte yeni yıla girerken keyifli bir yılbaşı geçirmenize olanak sağlıyor.

Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’nden yararlanacak olan 10 müşterimize noter huzurunda belirlenecek olan Near East Hayat Sağlık Sigortası paketi hediye edilecektir.

Rekabetin her geçen gün daha fazla arttığı bankacılık sektöründe, günümüzde müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet tasarımı giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Uluslararası bankacılık standartlarındaki ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Near East Bank, modern yaşamın güncel eğlimlerini yakından takip ederek rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır.

Çeşitlendirilmiş bir ürün portföyüne sahip olan Near East Bank, ürün ve hizmet üretimini yerel ekonomiye katkıda bulunacak dağıtım kanallarına yatırım yapmanın yanı sıra toplumun her ferdinin finansal hizmetlere daha kolay erişmesini sağlamak amacıyla çeşitli yenilikleri hayata geçirmek için üretmeye devam etmektedir.

Sürekli gelişim ilkesi ile faaliyetlerini şekillendiren Near East Bank’tan temin edeceğiniz Yeni Yıl Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.


]]>
NEAR EAST BANK VE NEAR EAST TECHNOLOGY MOBİLFEST’E KATILDI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/391/near-east-bank-ve-near-east-technology-mobIlfeste-katildi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/391/near-east-bank-ve-near-east-technology-mobIlfeste-katildi Mon, 02 Dec 2019 10:58:24 +0300

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST TECHNOLOGY MOBİLFEST’E KATILDI | Near East Bank

21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya’nın İlk Mobil Uygulama Fuarı Mobilfest’e Near East Bank ve Near East Technology katıldı.

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST TECHNOLOGY MOBİLFEST’E KATILDI

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST TECHNOLOGY MOBİLFEST’E KATILDI

NEAR EAST BANK VE NEAR EAST TECHNOLOGY MOBİLFEST’E KATILDI

 

21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya’nın İlk Mobil Uygulama Fuarı Mobilfest’e Near East Bank ve Near East Technology katıldı.

Mobil uygulamalar başta olmak üzere, dijital servisler, servis hizmet ve altyapı sağlayıcıları bir araya geldi. Etkinlikte, ürün lansmanları, workshoplar ve Google, Facebook gibi dünyanın önde gelen şirketleri mobil uygulama alanındaki gelişmeler ve firmaları kattıkları avantajlarla ilgili sunumları yer aldı. Etkinlik süresince oluşturulan sınıflar içerisinde önde gelen mobil uygulamaların nasıl geliştirildiği, hangi teknolojiler kullanıldığı hakkında da workshoplar yapılarak bilgi alışverişleri sağlandı.

Gelişen teknoloji ve ekosistemde mobil uygulama sayısı 205 milyar olarak belirtilirken, mobil uygulama indirme sayısı 6 milyonu geçmiştir. Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası da kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu “World Mobil” uygulaması ile mobil ödeme ve online alışveriş alanlarında sağladıkları avantajlardan bahsedildi.

Dijital teknoloji kullanımının her geçen gün arttığını belirten Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, dijital teknoloji kullanımının her geçen gün arttığı ülkemizde, Near East Bank olarak dijital alandaki yatırımları hızlandıracak ve bu sayede daha yaygın ve en iyi hizmeti sağlayacak çözümler üretmeye devam edeceğiz dedi.


]]>
Kasım 2019 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/390/kasim-2019-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/390/kasim-2019-giris-sinav-sonuclari Tue, 26 Nov 2019 14:14:33 +0300

Kasım 2019 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

Kasım 2019 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
NEAR EAST SİGORTA GENEL MÜDÜR RÖPORTAJI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/389/near-east-sIgorta-genel-mUedUer-rOeportaji https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/389/near-east-sIgorta-genel-mUedUer-rOeportaji Tue, 26 Nov 2019 10:59:23 +0300

NEAR EAST SİGORTA GENEL MÜDÜR RÖPORTAJI | Near East Bank

• Öncelikle size tanıyabilir miyiz? 23 Mayıs 1967 yılında İstanbul’da doğdum. Ilk ve ortaokulu İstanbul’da, liseyi yine İstanbul’da Kabataş Erkek Lisesi’nde okudum. Yüksek öğrenimimi, o zamanlar Çukurova Üniversitesi şimdi Mersin Üniversitesi’ne bağlı Mer

NEAR EAST SİGORTA GENEL MÜDÜR RÖPORTAJI

NEAR EAST SİGORTA GENEL MÜDÜR RÖPORTAJI
NEAR EAST SİGORTA GENEL MÜDÜR RÖPORTAJI
  • Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

23 Mayıs 1967 yılında İstanbul’da doğdum. Ilk ve ortaokulu İstanbul’da, liseyi yine İstanbul’da Kabataş Erkek Lisesi’nde okudum. Yüksek öğrenimimi, o zamanlar Çukurova Üniversitesi şimdi Mersin Üniversitesi’ne bağlı Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu’nda yaptım. Gerek üniversite öğrenimim sırasında, gerekse üniversite sonrasında Türkiye’deki çok sayıda otelde çalıştım.

1 Mayıs 1997 tarihinde Anadolu Sigorta’nın Yangın Müdürlüğü’nde uzman olarak göreve başladım. Yurt içinde ve Almanya’da Munich-Re Şirketinde sigorta tekniği ve branşlarına ilişkin çok sayıda eğitim aldım. 2002 yılında Marmara Bölge Müdürlüğü’ne yine uzman pozisyonunda tayin edildim. 2004 yılında Bölge Müdür Yardımcısı ünvanını aldım. Bu ünvanla yürüttüğüm altı yıllık görevim sonrasında da 8 Nisan 2010 tarihinde Anadolu Sigorta Kıbrıs Şubesi’ne Şube Müdürü olarak atandım. Son olarak 1 Nisan 2019 tarihinde Near East Sigorta’da Genel Müdür olarak çalışmaya başladım.

Kıbrıs’taki on yıla yakın sigortacılık kariyerim boyunca Anadolu Sigorta Kıbrıs Şube Müdürlüğü’nün yanı sıra, sigorta sektörü danışma komitesi üyeliği, yasa komitesi başkanlığı ve Kuzey Kıbrıs Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği Asbaşkanlığı görevlerini yürüttüm.

  • Near East Sigorta’nın kuruluş amacı nedir? Near East Sigorta hakkında bilgi alabilir miyiz?

Bilindiği üzere Near East grubu eğitimden bankacılığa, sağlıktan turizme kadar çok geniş bir alanda halkımıza hizmet vermektedir. Grubumuzun her alanda bir şekilde dokunduğu potansiyel sigortalılarımızın sigorta ihtiyaçlarını da grup içinde karşılama isteği bizi Near East Sigorta’yı kurmak konusunda motive etti. Bunun yanı sıra sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmayı ve büyümeyi devam ettirecek pazar payını artırma hedefi ile gelişen teknoloji ve dijitalleşmenin gücünü de sürdürebilir büyüme hedeflerimize entegre ettik.

Sigorta şirketi olarak faaliyete geçmemizle grup olarak faaliyet gösterdiğimiz sağlık, eğitim, bankacılık, turizm, teknoloji, reklam, matbaacılık vb. sektörleri de destekleyeceğiz. Teknoloji avantajımız, zengin insan kaynağımız, sermaye gücümüz, tecrübemiz, olumlu imajımız ve grup sinerjimizle sektörde zirveye oturmaya aday bir sigorta şirketi oluşturduk.

6 Mayıs 2019 tarihinde şirketler mukayyitliğinde şirketimizin tescili yapıldı. 19 Haziran tarihinde yazılım çalışmalarına başlayıp, 8 Kasım 2019 tarihinde ilk poliçelerimizi düzenleyerek halkımıza hizmet vermeye başlamış olduk.

Sağlık ve kredi hayat dışındaki tüm elementer sigortacılık branşlarında ruhsat alarak halkımıza geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vereceğiz.

  • Near East Sigorta ürünleri nelerdir? Kısaca bahsedebilir misiniz?

Sigorta ürünleri talebe ve ihtiyaca göre değişiklik göstermektedir. Sigorta ürünlerini altı branş altında toplamak mümkündür. Bunları Yangın, mühendislik, nakliyat, sorumluluk, oto, ve kaza sigortaları olarak sıralayabiliriz.

Bu branşlar altında çok sayıda ürün ki bunlar arasında hemen akla gelenler Trafik Sigortası, Kasko Sigortası, Konut Paket Sigortası, İşyeri Paket Sigortası, Ticari Yangın Sigortası, Sivil Yangın Sigortası, Nakliyat Emtea Sigortası, Tekne Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Doktor Hukuki Sorumluluk Sigortası, 3. Şahıs Sorumluluk Sigortası, İnşaat All Risk Sigortası, Montaj All Risk Sigortası ve daha bir çok ürünü halkımızın hizmetine sunuyoruz.

  • Özellikle son yıllarda yaşanan sel felaketlerinden dolayı ev sigortası ne kadar önemli olmuştur?

Öncelikle şu bilgiyi vererek sorunuzu cevaplandırmak isterim. 2018 yılının Aralık ayında yaşanan sel felaketinin KKTC sigorta sektörüne maliyeti yaklaşık olarak 30.000.000 TL’dir. Buna sigortalanmamış kıymetlerin zararı da eklendiğinde felaketin boyutu, böylelikle de kıymetlerimizin sel riskine karşı sigortalanmasının ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

Küresel iklim değişikliği sebebiyle son yıllarda sel-su baskını felaketlerinin sıklığı ve şiddeti giderek artmaktadır. Zeminde yüzey sularının deniz ve göllere doğal akışına izin vermez, direnir ve yolunu keserseniz, su bir şekilde yolunu bulup, önüne çıkan binalara hasar verecektir. O yüzden dere yataklarına ve hemen kenarlarına kesinlikle bina yapılmamalı, dere yatakları suyun rahatça akışına izin verecek şekilde her zaman açık tutulmalıdır.

Sigortacılar olarak biliyor ve her felakette görüyoruz ki; dere yataklarına yapılan binalarda hangi önlemleri alırsanız alın ciddi bir sel-su baskını riski hep vardır. Sigortacılar olarak risk kabul ederken biz bu hususa özellikle dikkat ediyoruz. Binamız nerede olursa olsun, öngörülemeyecek su baskınlarına karşı sel-su baskını teminatını içeren bir sigorta yaptırmalıyız. Çünkü hiç sel baskını olmayan yerlerde bile iklim değişikliği ve yağış rejiminin değişmesi nedeniyle risklerin arttığını görmekteyiz. Yani daha önce bir bölgede hiç sel hasarının yaşanmamış olmaması, bundan sonra da hasar olmayacağı anlamına gelmez.

Tüm riskler için geçerli olduğu gibi konutlarımız için de biz bireyler olarak öncelikle kendi önlemlerimizi makul ölçüde almalı, bundan sonra hala üzerimizde taşımaya devam ettiğimiz riskleri sigorta şirketlerine devretmeliyiz.

Yangın poliçelerinde isteğe bağlı bir ek teminat olarak verilen sel-su baskını teminatlarında konut sigorta bedeline asgari sigorta bedelinin %2’si oranında muafiyet uygulanır. Bu da oluşacak hasarın %2’sinin sigortalının üzerine kalacak olması demektir. Bu da demek oluyor ki, tüm sigortalılar kendi üzerlerinde de kalan riski azaltmak için makul düzeyde koruma önlemlerini almalıdırlar.

Gözlemlerimiz ve elimizdeki veriler sonucu sigortalanma oranlarına bakıldığında araç sigortası yaptırma oranı yüksek iken, içinde eş ve çocuklarımızla yaşadığımız, hayatımızı sürdürdüğümüz konutlarımızın sigortalanmasında aynı hassasiyeti göstermediğimiz görülmektedir. Arabamızın karşı karşıya kaldığı riskler kadar olmasa da konutlarımızı da tehdit eden çok sayıda risk bulunmaktadır. Ve bu riskler de oto sigortası primlerinin çok daha altında primler ile sigorta teminatı altına alınabilmektedir.

  • Near East Sigorta için müşteri memnuniyetinin önemi nedir?

Klasik bir tabir olacak ama Near East Sigorta olarak müşteri memnuniyetini sağlamak önceliğimizdir. Zira ürün veya hizmet sunan bir şirket için her şey müşteri memnuniyetine bağlıdır. Hedeflerinize ulaşacaksanız, üretimde liderliği hedefliyorsanız, karlı bir faaliyet sürdürmek istiyorsanız, toplumda olumlu bir imaj ve algıya sahip olmak, tercih edilen bir şirket olmak istiyorsanız önceliğiniz müşterilerinizi memnun etmek olmalıdır. Müşterilerinin yanında duran, onların ihtiyaçlarına çözüm bulan bir şirket olarak, sigortacılığın en iyi örneklerini sergilemek istiyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda öncelikle sigortalının ihtiyaçları tespit edilip müşterinin ihtiyacına en uygun sigortayı sunulmaktadır. Müşteriye optimum teminatları makul fiyatlarla sunarak, bir hasarın gerçekleştiği andan itibaren hasar tazminatının ödemesine kadar tüm süreçlerde açık, net ve doğru bilgiyi müşteriye verecek şekilde organizasyonumuzu yapıyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için, çağdaş bir yaklaşımla ileri teknolojiyi etkin bir biçimde kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmeye özen gösteriyoruz.

  • Near East Sigorta olarak vizyon, misyon ve değerleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Müşteri memnuniyetini hizmetlerinin merkezine koyan bir şirket olarak güvenilir, ilkeli, yenilikçi, kaliteli ve hızlı hizmet vermek misyonumuz arasındadır. Bunun yanında, sigorta ürünlerini kolay anlaşılabilir ve erişilebilir hale getirdik. Sigortalılarımız için sadece hasar ödeyen bir şirket değil, varlık ve yatırımları için çözüm ortağı olarak görülen bir sigorta şirketi olarak var olacağız. Hızlı ve net çözümler üreten, kolay iletişim kurulabilen bir şirket olmaya özen gösteriyoruz.

Varlıkları ve yatırımları risklere karşı korumak suretiyle ülke ekonomisine değer katmak, yeni ürün, dağıtım kanalları ve yaklaşımlarla sigortalanma oranlarını artırmak vizyonu ile hareket ediyoruz. Bunun yanında sektörde referans gösterilen, güvenilen ve tercih edilen bir şirket olmak için gayret göstereceğiz.

  • Sigorta yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle sigortalı neye ihtiyacı olduğunu ve sigortadan ne beklediğini bilmelidir. Bu isteğini sigortacıya net olarak ifade etmelidir. Sigortacının kendisine soracağı sorulara açık ve net cevap vermeli ki hangi teminatı hangi koşullarla alabileceği netleşebilsin. Sonra yine sigortacının önerilerini dikkate almalı, kendisine verilen teklif veya sigorta poliçesindeki detaylara dikkat etmelidir.

Poliçelerini teslim aldıklarında öncelikle poliçenin hangi teminatlarla, hangi koşullarla, hangi bedellerle, hangi muafiyetlerle düzenlendiğini muhakkak kontrol etmelidirler. Yine sigortalıya ait adres ve iletişim bilgilerinin ve poliçe üzerinde yazılı diğer bilgilerin doğruluğunu kontrol etmelidirler.

Şu unutulmamalıdır ki bir poliçe sigortalıya teslim edilmiş olsa dahi peşinat ödenmeden sigorta teminatı başlamış olmaz. O nedenle sigortalının poliçesinin primlerini vadesinde ödemeyi kesinlikle ihmal etmemesi gerekmektedir.


]]>
NEAR EAST BANK’TAN GÜZELYURT BÖLGESİNE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/388/near-east-banktan-gUezelyurt-bOelgesIne-kIosk-Oedeme-sIstemI-kolayliGi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/388/near-east-banktan-gUezelyurt-bOelgesIne-kIosk-Oedeme-sIstemI-kolayliGi Tue, 19 Nov 2019 17:05:24 +0300

NEAR EAST BANK’TAN GÜZELYURT BÖLGESİNE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI | Near East Bank

Başarısı kanıtlanmış sürdürülebilir büyüme stratejisi ile günden güne büyük başarılara imza atan Near East Bank, Yiğitler Köyü, Alsancak, ve Yeni Erenköy’den sonra Güzelyurt Bölgesi’ne bir ilki yaşatarak Kiosk Ödeme Sistemini kurdu.

NEAR EAST BANK’TAN GÜZELYURT BÖLGESİNE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

NEAR EAST BANK’TAN GÜZELYURT BÖLGESİNE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

NEAR EAST BANK’TAN GÜZELYURT BÖLGESİNE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

 

Başarısı kanıtlanmış sürdürülebilir büyüme stratejisi ile günden güne büyük başarılara imza atan Near East Bank, Yiğitler Köyü, Alsancak, ve Yeni Erenköy’den sonra Güzelyurt Bölgesi’ne bir ilki yaşatarak Kiosk Ödeme Sistemini kurdu.

Near East Bank ve Güzelyurt Belediyesi işbirliğinde Güzelyurt çarşı içerisine ve Kalkanlı Bölgesi’ne kurulan iki adet kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Güzelyurt Belediyesi’ne  ve bankalara gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan Belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından veya nakit olarak ödeme yapabilecekler. Özellikle çalışan vatandaşlara oldukça kolaylık sağlayarak, istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu ve belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabileceklerdir.

Başarının kalıcı değerler yaratarak mümkün olduğuna inanan Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, müşteri yapısına uygun hizmet anlayışı, teknoloji altyapısında devamlı yenilik ve müşteri memnuniyeti ekseni etrafında devamlı gelişmekte olduklarını belirtti.


]]>
NEAR EAST SİGORTA HALKIMIZIN HİZMETİNDE https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/387/near-east-sIgorta-halkimizin-hIzmetInde https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/387/near-east-sIgorta-halkimizin-hIzmetInde Mon, 18 Nov 2019 09:37:14 +0300

NEAR EAST SİGORTA HALKIMIZIN HİZMETİNDE | Near East Bank

Müşteri memnuniyetini hizmetlerinin merkezine koyarak, güvenilir, ilkeli, yenilikçi, kaliteli, ve hızlı hizmet vizyonu ile kurulan Near East Sigorta, müşterilerine hizmet vermeye başladı.

NEAR EAST SİGORTA HALKIMIZIN HİZMETİNDE

NEAR EAST SİGORTA HALKIMIZIN HİZMETİNDE

NEAR EAST SİGORTA HALKIMIZIN HİZMETİNDE

 

Müşteri memnuniyetini hizmetlerinin merkezine koyarak, güvenilir, ilkeli, yenilikçi, kaliteli, ve hızlı hizmet vizyonu ile kurulan Near East Sigorta, müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Tüm ürünleri ve sigorta piyasasında başlatmış olduğu uygulamalarıyla sektörün yenilikçi lider şirketi olmak için çalışmalarını sürdüren Near East Sigorta, geçen hafta ilk poliçelerini keserek kültür seviyesi yüksek bir toplumda sigorta bilinci gelişmiş bireylere hizmet vermeye başlamıştır.

Sektörde referans gösterilen, güvenilen ve tercih edilen bir şirket olma vizyonu ile hareket eden Near East Sigorta, hızlı ve net çözümler üreten, kolay iletişim kurulabilen bir şirket olarak yoluna devam edecektir.

“Yatırımlarınızın güvencesi, değerlerinizin teminatı” ilkesi ile hizmete başladıklarını söyleyen Near East Sigorta Genel Müdürü Cengiz Ertürk, sigortanın kişi ve kurumların varlıklarının ve ülkemizin geleceğinin garantisi olduğu dile getirdi.

Ertürk, “Near East Sigorta olarak sağlam ve saygın imajımızın temelinde her zaman müşterilerimize sunduğumuz güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımla KKTC sigorta sektörüne güçlü bir giriş yapacağız” dedi.


]]>
DORANA TURIZM VE EMIRATES HAVAYOLUNDAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE ORTAK TANITIM https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/386/dorana-turizm-ve-emirates-havayolundan-yakin-doGu-UenIversItesI-OeGrencIlerIne-ortak-tanitim https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/386/dorana-turizm-ve-emirates-havayolundan-yakin-doGu-UenIversItesI-OeGrencIlerIne-ortak-tanitim Wed, 13 Nov 2019 15:06:37 +0300

DORANA TURIZM VE EMIRATES HAVAYOLUNDAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE ORTAK TANITIM | Near East Bank

İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde “Dorana Turizm ve Emirates Havayolu” ortaklığında yabancı uyruklu öğrencilere Emirates Havayolu ile uçmanın avantajları ve indirimleri konusunda sunum yapıldı.

DORANA TURIZM VE EMIRATES HAVAYOLUNDAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE ORTAK TANITIM

DORANA TURIZM VE EMIRATES HAVAYOLUNDAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE ORTAK TANITIM

DORANA TURIZM VE EMIRATES HAVAYOLUNDAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ

ÖĞRENCİLERİNE ORTAK TANITIM

 

İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde “Dorana Turizm ve Emirates Havayolu” ortaklığında yabancı uyruklu öğrencilere Emirates Havayolu ile uçmanın avantajları ve indirimleri konusunda sunum yapıldı.

Dorana Turizm, organize edilen etkinlikte, Yakın Doğu Üniversitesi öğrencilerine özel olarak hazırladıkları Emirates Havayolu uçuş paketlerini sunarak öğrencilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Yabancı uyruklu öğrencilerin ekonomimize ve ülkemize doğrudan ve dolaylı olarak çok önemli etkileri ve katkıları olduğunu dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, Emirates Havayolu ile birlikte yabancı uyruklu öğrencilere, gerçekleştirdikleri organizasyondan olumlu geri dönüşler aldıklarını dile getirdiler. Emirates Havayolu ve Dorana Turizm ortaklığında yapılan özel anlaşma ile tüm Yakın Doğu öğrencilerine ve çalışanlarına özel %10 net indirim yapılacak. Kampanya detayları sunumu izleyen öğrenciler arasında memnuniyetle karşılandı.

Öğrenciler ve çalışanlar için bu tip organizasyonları daha sık yapmayı planaladıklarını kaydeden Mavili, öğrencilere ve çalışanlara fayda sağlayan avantajları sunmak ve güçlü markalar ile işbirliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.


]]>
NEAR EAST BANK ULUSLARARASI 23. TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ’NE KATILDI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/385/near-east-bank-uluslararasi-23-tUerkIye-IC-denetIm-kongresIne-katildi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/385/near-east-bank-uluslararasi-23-tUerkIye-IC-denetIm-kongresIne-katildi Wed, 06 Nov 2019 16:28:08 +0300

NEAR EAST BANK ULUSLARARASI 23. TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ’NE KATILDI | Near East Bank

Uluslararası XXIII. Türkiye İç Denetim Kongresi, QNB Finansbank’ın Ana sponsorluğunda "Günümüz Dünyasında Değişimin Öncüsü Olmak" temasıyla 21 - 22 Ekim 2019 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirilen kongreye Near East Bank Lt

NEAR EAST BANK ULUSLARARASI 23. TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ’NE KATILDI

NEAR EAST BANK ULUSLARARASI 23. TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ’NE KATILDI

NEAR EAST BANK ULUSLARARASI 23. TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ’NE KATILDI

Uluslararası XXIII. Türkiye İç Denetim Kongresi, QNB Finansbank’ın Ana sponsorluğunda "Günümüz Dünyasında Değişimin Öncüsü Olmak" temasıyla  21 - 22  Ekim 2019 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de  gerçekleştirilen kongreye Near East Bank Ltd. Teftiş Kurulu Başkanlığı’ndan Başkan ve Müfettiş Yardımcımız da katılım göstermiştir.

Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE), 1996 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen ve son 6 yıldır Uluslararası düzeyde gerçekleştirilen kongreye dünyadan ve Türkiye’den 1.500’e yakın iç denetçi, iş dünyasının farklı alanlarından uzmanlar ve akademisyenleri Uluslararası 23. Türkiye İç Denetim Kongresi’nde bir araya getirmiştir.

Günümüzde hızla değişen iş yapış modelleri ve teknoloji uygulamaları karşısında Iç Denetim, Kurumsal Yönetim, Iç Kontrol, Risk Yönetimi, Dijital Dönüşüm ve Insan Kaynakları alanlarında yetkin uzmanlar bilgi, deneyim ve iyi uygulama örneklerinin paylaşıldığı kongrede, TİDE Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Murat Çağlar ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski’nin açılış konuşmalarıyla başlayan kongrede, Dünyanın en büyük denetim şirketlerinden olan PWC’nin temsilcilerinin ve IAA’in eski başkanının da konuşma yaptığı kongrede İç Denetçiler iki gün boyunca görüş alışverişinde bulunma fırsatını yakalamışlardır.

Artan küresel rekabet, teknolojik ilerlemelerle tetiklenen dijital dönüşüm ve tüketici beklentilerindeki değişim, örgütsel değişime liderlik edecek kurum kültürünün oluşturulması için büyük önem taşıyan kongrede; bir yandan dönüşümün dinamizmi, diğer yandan kural ve geleneklerden oluşan kurum kültürünün korunması ile iç denetçilerin bu dengeyi sağlamasındaki rolü hakkında konuşmalar yapıldı.

Ayrıca, Otomasyon ve İç Denetim, Dijitalleşme Ve Dijital Dönüşüm, İç Denetim Süreçlerinde E-Keşfin Önemi, Denetim Liderleri İçin Yetenek Kazanım Stratejleri, Uluslararası Trendlerin ve meslekteki yeni gelişmelerin tartışıldığı, güçlü kurum kültüründe çevik denetime ve yetenek stratejilerine kadar geniş bir yelpazede sektörün liderleri ile iki gün boyunca doğrudan dinleme fırsatı buldular.

Günümüzde işletmelerin karşı karşıya olduğu pek çok kurumsal probleme yönelik etkin bir çözüm olarak ortaya çıkan İç Denetim, sahip olduğu yöntem ve araçlar ile işletmelerin büyüme, karlılık, pazar payı, verimlilik ve süreklilik hedeflerine katkı sağlamakta ve kurumsal itibar, kaynaklar ve varlıkları korumaya yönelik kritik işlev göstermektedir.

Sürdürülebilir, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olan Near East Bank İç Denetim Birimi uluslararası standartlar ile uyumlu olmasından dolayı her zaman bir adım önde ilerlemektedir.  


]]>
NEAR EAST BANK KENDİNİ GELİŞTİRMEYE VE MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/384/near-east-bank-kendInI-gelIStIrmeye-ve-mUeSterIlerIne-en-IyI-hIzmetI-vermeye-devam-edIyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/384/near-east-bank-kendInI-gelIStIrmeye-ve-mUeSterIlerIne-en-IyI-hIzmetI-vermeye-devam-edIyor Mon, 04 Nov 2019 10:42:42 +0300

NEAR EAST BANK KENDİNİ GELİŞTİRMEYE VE MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYOR | Near East Bank

Near East Bank en temel misyonunun sürdürülebilir ekonomiye değer yaratmanın olduğu inancı ile yoluna devam ederken, vizyon sahibi üst yönetim, inovasyon ve teknoloji, kaliteli iş gücü, güçlü marka değeri, uzun vadeye odaklanan hissedar yapısı ile günden

NEAR EAST BANK KENDİNİ GELİŞTİRMEYE VE MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYOR

NEAR EAST BANK KENDİNİ GELİŞTİRMEYE VE MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYOR

NEAR EAST BANK KENDİNİ GELİŞTİRMEYE VE MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYOR

 

 

Near East Bank en temel misyonunun sürdürülebilir ekonomiye değer yaratmanın olduğu inancı ile yoluna devam ederken, vizyon sahibi üst yönetim, inovasyon ve teknoloji, kaliteli iş gücü, güçlü marka değeri, uzun vadeye odaklanan hissedar yapısı ile günden güne kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Near East Bank son sekiz yıl içersinde yaklaşık 9 kat büyüyerek, KKTC’deki tüm bankalar arasında 12. Sıradan 8. Sıraya yükselmiştir. Bu yıllar içerisinde, kurumsal yapısı, gelişen yurt dışı ilişkileri, şube ve ATM sayısındaki artış ve teknolojik gelişmeleri ile birlikte müşterilerine dünya standartlarında en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Near East Bank bu süre içerisinde kendi bünyesinden 4 tane iştirak şirketi çıkarabilmiştir. Bunlar sırasıyla Near East Investment Ltd., Near East Technology Ltd.,Near East Insurance Ltd. ve Near East Hayat Ltd’dir.

KKTC ekonomisi hakkında görüşler sunan Near East Bank Hazine, Muhasebe ve Finansal Kurumlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Dinç Erkman, KKTC ekonomisinin Türk Lirası kullanması sebebiyle Türkiye ekonomisine paralel performans gösterebildiğini belirtti. Faiz oranlarının, ülke enflasyonunu doğrudan etkilediğini dile getirdi. Bu bağlamda KKTC faizlerinin Türkiye ekonomisi ile paralel bir şekilde seyrettiğini, Türk Lirası faiz oranlarındaki değişikliğin hemen hemen aynı zamanda KKTC’ye de yansıdığını söyledi.

Ülkemizin tanınmamış bir ülke olmasından dolayı, bankaların yurt dışı kaynak yaratabilme problemlerinin bulunduğunu belirten Erkman, tanınmamış olmamızdan dolayı sektörün büyümesinin ülkedeki para arzının büyümesine endeksli olduğunu söyleyerek, KKTC ekonomisinin, (örneğin üniversiteler, turizm, sanayi, tarım, inşaat vs. gibi sektörlerin) büyüme oranı ile paralel  oranda büyüyeceğini dile getirdi.

Erkman, Türkiye’deki ekonomik stabilitenin ülkemize de yansıdığını, bu dönemde jeopolitik konjektürün önem kazandığını, enflasyonun düşüş gösterdiğini, buna bağlı TL faizlerinde de düşüş yaşandığını belirtmiştir. Bu durumun devam etmesi halinde ekonomik büyümenin artacağını ve devalüasyon tehlikesinin düşük olacağına inandığını belirten Erkman, T.C kamu finansmanının düzelmesiyle ekonomik toparlanmanın hızlanacağını dile getirdi.

KKTC devlet sektörünün daha etkin ve rekabetçi bir yapıya kavuşturulması ve gereken refomların hızla yapılarak ülkenin kaynaklarının israf edilmesinden kaçınılması gerektiğini belirtmiştir. Özellikle bütçe dengesinin sağlanabilmesi ve buna bağlı vergi reforumunun yapılabilmesi gerekmektedir.

Erkman, KKTC Merkez Bankasının uyguladığı kurallar çerçevesinde, Banka sektörünün, eskiye göre oldukça sağlıklı bir yolda ilerlediğini belirterek, parasal sektörün hala mukayeseli olarak çok küçük olduğunu buna rağmen KKTC’de 21 banka olduğunu dile getirdi. Türkiye’den gelen bankaların haliyle çok daha büyük bankalar olduklarını, belirli maliyet avantajını koruduklarını; buna rağmen yerli bankaların ise daha esnek davranıp, daha hızlı kararlar vererek müşterilerine uygun hizmetler sunabildiklerini belirtti. Near East Bank, Aktif Pasif Komitesi piyasayı çok yakından takip edip ihtiyaç halinde süratle gerekli düzenlemeleri yapabilmektedir.

Near East Bank Hazine Birimi şu anda  KKTC’de yaşayan tüzel ve gerçek kişilere döviz alım satım, forward, swap, opsiyon, DCD ve benzeri türev ürünleri sunmaktadır. Bunlarla birlikte T.C Hazine Bonosu ve devlet Tahvili ile Euro Bond ürünleri de alınıp satılabilmektedir.

Piyasaya getirisi yüksek ürünler sunabildiklerini dile getiren Near East Bank Hazine Birimi Kıdemli Müdürü Celal Trahonlu, mevduat ve swap ürünlerinin bileşiminden oluşan Prestij Hesap ile müşterilerimize yüksek getirili bir ürün sunduklarını ve bu ürünün piyasada çok ciddi volümlere ulaştığını belirtti. Bu ürün gibi daha bir çok türev ürünlerinin de müşterilerimizin risk tercihlerine göre Hazine Birimi tarafından sunulabilindiğini dile getirdi.

Trahonlu, Near East Bank Hazine Birimi’nin ticari müşterilerimize ihtiyaç duydukları hedge (riskten korunma) ürünleri sunarak ve gereksiz riskten korunmalarını sağlayan çözümler üretebildiklerine dikkat çekti.


]]>
DORANA TURIZM’DEN BÜYÜK BAŞARI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/383/dorana-turizmden-bUeyUek-baSari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/383/dorana-turizmden-bUeyUek-baSari Mon, 28 Oct 2019 11:14:13 +0300

DORANA TURIZM’DEN BÜYÜK BAŞARI | Near East Bank

Booking Agora Şirketi’nin KKTC Seyehat Acenteleri arasında gerçekleştirdiği yemekli ödül töreninde yüksek satış performansı sergileyen acentelere plaket verildi. Dorana Turizm, KKTC yurt dışı hotel satışlarında ikincilik, Yurtdışı (Beyond uçuşlar) uçak bi

DORANA TURIZM’DEN BÜYÜK BAŞARI

DORANA TURIZM’DEN BÜYÜK BAŞARI

DORANA TURIZM’DEN BÜYÜK BAŞARI

 

Booking Agora Şirketi’nin KKTC Seyehat Acenteleri arasında gerçekleştirdiği yemekli ödül töreninde yüksek satış performansı sergileyen acentelere plaket verildi. Dorana Turizm, KKTC yurt dışı hotel satışlarında ikincilik, Yurtdışı (Beyond uçuşlar) uçak bileti satışlarında ise dördüncülük plaketini almaya hak kazandı.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her zaman en kaliteli şekilde ürünleri müşteriye sunmayı hedefleyen anlayışla bu ödüle layık olduklarını dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunduklarını söyledi.

Dijitalleşmenin günlük hayatımızdaki etkisi arttıkça müşterilerimizn beklentilerinde de ciddi şekilde talepleri olduğunu belirten Mavili, müşterilerimize daha hızlı ve sürekliliği olan hizmetler sunmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Kazandıkları her iki ödülde de Dorana Turizm çalışanlarının büyük payı olduğunu dile getiren Mavili, daha çok çalışıp daha çok başarılara imza atacaklarını söyledi. 


]]>
KKTC’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEKNOLOJİ TEDARİKÇİSİ CYPRUS COMPUTER GLOBAL https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/382/kktcnIn-en-Cok-tercIh-edIlen-teknolojI-tedarIkCIsI-cyprus-computer-global https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/382/kktcnIn-en-Cok-tercIh-edIlen-teknolojI-tedarIkCIsI-cyprus-computer-global Fri, 25 Oct 2019 09:08:07 +0300

KKTC’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEKNOLOJİ TEDARİKÇİSİ CYPRUS COMPUTER GLOBAL | Near East Bank

Geniş bir kitleye hitap eden Cyprus Computer Global, işinin ve markanın temelini müşteri memnuniyetinden oluşturarak ülkemizde en çok tercih edilen teknoloji tedarikçisi oldu.

KKTC’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEKNOLOJİ TEDARİKÇİSİ CYPRUS COMPUTER GLOBAL

KKTC’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEKNOLOJİ TEDARİKÇİSİ CYPRUS COMPUTER GLOBAL

 

KKTC’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEKNOLOJİ TEDARİKÇİSİ

CYPRUS COMPUTER GLOBAL

 

Geniş bir kitleye hitap eden Cyprus Computer Global, işinin ve markanın temelini müşteri memnuniyetinden oluşturarak ülkemizde en çok tercih edilen teknoloji tedarikçisi oldu.

Uluslararası birçok bilgisayar ve çevre birimlerinin ülkemizdeki tedarikçisi konumunda olan Cyprus Computer Global, Lenovo, Asus ve Epson markalarının yetkili tek servisidir. Ülke genelinde tedarikçisi olduğu birçok mağaza üzerinden ve ihaleler yolu ile halkımıza ve kurumlara en yenilikçi ürünleri sunmaktadır.

KKTC’deki en üst teknolojilerin tek yetkili bayisi olan Cyprus Computer Global, güçlü yapısı ve yılların verdiği tecrübe ile, çalıştığı kurumlara güven veren bir firmadır.  Bilgi teknolojileri ve altyapı ekipmanı konusunda sürekli kendisini güncelleyen ve en  yeni teknolojilerin  takipçisi olan Cyprus Computer Global sektöründe  öncü ve  lider firma olarak yatrınımlarını sürdürmeye  devam edecektir.


]]>
NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/381/near-east-bank-Oezel-bankacilik-alaninda-lIder-konumunu-sUerdUerUeyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/381/near-east-bank-Oezel-bankacilik-alaninda-lIder-konumunu-sUerdUerUeyor Fri, 18 Oct 2019 08:22:56 +0300

NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR | Near East Bank

Kurulduğu tarihten bu yana sadece bankacılık sektörünün değil, tüm özel sektörün en saygın, güvenilir ve değerli markaları arasında yer alan Near East Bank, sürekli yenilenerek paydaş ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve etkin çözümler geliştirmeyi, KKTC’ni

NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR

NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR

NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR

 

Kurulduğu tarihten bu yana sadece bankacılık sektörünün değil, tüm özel sektörün en saygın, güvenilir ve değerli markaları arasında yer alan Near East Bank, sürekli yenilenerek paydaş ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve etkin çözümler geliştirmeyi, KKTC’nin kalkınma yolculuğuna katkı sunmayı temel öncelikleri arasında görmektedir.

Near East Bank Özel Bankacılık KKTC’deki yerel bankalar arasında Özel Bankacılık konseptini ilk uygulayan bankalardan biridir. Near East Bank Özel Bankacılık müşterilerinin risk profillerini belirleyerek onun ihtiyaç ve yatırım tercihlerine göre alternatif ürünler sunarak portföylerini değerlendirmelerine olanak sağlar.

Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera KKTC’de lider konumundayız;

Müşterilerimizin birikimleri, para piyasaları konusunda deneyimli portföy yöneticileri tarafından finansal hedefler, gelir ve giderler göz önüne alınarak en doğru şekilde değerlendirilmeye çalışılmaktadır. Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, Near East Bank Özel Bankacılık Birimi’nin müşterisiyle karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurarak, onu yakından tanımaya çalıştığını belirtti. Özel Bankacılık alanında müşterinin de müşteri getirdiğini aktaran Manyera, “verilen hizmetin kalitesi bizlere yeni kapılar açıyor. Son dönemde müşterilerimizin memnuniyeti ve sağladığımız başarılar bize birçok yeni müşteri olarak geri dönüş sağlamıştır.”

Müşterilerimize değer veriyoruz,

Near East Bank Özel Bankacılık gün boyu, dünyanın her yerinde gelen piyasa verilerini değerlendirir. Bunun yanında finansal analizleri global bir perspektifte, politika ve ekonomideki değişimleri göz önünde bulundurarak yapılıp, müşteri varlıklarını bütün veriler ışığında sürekli olarak optimize ediyoruz.

Özel Bankacılık rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır.

Rekabetin her geçen gün daha da arttığı bankacılık sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet tasarımı giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, uluslararası özel bankacılık standartlarındaki ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Near East Bank, modern yaşamın güncel eğilimlerini yakından takip ederek rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır.

Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, çeşitlendirilmiş Özel Bankacılık ürün portföyüne sahip olan  bankamız, ürün ve hizmet üretimini yerel ekonomiye katkıda bulunacak dağıtım kanallarına yatırım yapmanın yanı sıra müşterilerin finansal hizmetlere daha kolay erişmesini sağlamak amacıyla çeşitli yenilikleri hayata geçirmektedir.

Özel Bankacılık Birimimiz müşteriyi tanıma, ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve uygun çözümler sunabilme amacı ile finansal konulardaki tüm ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede ve en doğru şekilde çözüm bulurken, müşterilerinin aile varlığının ve değerlerinin korunması, nesilden nesile aktarılması için çalışmakta; kültür-sanat alanındaki etkinlikleriyle müşterilerinin hayatlarına da dokunmaktadır.


]]>
NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/380/near-east-banktan-yenI-erenkOey-bOelgesIne-kIosk-Oedeme-sIstemI-kolayliGi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/380/near-east-banktan-yenI-erenkOey-bOelgesIne-kIosk-Oedeme-sIstemI-kolayliGi Mon, 14 Oct 2019 15:22:16 +0300

NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI | Near East Bank

Köklü tarihinde pek çok ilke imza atmış olan Near East Bank, bankacılığın pek çok alanında uzun süreli ve sarsılmaz pazar ilklerine sahip olduğundan dolayı Yiğitler Köyü, Alsancak ve Güzelyurt’tan sonra Yeni Erenköy bölgesine bir ilki yaşatarak Kiosk Ödem

NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

 

Köklü tarihinde pek çok ilke imza atmış olan Near East Bank, bankacılığın pek çok alanında uzun süreli ve sarsılmaz pazar ilklerine sahip olduğundan dolayı Yiğitler Köyü, Alsancak ve Güzelyurt’tan sonra Yeni Erenköy bölgesine bir ilki yaşatarak Kiosk Ödeme Sistemini kurdu.

Near East Bank ve Yeni Erenköy Belediyesi işbirliğinde Yeni Erenköy Bölgesinde kurulan iki adet kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Yeni Erenköy Belediyesi’ne gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan  belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından veya nakit olarak ödeme yapabilecekler. Özellikle çalışan vatandaşlara oldukça kolaylık sağlayarak, istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilmektedirler.

Yenilikçi anlayışımızla müşterilerin hayatlarını kolaylaştırdığını dile getiren Near East Bank Genel Müdürü Yardımcısı Enver Haskasap, hedeflerinin sadece müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek olmadığını, müşteri beklentilerini aşan hizmetleri büyüleyici bir kalite ile birleştirmek olduğunu söyledi. Near East Bank olarak en yeni teknolojileri müşterileri ile buluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi.


]]>
DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI ÇEVRE KONGRESİ’Nİ DÜZENLEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/378/dorana-turizm-2-uluslararasi-Cevre-kongresInI-dUezenledI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/378/dorana-turizm-2-uluslararasi-Cevre-kongresInI-dUezenledI Wed, 09 Oct 2019 10:15:17 +0300

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI ÇEVRE KONGRESİ’Nİ DÜZENLEDİ | Near East Bank

Dorana Turizm, 7-11 Ekim tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi’nde 2. Uluslararası Çevre Kongresi’ni düzenledi.

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI ÇEVRE KONGRESİ’Nİ DÜZENLEDİ

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI ÇEVRE KONGRESİ’Nİ DÜZENLEDİ

DORANA TURIZM 2. ULUSLARARASI ÇEVRE KONGRESİ’Nİ DÜZENLEDİ

Dorana Turizm, 7-11 Ekim tarihleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi’nde 2. Uluslararası Çevre Kongresi’ni düzenledi. 

Prof. Dr. Hüseyin Gökçekuş başkanlığında gerçekleştirilen kongrede, sürdürülebilir çevre konusunda kapsamlı çalışmaların yapıldığı, yenilebilir enerji kaynaklarının artması ve doğanın korunması ile ilgili çeşitli görüşlerin belirtildiği önemli konular hakkında sunumlar yapıldı. Yurtdışından pek çok değerli akademisyenin katılım gösterdiği kongreye ilgi yoğundu. 

  1. Uluslararası Çevre Kongresi’ne, KKTC Başbakanı Sn. Ersin Tatar, Turizm ve Çevre Bakanı Sn. Ünal Üstel, Gönyeli Belediye Başkanı Sn. Ahmet Benli, çok sayıda akademisyen ve öğrencilerin ilgi odağı oldu.

Kongrede konuşma yapan KKTC Başbakanı Sn. Ersin Tatar, uluslararası bir kongrenin KKTC’de gerçekleşmiş olup, katılımın yüksek olmasınından dolayı gurur duyduğunu belirtti. 

Kongre için açıklamalarda bulunan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, kongrenin çok verimli geçtiğini ve çevre konusunda çok önemli bilgilerin verildiğini dile getirdi. Organizasyonun sorumluluğunu üstlenen Dorana Turizm’in gün geçtikçe daha başarılı işler yaptığına vurgu yapan Mavili, önümüzdeki dönemlerde birçok projeyi hayata geçirmeye devam edeceklerini söyledi. 


]]>
HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ! https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/377/her-yil-geleneksel-olarak-dUezenlenen-bahar-pIknIGInde-near-east-aIlesI-bIr-araya-geldI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/377/her-yil-geleneksel-olarak-dUezenlenen-bahar-pIknIGInde-near-east-aIlesI-bIr-araya-geldI Tue, 01 Oct 2019 11:08:27 +0300

HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ! | Near East Bank

Sektördeki tecrübesi, birikimi, yetkin insan kaynağı ve güçlü teknolojik ağı ile ülkemize katkı yapan Near East Bank ve iştirakçileri, çalışanların iş yükümü, stresini azaltmak ve kurum içi iletişimi güçlendirerek aidiyet hissi oluşturmak adına geleneksel

HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ!

HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ!

HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE

NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ!

 

Sektördeki tecrübesi, birikimi, yetkin insan kaynağı ve güçlü teknolojik ağı ile ülkemize katkı yapan Near East Bank ve iştirakçileri, çalışanların iş yükümü, stresini azaltmak ve kurum içi iletişimi güçlendirerek aidiyet hissi oluşturmak adına geleneksel Bahar Pikniği düzenledi.

Taşkent piknik alanında düzenlenen etkinliğe, Near East Bank, Near East Technology, Near East Investment, Dorana Turizm LTD, Near East Hayat ve Near East Sigorta personel ve ailelerinin katılımıyla stress atıp eğlenceli vakit geçirdiler. Near East Bank ve iştirakçilerine özel hazırlanan etkinliğe yaklaşık 800 kişi katılarak, kaynaşıp birlikte eğlenme fırsatı buldular.

Etkinlikte, hem yetişkinlere hem de çocuklara özel olarak hazırlanan Golden Band Cyprus bando takımı, palyaço gösterisi, tavla turnuvası, ip atlama etkinlikleri yoğun ilgi gördü. Dj performansı ile doğal, temiz havada güzel bir aile ortamının olduğu piknikte çalışanlar bir çalışma yılının stresini attı.

Personelin yoğun iş ortamından uzaklaşarak aileleri ile birlikte keyif dolu bir gün geçirdiği pikniği organize eden Near East Bank İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Özge Yılmaz Ciğerci, her yıl birlikte çalıştığmız arkadaşlarımızla böyle bir etkinlikte bir araya gelerek iyi bir gün geçirmeye özen gösteriyoruz dedi. Her anlamda birlikte çalıştığımız insanlarla dayanışmanın yanı sıra birlik ve beraberliği artırmaya özen gösterdiklerini belirterek, katılan herkese teşekkür etti.


]]>
Eylül 2019 Giriş Sınav Sonuçları https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/376/eyluel-2019-giris-sinav-sonuclari https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/376/eyluel-2019-giris-sinav-sonuclari Wed, 25 Sep 2019 09:08:53 +0300

Eylül 2019 Giriş Sınav Sonuçları | Near East Bank

Değerli Adaylarımız, Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır.

Eylül 2019 Giriş Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız, Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilen, Near East Bank işe giriş yazılı sınav sonuçları yayınlanmıştır. İşe alım için en yüksek puanlı adaydan başlayarak, belirlenen ihtiyaç doğrultusunda aday mülakata çağrılacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylarla mülakat yeri ve tarihi ile ilgili iletişime geçilecektir.

Sınav Sonuçlarını Gör

]]>
DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI” KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/375/dorana-turIzm-near-east-hayatin-saGlik-sIgortasinin-bugUenUe-ve-yarini-konulu-konferans-organIze-ettI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/375/dorana-turIzm-near-east-hayatin-saGlik-sIgortasinin-bugUenUe-ve-yarini-konulu-konferans-organIze-ettI Tue, 24 Sep 2019 10:39:04 +0300

DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI” KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ | Near East Bank

Dorana Turizm’in organze ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Near East Hayat’ın “Sağlık Sigortasının Bugünü Ve Yarını” konulu konferans Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri-İrfan Günsel Kongre Merkezi salon 4’de gerçekleştirild

DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI” KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ

DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI” KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ

DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI”

KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ

 

Dorana Turizm’in organze ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Near East Hayat’ın “Sağlık Sigortasının Bugünü Ve Yarını” konulu konferans Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri-İrfan Günsel Kongre Merkezi salon 4’de gerçekleştirildi.

20 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen konferansta bireylerin temel sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak sigortacılığı tam ve doğru bir şekilde “tabana yayabilmek” amacıyla, sektörün öncelikli sorunlarından olan sigorta bilinirliği ve tasarruf bilincini artırarak kişileri daha sağlıklı ve kaliteli hayat yaşamaya teşvik etmeyi amaçladı.

Konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Dorana Turizm organize ettiği “Sağlık Sigortasının Bugünü ve Yarını” konulu seminere, KKTC Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Near East Hayat Yönetim Kurulu, Yakın Doğu Üniversitesi Üst Yönetimi, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Doktorları, sigorta firmalarının üst düzey yetkilileri, Near East Bank Birim Müdürleri ve Expat müşterileri katıldı.

Organize ettikleri her etkinliği en iyi şekilde gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini söyleyen Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili yaptıkları işten gurur duyduklarını dile getirdi. Konferansta, teknolojik sistemlerin kullanılması, konuşmacıların interaktif bir şekilde katılımcılar ile rahat bir şekilde soru cevap şeklinde sohbet etmesi ve yabancı müşterilerede simultane çeviri ile önemli bilgilerin aktarılmasının sağlandığını dile getiren Mavili, önümüzdeki aylarda organize edecekleri etkinlik ve konferanslar için çalışmalara şimdiden başladıklarını belirtti.


]]>
DORANA TURIZM VE INAX MEDYA’NIN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW KKTC’DE İZLENME REKORU KIRDI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/374/dorana-turizm-ve-inax-medyanin-organIze-ettIGI-near-east-bank-ana-sponsorluGunda-gerCekleStIrIlen-gUeldUer-gUeldUer-show-kktcde-Izlenme-rekoru-kirdi https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/374/dorana-turizm-ve-inax-medyanin-organIze-ettIGI-near-east-bank-ana-sponsorluGunda-gerCekleStIrIlen-gUeldUer-gUeldUer-show-kktcde-Izlenme-rekoru-kirdi Sat, 14 Sep 2019 16:25:09 +0300

DORANA TURIZM VE INAX MEDYA’NIN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW KKTC’DE İZLENME REKORU KIRDI | Near East Bank

Dorana Turizm ve İnax Medya’nın organize ettiği, Near East Bank ana sponosrluğunda gerçekleştirilen Güldür Güldür Show ekibi KKTC’de izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

DORANA TURIZM VE INAX MEDYA’NIN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW KKTC’DE İZLENME REKORU KIRDI

DORANA TURIZM VE INAX MEDYA’NIN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW KKTC’DE İZLENME REKORU KIRDI
DORANA TURIZM VE INAX MEDYA’NIN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW KKTC’DE İZLENME REKORU KIRDI

Dorana Turizm ve İnax Medya’nın organize ettiği, Near East Bank ana sponosrluğunda gerçekleştirilen Güldür Güldür Show ekibi KKTC’de izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Güldür Güldür Show, 13 Eylül Cuma akşamı Girne Amfi Tiyatro’da kahkaha dolu skeçleri ve sevilen kadrosu ile KKTC seyircisiyle buluşarak izleyicilere eğlence dolu bir gece yaşattı.

Küçük büyük tüm izleyicilerin beğenisini toplayan, Türkiye’nin fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show Girne Amfi Tiyatro’yu dolduran izleyicilerin büyük takdirini topladı. Yayınlandığı her bölümüyle kahkaha fırtınası estiren Güldür Güldür Show ekranların en sevilen kahramanlarının en sevilen skeçleriyle oluşan gösteri izleyicileri gülmekten kırdı geçirdi.

Yıllardır Ali Sunal’ın sunuculuğunu üstlendiği Güldür Güldür Show, güçlü oyuncu kadrosu, olumlu enerjisi ve fenomen tipleri ile yıllardır sahnelerde olmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show etkinliğinin duyurusu, reklamı ve bilet satışarı başlar başlamaz halkın büyük ilgisini çekti.

Güldür Güldür Show ana sponsorluğunu üstlenen Near East Bank Pazarlama Müdürü Timuçin Samancıoğlu yaptığı açıklamada, Güldür Güldür Show’u ilk kez KKTC’deki izleyicilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Samancıoğlu, Çağdaş Sanatın KKTC’deki en önemli destekçilerinden biri olduklarını belirterek, sanatın daha da yaygınlaşması hedefiyle çeşitli alanlarda kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirdilerini söyledi. Near East Bank’ın sunduğu bankacılık ürünlerinin yanı sıra toplumun ilerlemesine yönelik tiyatro, çağdaş sanat gibi birçok sanat alanına yatırım yaparak geniş vizyonlu bir banka olduklarının altını çizdi.

Near East Bank, yıllardır karlılıkla sürdürdüğü kültür-sanat projeleriyle sanatı geniş kitlelere ulaştırıyor, yaratıcılığı ve eleştirel bakışı yaygınlaştırmayı amaçlıyor.


]]>
MİMOZA BEACH HOTEL GELENEKSEL KIBRIS GECESİ DÜZENLEDİ https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/373/mImoza-beach-hotel-geleneksel-kibris-gecesI-dUezenledI https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/373/mImoza-beach-hotel-geleneksel-kibris-gecesI-dUezenledI Tue, 03 Sep 2019 08:33:57 +0300

MİMOZA BEACH HOTEL GELENEKSEL KIBRIS GECESİ DÜZENLEDİ | Near East Bank

Mimoza Beach Hotel’de Cumartesi akşamı Geleneksel Kıbrıs Gecesi düzenlenerek misafirlere unutulmaz bir gece yaşatıldı.

MİMOZA BEACH HOTEL GELENEKSEL KIBRIS GECESİ DÜZENLEDİ

MİMOZA BEACH HOTEL GELENEKSEL KIBRIS GECESİ DÜZENLEDİ

MİMOZA BEACH HOTEL GELENEKSEL KIBRIS GECESİ DÜZENLEDİ

 

Mimoza Beach Hotel’de Cumartesi akşamı Geleneksel Kıbrıs Gecesi düzenlenerek misafirlere unutulmaz bir gece yaşatıldı.

Geceye katılan kıbrıs Halk Dansları Grubu misafirlere kültürümüz ile ilgili oyunlar sergileyerek misafirlerin ilgi odağı oldu. Halk Dansları Grubu oyunlarının içerisine misafirleri de dahil ederek, kültürümüzün danslarını birlikte oynadılar.

Halk Dansları Ekibi Kıbrıs’ın geleneği ve göreneği olan kına gecesi canlandırılarak, gecenin adına yakışır bir gösteri sundular. Gecede Mimoza Beach Hotel ahcıları konuklara Kıbrıs’a özgü yemekler sundu. Geceye yaklaşık 200 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyon sonunda tüm misafirler Mimoza Beach Hotel yetkililerine teşekkürlerini sunarak ne kadar memnun kaldıklarını dile getirdiler.


]]>
HAFTA SONU GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW BİLET SATIŞI ERÜLKÜ SÜPERMARKET ÖNÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/372/hafta-sonu-gUeldUer-gUeldUer-show-bIlet-satiSi-erUelkUe-sUepermarket-OenUende-gerCekleStIrIlIyor https://www.neareastbank.com/plugin/article/view/372/hafta-sonu-gUeldUer-gUeldUer-show-bIlet-satiSi-erUelkUe-sUepermarket-OenUende-gerCekleStIrIlIyor Thu, 29 Aug 2019 09:57:25 +0300

HAFTA SONU GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW BİLET SATIŞI ERÜLKÜ SÜPERMARKET ÖNÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR | Near East Bank

Dorana Turizm ve Inax Medya’nın organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Güldür Güldür Show için hafta sonu bilet satışı Erülkü Süpermarket önünde yapılacaktır.

HAFTA SONU GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW BİLET SATIŞI ERÜLKÜ SÜPERMARKET ÖNÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

HAFTA SONU GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW BİLET SATIŞI ERÜLKÜ SÜPERMARKET ÖNÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

HAFTA SONU GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW BİLET SATIŞI ERÜLKÜ SÜPERMARKET ÖNÜNDE

GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

 

Dorana Turizm ve Inax Medya’nın organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Güldür Güldür Show için hafta sonu bilet satışı Erülkü Süpermarket önünde yapılacaktır.

 Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığı, birçok konuya kendi mizah anlayışı ile farklı yaklaşımları ve çözümleri ile kahkahadan kırıp geçirmek için 13 Eylül Cuma günü Girne Amfi Tiyatro’da seyirci ile buluşuyor.

 Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 18.00-20.00 saatleri arasında Erülkü Süpermarket önünde kurulacak olan Güldür Güldür Show bilet satış standı ile ayağınıza geliyoruz. Biletlerinizi almak ve detaylı bilgi öğrenmek için sizleri hafta sonu kurulacak olan standımıza bekliyoruz. Güldür Güldür Show için www.doranatourism.com adresinden online olarak da bilet alabilirsiniz. Ayrıca, Dorana Turizm Merkez Ofisimize (0392) 444 20 50 numaradan da bize ulaşabilirsiniz.


]]>